Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duże pożyczki pozabankowe - jak bezpiecznie pożyczać duże kwoty pieniędzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2017 r. o 15:00 Powrót do artykułu
Zdecydowanie warto uważać przy pożyczkach pozabankowych. Same w sobie tego typu pożyczki nie są złe, natomiast wiem z własnego doświadczenia, że nowym, nieznanym na rynku firmom nie zawsze można ufać. Sam zawsze w razie potrzeby korzystam z pożyczek bardziej znanych firm, które istnieją co najmniej parę lat na rynku Polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w Worldbirdloan Company (spersonalizowana usługa dla wszystkich Potrzeby finansowe) Zapewniamy oferty pożyczek przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%, oferujemy pożyczki osobiste, kredyt konsolidacyjny, Venture Kapitał, Pożyczka dla biznesu, Kredyt edukacyjny, Kredyt mieszkaniowy i Pożyczka na dowolny powód i pilne potrzeby !. z maksymalnym czasem trwania 30 lat. Mieć zostałeś odrzucony przez twój bank? Czy masz zły kredyt? Czy masz niezapłacone rachunki? Masz długi? Czy potrzebujesz założyć firmę? Martwić się nie więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby zaoferować ci pożyczkę o niskim oprocentowaniu. Nasza pożyczka waha się od 5 000 USD (pięć tysięcy dolarów amerykańskich) do 50 000 000 000,00. (Pięćdziesiąt milionów USD). My również pożyczamy w USA DOLLARS EURO i POUNDS .. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: Worldbirdloan24@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozyczka oferuje zaufanie i powage. Jestem osoba fizyczna, która oferuje pozyczke miedzy osobami i firmami, dla wszystkich innych informacji, prosimy o kontakt pod adresem: pamelarosaflores11@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pożyczkę w wonga i właśnie zmieniłam numer telefonu. Czy mam to gdzieś zgłosić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Moreno, aktualizacji numeru telefonu komórkowego możesz dokonać na profilu Klienta w Wonga lub przez kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 388 88 88 lub 660 168 100. Zmiana numeru do kontaktu nie jest możliwa drogą mailową. Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej, korzystając z zakładki „Skontaktuj się z nami - Zamów rozmowę”. Po wybraniu takiej opcji i uzupełnieniu prawidłowych danych do kontaktu nasz Pracownik Biura Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe i na Twoją prośbę zmieni numer telefonu do kontaktu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomek | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...