Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długi i nowe samochody, czyli oświadczenie majątkowe Palikota

Utworzony przez Slawek W., 21 maja 2009 r. o 11:16
A tak naprawde, to czy gawiedz musi wiedziec, ile zarabia posel Palikot? Na Lubelszczyznie mieszka kilkanascie osob z dochodami wiekszymi niz tego pana i nie jestem wcale zszokowany jego majatkiem. Rozumie potrzebe i istote jawnosci oswiadczen finansowych osob publicznych, ale po co az taka wyliczanka? Wzbudza to jedynie zawisc sfrustrowanych nierobow i nieudacznikow zyciowych. Emeryci moga tylko marzyc i spokojnie konstatowac swoja sytuacje w portfelu, ale ci ambitniejsi i madrzejsi doskonale znaja mechanizmy rynkowe i nawet sie nie oburzaja! Punktowaie kazdej pozycji w spisie Palikota ma (tak mi sie wydaje) na celu wzbudznie niezdrowych emocji. Usilne szukanie sensacji zaczyna dominowac rowniez i w gazetach regionalnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
A tak naprawde, to czy gawiedz musi wiedziec, ile zarabia posel Palikot? Na Lubelszczyznie mieszka kilkanascie osob z dochodami wiekszymi niz tego pana i nie jestem wcale zszokowany jego majatkiem. Rozumie potrzebe i istote jawnosci oswiadczen finansowych osob publicznych, ale po co az taka wyliczanka? Wzbudza to jedynie zawisc sfrustrowanych nierobow i nieudacznikow zyciowych. Emeryci moga tylko marzyc i spokojnie konstatowac swoja sytuacje w portfelu, ale ci ambitniejsi i madrzejsi doskonale znaja mechanizmy rynkowe i nawet sie nie oburzaja! Punktowaie kazdej pozycji w spisie Palikota ma (tak mi sie wydaje) na celu wzbudznie niezdrowych emocji. Usilne szukanie sensacji zaczyna dominowac rowniez i w gazetach regionalnych!
czy ty jesteś palikot a może kotpali durnota z jednego stada oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz to on ma więcej długów niż majątku--- to coś nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
A tak naprawde, to czy gawiedz musi wiedziec, ile zarabia posel Palikot?
Ale "gawiedź powinna wiedzieć że niejaki Tadeusz G. obecnie dyrektor Izby Skarbowej w Lublinie a w okresie tworzenia dorobkiewiczostwa Janusza P był naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Biłgoraju przez kilkanaście lat ochraniał geszefty Janusza P. Po wycięciu go ze stołka w 2006 r Janusz P nie zapomniał o nim i od 2008 roku Tadeusz G panuje na całą skarbówką woj. lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zarobek z pracy jakż wykonuję lateksowa protezą to nie zewidencjonowany czy daje za friko?? ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...