Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do łazienki w Soczi parami? Toaletowy absurd w wiosce olimpijskiej (wideo)

Utworzony przez 11, 3 lutego 2014 r. o 18:28
Tam to norma  ja pamiętam sytuacje z roku 1981 jak na dworcu udałem się do toalety a tam może 20 dziur i nad nimi kucają panowie z gazetami e ręku czytając. Takie obrazki pamięta się całe życie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam to norma  ja pamiętam sytuacje z roku 1981 jak na dworcu udałem się do toalety a tam może 20 dziur i nad nimi kucają panowie z gazetami e ręku czytając. Takie obrazki pamięta się całe życie !
  No! Jak rywalizacja, to rywalizacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto był na obozie harcerskim to wie co to obozowa latryna gdzie kilka osób siedziało na drągu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Py4yg4sHl2k  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo tam każdy i wszędzie musi z OPIEKUNEM chodzić,nic w tym temacie się nie zmieniło !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W " sojuzie" tak było zawsze , na dworcu autobusowym w Kowlu pierwszy raz przeżyłem taki szok, niestety musiałem skorzystać, we Lwowie na dworcu kolejowym jak wstałeś było cię widać jak kucnołeś też było widać / drzwi typu kombojki/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja jak za komuny, nic się nie zmieniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...