Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorota Gardias sprzedaje porsche przed rozwodem

Utworzony przez tse, 15 listopada 2010 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Ap 3:14-22 14. Aniołowi Kościoła w Laodycei napisz: To mówi Amen, Świadek wierny i prawdomówny, Początek stworzenia Bożego: 15. Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący! 16. A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust. 17. Ty bowiem mówisz: Jestem bogaty, i wzbogaciłem się, i niczego mi nie potrzeba, a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości, i biedny i ślepy, i nagi. 18. Radzę ci kupić u mnie złota w ogniu oczyszczonego, abyś się wzbogacił, i białe szaty, abyś się oblókł, a nie ujawniła się haniebna twa nagość, i balsamu do namaszczenia twych oczu, byś widział. 19. Ja wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę. Bądź więc gorliwy i nawróć się! 20. Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną. 21. Zwycięzcy dam zasiąść ze Mną na moim tronie, jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem z mym Ojcem na Jego tronie. 22. Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gazeta jest chora.Jakie ciężkie chwile?Skoro chcą rozwodu to dla nich będzie ulga.Zresztą co to za małżeństwo które widzi się tylko kilka razy w roku,o tych powinnościach nie wspomnę.A czy to było w ogóle małżeństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to uderzenie butelką jakie "przyjęła" na własne czoło nie pozostało bez skutku ?. No cóż i tak bywa.TVN już nie jednego wyprowadziło na taką drogę, pogratulować Gardiasowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz napisał:
Ta gazeta jest chora.Jakie ciężkie chwile?Skoro chcą rozwodu to dla nich będzie ulga.Zresztą co to za małżeństwo które widzi się tylko kilka razy w roku,o tych powinnościach nie wspomnę.A czy to było w ogóle małżeństwo?
Masz rację-niesamowita ulga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle się czuła w tej skórze i się rozwodzi ....to niiiic-zmieni sobie na inną.Podmyje się nad bidetem i znowu padnie zobowiązanie "I że cię nie opuszczę aż do śmierci" I JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ ...sto lat,sto lat,sto lat niech robi taaaaaaaak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kameleon? Zobowiązanie? Dzisiaj najlepiej bez zobowiazań. A sto lat jak da radę- daj jej Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto żonę w biesiady, a konia w biegu poi, ten z żony urwę, a z konia kalikę posrtoi"- J. Kochanowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna gwiazdeczka....! W glowie JEJ sie poprzewracało ! Za dużo pieniżków i mąz przestal Jej imponowac.... strasznie, ochydnie puste zachowania... a co do ogległości to jak komus tak w glowie slawa nie przewraca to ODLEGLOSC w niczym nie przeszkodzi... PS a kolejny Jej partner to? uwaga !!!!! IBISZ !! O_O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000 razy bede to wklejał!!!!! Kolejna gwiazdeczka....! W glowie JEJ sie poprzewracało ! Za dużo pieniżków i mąz przestal Jej imponowac.... strasznie, ochydnie puste zachowania... a co do ogległości to jak komus tak w glowie slawa nie przewraca to ODLEGLOSC w niczym nie przeszkodzi... PS a kolejny Jej partner to? uwaga !!!!! IBISZ !! O_O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po babie auto ? To wolę kamieniołomy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mati napisał:
PS a kolejny Jej partner to? uwaga !!!!! IBISZ !! O_O
MATI coś nie jesteś na bieżąco ! LINK do Ibisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...