Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego powinieneś ogrzewać swój dom ekogroszkiem?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2018 r. o 10:17 Powrót do artykułu
PROCH ! O matko .. i córko. Wysokokaloryczny i ... nie musi być czarny. Znalazłem link i nie działający sklep - znaczy dzwonić, starać się , dowiadywać. Wagi mają - tylko worki25kg, a po zważeniu mają 22-24 - ale szybka zmiana marki i już wyszliśmy z zapaści marketingowej : D czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam to gdzieś że kogoś truję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wspaniały ekogroszek jest pakowany w worki, a do worków do tego węgla wlewana jest woda, po to aby worki ważyły więcej. Woda ta w trakcie spalanie paruje i w efekcie spalanie jest nieefektywene, odparować woda. Daje to spalanie tzw. dymne i smrodliwe, a smog z tego węgla mamy za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze było i tak będzie, że za wygodę trzeba płacić. Żaden węgiel nie jest Eco. Jadę jutro dwie tony brunatnego kupić, mniej kopci niż kamienny tylko częściej trzeba podkładać. Kolega ma taki piec za 12tys. do Eco syf w koło pieca jak u mnie przy zwykłym, mało popiołu żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie jest taki super .mnóstwo wody miału albo piachu i do tego taki drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wegiel, drewno, pelety, ekogroszki I inne śmierdziele to upierdliwe przeżytki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę smołokartoflem palić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na zakładzie już ok 12 lat piec na ekogroszek dwu paleniskowy i w domu ok 5 lat. Jak jest cieplej to palę, przepalam drewnem. Jak zimno w ruch idzie retorta. Kupuje zawsze węgiel luzem. Na zakładzie mamy wagę i tylko raz próbowali nas oszukać:-) 100 kg na każdej tonie. Kupuje węgiel wiosną, latem gdy jest sucho i niech tylko przywieźliby mi mokry.  W porównaniu ze starymi piecami jest wygoda i o wiele czyściej. W domu mam gaz , ale z piecem na ekogroszek nie ma problemu ,jest taniej i cieplutko!!! Testowałem kiedyś ekogroszek z brunatnego ,porażka mało kaloryczny. Kupuje drogi, wysokokaloryczny i w rezultacie tylko na tym korzystam. Ps. Trzeba kupować w sprawdzonym składzie. Zawsze biorę 50 kg i sprawdzam jak się pali. Bywało , że robiły się zwizy szlaki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawdopodobny brak kompetencji- podstawowych wiadomości o węglu kamiennym i sposobie jego spalania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę kogoś kompetentnego o wskazanie mi jaki groszek i gdzie kupować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzduru w tym artykule ,od 7 lat ogrzewam ekogroszkiem , to wielka loteria z opałem raz trochę lepiej ale nigdy idealnie ,ale gorzej to na maksa ,to co na opakowaniu a w srodku prawie nigdy się nie zgadza nikt nad tym nie panuje mie ma żadnej kontroli tylko fikcja . Żal mi górników ,ciężka praca .A dookoła brak Polskiego wegla bo niby zły ????? ale syf ze wszystkich stron świata za dużą kase .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co świrować, ja to miałem wiele lat ale postanowiłem zmienić na coś nowszego. Postawiłem na deDietrich i ich gazowy kocioł mcr3 bodajże. Obniżyły mi się koszty rachunków, ładnie wygląda, cena była korzystna i w sumie nie muszę tego jakoś specjalnie nadzorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze, ile osób tyle propozycji. Przydałoby się napisać bardziej konkretnie na ten temat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę kogoś kompetentnego o wskazanie mi jaki groszek i gdzie kupować?
 Jeżeli szukasz ekogroszku jednego z najwyższej półki to Kolombus (***s://kolombus.pl), jak stawiasz na koszta i nerwy to najbliższy skład opału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...