Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do klatki z tygrysem wszedł pies (wideo)

Utworzony przez pat33, 19 czerwca 2009 o 12:59
a gdzie wideo??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tygrys nie zjadł psa , zjadł wideo
0
Image and video hosting by TinyPic zdjęcia zrobione rok temu w sierpniu :-) Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
0
Ciekawe, czy za rok tez sie tak będą bawić. Stawiam, że tak. Tygrys będzie się bawić kośćmi. Zgadnijcie czyimi?
0
Nic szczególnego. Ostatnio czytałem wspomnienia mistrza kung fu niejakiego Tony'ego Anthony'ego że podczas treningu też głaskał tygrysa ale dzikiego w lesie w Chinach .
0
Bardzo niecodzienna przygoda Najpierw trzeba było przeczytać tabliczkę która wisi przy klatce gdzie jest wszysto napisane i wyjaśnione, to nie byłoby tej "przygody"
0
Ale nowość????????!!!!!! Chyba w kilku telewizjach o tym oglądałem.Widziałem również jak ten tygrys i piesek bawili się na trawniku pod okiem opiekuna i obecności grupy filmującej ze spikerem.
0
Jaka gazeta takie artykuly
0
To po co czytasz?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: