Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennikarz podpuścił Muchę, hokejowa wpadka minister

Utworzony przez Czesio, 15 lutego 2012 r. o 10:09
odpowiedni człowiek na własciwym miejscu... prawdziwy fachowiec w swoim "zawodzie" a własnie... jaki ona ma wyuczony zawód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd samych fachowców jak o sobie mówią POjeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radosc dla .....idiotow...bo tylko w ten sposob moge okreslic liczne "zlosliwosci" pod adresem pani Muchy. malutkie gnidy z zawisci i kompletnej niemozliwosci dokonania czegos z wlasnym zyciem rzucaja sie na kazda dziennikarska "przynete"! pani Mucha zas z pewnoscia nie przejmuje sie tym, co do powiedzenia maja FORUMOWICZE! Jest wszak ogolnie wiadomym, ze my udzielajacy sie na forach jestesmy albo emerytami, jak ja, albo nieudacznikami majacymi czas na wszystko, tylko nie na uczciwa prace!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze...niech ją prowokują, jak się już pogłębi to moze sama odejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grandpa.. napisał:
radosc dla .....idiotow...bo tylko w ten sposob moge okreslic liczne "zlosliwosci" pod adresem pani Muchy. malutkie gnidy z zawisci i kompletnej niemozliwosci dokonania czegos z wlasnym zyciem rzucaja sie na kazda dziennikarska "przynete"! pani Mucha zas z pewnoscia nie przejmuje sie tym, co do powiedzenia maja FORUMOWICZE! Jest wszak ogolnie wiadomym, ze my udzielajacy sie na forach jestesmy albo emerytami, jak ja, albo nieudacznikami majacymi czas na wszystko, tylko nie na uczciwa prace!
A to dziwne, bo nie wszyscy. Ja właśnie siedzę w pracy i uczciwie zarabiam pieniądze. A, że mam w chwili obecnej przerwę to sobie krytykuję nieporadność p. Muchy. Więc, Grandpa pisz za siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grandpa.. napisał:
radosc dla .....idiotow...bo tylko w ten sposob moge okreslic liczne "zlosliwosci" pod adresem pani Muchy. malutkie gnidy z zawisci i kompletnej niemozliwosci dokonania czegos z wlasnym zyciem rzucaja sie na kazda dziennikarska "przynete"! pani Mucha zas z pewnoscia nie przejmuje sie tym, co do powiedzenia maja FORUMOWICZE! Jest wszak ogolnie wiadomym, ze my udzielajacy sie na forach jestesmy albo emerytami, jak ja, albo nieudacznikami majacymi czas na wszystko, tylko nie na uczciwa prace!
Hej lemingu ty jesteś idiotą użyteczna dla takich jak muchy z PO hahahahha. Niedawno pisałeś o autostradach, a tu okazuje się,że nieudacznicy żadnej nie zbudowali, żadne miasto nie bedzie połączone dobra drogą w czasie EURO 2012, ale co do twego łba może dotrzeć, tylko to co plotą pełowcy. Jesteś żałosny luju lemingowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grandpa.. napisał:
radosc dla .....idiotow...bo tylko w ten sposob moge okreslic liczne "zlosliwosci" pod adresem pani Muchy. malutkie gnidy z zawisci i kompletnej niemozliwosci dokonania czegos z wlasnym zyciem rzucaja sie na kazda dziennikarska "przynete"! pani Mucha zas z pewnoscia nie przejmuje sie tym, co do powiedzenia maja FORUMOWICZE! Jest wszak ogolnie wiadomym, ze my udzielajacy sie na forach jestesmy albo emerytami, jak ja, albo nieudacznikami majacymi czas na wszystko, tylko nie na uczciwa prace!
Podziwiasz babę która porzuciła swoje dzieci i męża a i na ministra ani na posła sie nie nadaje. Pewnie głąbie kapuściany pochwalisz nastepnych nieudolnych, zakłamanych ministrów jak Kopacz smoleńską, która zafundowała ustawę o lekach,że chorzy nie maja szans kupić leków, Grabarczyka co cudownie budował autostrady, a dziś TVN24 mówi,że nie będzie żadnej autostrady, A2 leży i taka pozostanie a kasa poszła gdzieś, a premie za nieróbstwo też poszły do ich kieszeni. Ty sam siebie powinieneś określić - cymbał, którego nabrali POpowcy, zadrwili z takich jak ty. Ty nawet nie bedziesz miał emerytury, oni do tego dążą i mają rację, bo po co takim idiotom jak ty emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a no warto przeczytać tekst pt."Czerska,czyli zaskoczenia nie było" www.niepoprawni.pl... Polska dziś nie jest normalnym demokratycznym krajem. Cyt:'wsPOmnę tylko,że rezydent i wielki rewizor na Polskę, gajowy z Ruskiej Budy, pierwszym swoim POstanowieniem zbudował POmnik dla bandytów bolszewickich w Ossowie, i rozPOczął walkę z krzyżem, a gdy umarł ostatni Żołnierz z Westerpllate, to rewizor nawet nie wysłał delegacji, a dla mnie.....". Dla leminga tego co wyżej staje w obronie niekumatej muchy, to też jest normalne. Skąd w naszym społeczeństwie tylu durni jak ten leming?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ CHOŁOTĘ. Dymać komuchów z platformy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...