Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z dywizjonów 303? Kiedy dalszy ciąg prac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie remontowana ul. Balladyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu zostanie wyremontowana Kunickiego? Pozapadane studzienki sprawiają, że jeździ się slalomem. Podobnie zresztą jest na NOWEJ nawierzchni Nowego Światu. Czas też zrobić dalszy ciąg Dywizjonu 303 - Wyścigowa, gdyż przejazd przez Nowy Świat w godzinach od 13 do 18 graniczy z cudem. Korek od Dywizjonu 303 - Kunickiego, Nowy Świat do Wrotkowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z Wallenroda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, ulica Balladyny to jeden wielki koszmar. Jeździ nią mnóstwo samochodów - głównie osobowych. Nie dość, że nawierzchnia jest fatalna na całej długości to na dodatek miejsca parkingowe również należałoby przerobić, żeby ta masa samochodów mogła w miarę bezpiecznie parkować. Pamiętam jak miałem 16 lat ( teraz mam 52) to był na Balladyny jakiś remont. Od tamtej pory to tylko łata na łacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO Z REMONTEM UL. OSMOLICKIEJ A W ZASADZIE DOKONCZENIA OD DOMBROWY DO PRAWIEDNIK CZYZBY MIASTO ZAPOMNIAŁO TA ULICA NIE MIAŁA GENERALNEGO REMONTU OD PRAWIE 20 LAT WIEM BO CODZIENNIE NIA JEZDZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...