Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor liceum "Paderewskiego" w Lublinie chce usunąć krzyże w szkole

Utworzony przez Ja, 23 listopada 2009 r. o 21:41
normal napisał:
http://nauka-polska.pl/dhtml/raporty/ludzi...;objectId=82431 Proszę, proszę - pracownik UMCS w Lublinie. Zbieżność?
nie zbieżność bo ta pała kończyłą filozofie na umcsie:/ do holandii won jak sie nie podoba w kraju;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja apeluję o modlitwę za abp Życińskiego , który nie potrafi uszanować przekonań, tych którzy mają inne przekonania. Panie Dyrektorze, ma pan rację, nie wszyscy w Polsce są katolikami i nie wszyscy muszą podziwiać ich przedmioty wiary. Szkoła to miejsce publiczne. Jak nazwa wskazuje, przebywają tam ludzie różnej wiary i nie wolno kosztem jednych wywyższać innych. 3A92D
Jasne, masz racje ale taką postawą odsuwa młodzież od kościoła, samo to że uczy się tam 70% ciapatych robi spore zamieszanie w tym mieście. Polska jest krajem chrześcijańskim, do licha, ludzie, 4 lata temu szliście ze świecami po ulicach, w pochodach płacząc po Papieżu, co z wami? czemu dajecie sobie zrobić wodę z mózgu? to jest ta WOLNOŚĆ? każdy se może co se chce? to czemu najeżdżacie na polityków którzy okradają państwo? JAK WSZYSCY MOGĄ BURZYĆ PORZĄDEK TO WSZYSCY;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aoisefvb napisał:
nie zbieżność bo ta pała kończyłą filozofie na umcsie:/ do holandii won jak sie nie podoba w kraju;/
No nie tylko... Wydaje się, że "ta pała" (pewnie taką miał ksywke w młodości) nie tylko kończył, ale i dalej pracuje na UMCS, a konkretnie w Instytucie Filologii Polskiej. Czy mię oczy nie mylą??? Pracuje razem z: Jerzy Bartmiński, Barbara Boniecka, Czesław Kosyl, Stefan Kruk, Jan Mazur, Janusz Misiewicz, Barbara Myrdzik, Halina Pelc, Krzysztof Stępnik, Jerzy Święch, Ryszard Tokarski, Maria Wojtak, Maria Woźniakiewicz-Dziadosz, itd... Część z tych osób to ludzie znani, godni. Ciekawe jak odnoszą się do wyczynów swojego "kolegi" z instytutu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normal, ty dupku ! To UB, NKWD , SB, WSI i Michnik zablokowali link i cenzurują twoje posty. Widzisz, jaki jesteś ważny ? Walcz o prawdę i zakaz cenzurowania nocny wieszaczu krzyży. A w okresie przebłysku świadomości (masz takie okresy ?) ustaw sobie komputer, to link z portretem dr Kalbarczyka będzie ci się wyświetlał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wk...wiony napisał:
Normal, ty dupku ! To UB, NKWD , SB, WSI i Michnik zablokowali link i cenzurują twoje posty. Widzisz, jaki jesteś ważny ? Walcz o prawdę i zakaz cenzurowania nocny wieszaczu krzyży. A w okresie przebłysku świadomości (masz takie okresy ?) ustaw sobie komputer, to link z portretem dr Kalbarczyka będzie ci się wyświetlał.
Polecam gorąco: Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lublinie Adres: ul. Abramowicka 2 20-442 Lublin (woj.lubelskie) Telefon: 081-7443061 Fax: 081-7441079 E-mail: SNZOZ@KKI.NET.PL Naprawdę mogą ci pomóc! Koszt pokryje NFZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godna wsarcia incjatywa Dyrektora liceum 'Paderewskiego' .Tak krzyz w sali katechetycznej jest symbolem skupienia wyznania wiary nad meka Panska,godnosci zachowania osob bioracych udzial w nauczaniu Jestem katoliczka i boli mnie wieszania krzyza wszedzie i wszystkim na widoku na przekor i ku przestrodze......Krzyz nie jest straznikiem jest symbolem i nalezny szacunek Jemu jest wyznanim wiary i milosci do BOGA a nie bewzglednym nakazem wszystkim.....Czlowiek czlowiekowi bestia bywa nie zwazajac na symbol lmeki panskiej,,wiec rozwagi zycze w tej dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich, którym przeszkadza krzyż w przyszłości grzebać należy pod przysłowiowym płotem. Skoro im krzyż przeszkadza tam będą czuli się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RALF napisał:
Jasne, masz racje ale taką postawą odsuwa młodzież od kościoła, samo to że uczy się tam 70% ciapatych robi spore zamieszanie w tym mieście. Polska jest krajem chrześcijańskim, do licha, ludzie, 4 lata temu szliście ze świecami po ulicach, w pochodach płacząc po Papieżu, co z wami? czemu dajecie sobie zrobić wodę z mózgu? to jest ta WOLNOŚĆ? każdy se może co se chce? to czemu najeżdżacie na polityków którzy okradają państwo? JAK WSZYSCY MOGĄ BURZYĆ PORZĄDEK TO WSZYSCY;/
Popieram, teraz wszyscy anty są bo idą za tłumem, tak jak 4 lata temu. Polak nie ma własnego zdania. Szkoda. Zwierze stadne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajjjj adaś, dziś załuję, że tyle lat płaciłem czesne, żebyś kupował sobie takie dragi, które aż tak zlasowały ci mózg. ŻAL.PL jak to mówi młodzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"normal" nadaje się do psychiatryka - facet ciebie należy sie bać , jesteś taki sam jak ci stalinowcy z lat pięćdziesiątych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rea napisał:
Wreszcie znalazł się ktoś odważny próbujący przeciwstawić się indoktrynacji jedynej słusznej religii.Nie będzie łatwo,ale pierwsze kroki zawsze są najtrudniejsze.Brawo!!!
Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszystkich, którym przeszkadza krzyż w przyszłości grzebać należy pod przysłowiowym płotem. Skoro im krzyż przeszkadza tam będą czuli się lepiej
Racja! Te obleśne "senyszyny" łkają potem i błagają, by ich nędzne szczątki pochować na katolickim cmentarzu, w grobie z krzyżem. Ale za życia piszą i myślą, jak "Wk..iony" czy coś takiego. - Ale mnie martwi coś innego... Takie "wk-ione", czy inne "senyszyny" mogą w chwili ostatniej jeszcze się nawrócić. Problem jest w tym, że takich ścierwojadów prokomunistycznych, antynarodowych, wyznawców religii pierwszego ukradzionego miliona jest coraz więcej! I ewidentnie wspieraja ich media - vide: artykuł w wybiórczej, cenzorskie zapędy dziennikarskiego szczeniarstwa DW, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje PRZEKONANIA RELIGIJNE SKOŃCZYŁY się w momencie, gdy ksiądz katolicki stwierdził, że moje 20 dniowe zmarłe dziecko (2 razy chrzczone z wody w dwóch szpitalach) nie jest chrześcijaninem i nie może być "przyjętego zwyczajem" pogrzebu, jedynie może jak to określił "Zrobić pokropek"! Skoro tak uważał nasz katolicki ksiądz, to i my teraz wraz z synem nie życzymy sobie krzyża w salach lekcyjnych... Od jakiego wieku człowiek jest CHRZEŚCIJANINEM? może odpowie mi Jego Dostojna Eminencja ŻYCIMSKI??? ew. Inni Dostojnik Kościelny! Na listy i emaile z tym pytaniem nie odpowiedział mi żaden JEGO EMINENCJA NAJRZEWIELEBIEJSZY KSIĄDZ BISKUP, a zapytanie wysłane zostało nie tylko do mojego byłego. Życzę podobnych doświadczeń i otrzeźwienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec z MEDIÓW też nie odpowiedział, może znajdzie się jakiś ksiądz i odpowie mi na pytanie? - Od kiedy człowiek jest istotą ludzką, chrześcijaninem i zasługuje na pogrzeb???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ya napisał:
"normal" nadaje się do psychiatryka - facet ciebie należy sie bać , jesteś taki sam jak ci stalinowcy z lat pięćdziesiątych
Bardzo ciekawa paralela myślowa - charakterystyczna dla NAUCZYCIELI pokolenia pryszczatych z "Tusk i jego drużyna". Ktoś broniący krzyży w szkołach jest porównywany do stalinowców z lat pięćdziesiątych... Rozumiecie sens takiego działania? Pryszczate nie rozumieją, bo nie miały polecenia rozumieć. Pryszczate z PO są od tego żeby działać - czytaj: pisać kretynizmy na forach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moje PRZEKONANIA RELIGIJNE SKOŃCZYŁY się w momencie, gdy ksiądz katolicki stwierdził, że moje 20 dniowe zmarłe dziecko (2 razy chrzczone z wody w dwóch szpitalach) nie jest chrześcijaninem i nie może być "przyjętego zwyczajem" pogrzebu, jedynie może jak to określił "Zrobić pokropek"! Skoro tak uważał nasz katolicki ksiądz, to i my teraz wraz z synem nie życzymy sobie krzyża w salach lekcyjnych... Od jakiego wieku człowiek jest CHRZEŚCIJANINEM? może odpowie mi Jego Dostojna Eminencja ŻYCIMSKI??? ew. Inni Dostojnik Kościelny! Na listy i emaile z tym pytaniem nie odpowiedział mi żaden JEGO EMINENCJA NAJRZEWIELEBIEJSZY KSIĄDZ BISKUP, a zapytanie wysłane zostało nie tylko do mojego byłego. Życzę podobnych doświadczeń i otrzeźwienia.
Ostatnie zdanie świadczy o tym, że nic nie zrozumiałeś... Po pierwsze, to cała ta dyskusja nie oznacza, że wśród księży nie ma idiotów, albo co gorsza (dla nich) pomagierów szatana. Jeśli z tego powodu, że trafiłeś na księdza idiotę, a potem nie odpisywał Ci TW Filozof, Ty sam odwracasz sie od Boga i zamiast walczyć w Jego imię obracasz sie przeciw niemu, to jaka Twoja wiara była? Przemyśl to. Nie piszę tego jako ocenę, bo prawa nie mam. Po prostu kiedyś byłem w podobnej sytuacji, ale głupota i prymitywizm ludzi (też tych w sutannach) w całej tragedii odniósł inny efekt... Walcz z głupotą, z ludźmi ale nie z wiarą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi krzyżami przesadzacie . W szkole krzyże, w klasach krzyże, przed szkołą Podst. nr 40 kilkumetrowy krzyż. Pająk krzyżak w toalecie i wszędzie karaluchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........a jesli uczen jest innego wyznania to co ma robic? Biskup lubelski tak jak i inni (z Rydzem na czele) za duzo sie miesza do zycia ludzi a plebs gooopi i slucha facetow w koloratkach Pecunia non olet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz kiedys byli tacy co krzyze zdejmowali... Co proponuje pan dyrektor w zamian - portret premiera Donalda a moze "Ryska", Zbyszka", "Grzeska", "Hanki" a moze wizerunek malpy - wszak to od niej zdaniem niektorych POchodzimy? Co w zamian proponujesz dyrektorze szkoly z atrybutem niczym posel ze sztucznym penisem przed telewizorem. Zalosny i smieszny ten gosc. Niech tak trzymie a rok nie minie jak zapomni o tej marnej szkolinie - ja tam swoich dzieci nie posle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo
A coz to za odwaga krzyze zdejmowac? Odwaga bylo kiedys wieszac. Tchorz bohaterem zwany - oto skala oceny pryszcza z lokalnej sceny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...