Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewictwem opłaci studia. Aktualna cena na aukcji internetowej – 90 tys. zł

Utworzony przez obserwator, 5 lutego 2010 r. o 09:18
W LUBLINIE TAKI NUMER NIE PRZEJDZIE! JEST ZBYT DUŻO UCZELNI A CO ZA TYM IDZIE STUDENTEK, U NAS WYSTARCZY 100ZŁ BO NA TYLE SIĘ WYKSZTAŁCONE DZIWKI WYCENIAJĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator a jakieś namiary na te za 100PLN??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człwiek normalny oddaje swoje dziewictwo jako dar miłości.Tego nie da się spieniężyć.Tak jak nie da się spieniężyć widoku wiosennej tęczy...A fizjologia samego pierwszego stosunku jeśi jest tak czymś ekscytującym za pieniąze dla wielu to im należy współczuć.To masturbatorzy, onaniści bez refleksji , realizatorzy transakcji prostytucyjnej ,pierwszej w wypadku tej prostytutki.Tyle prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDYŚ TAKIE PANIE URZĘDOWAŁY W BURDELACH ,ALE SIĘ COŚ ZMIENIA ALBO NIE ROZUMIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurna strasznie drogo!!!! za 90 patyków to se można tobun rumuńskich dziwek kupić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najdroższa niedosżła k urwa świata heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde! to ja już nie zarobię..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to mam szczęście. Śniada cera(dzięki Tato!) Żel we włoskach, gutenmorgen bejbe, cztery piwka, drink i jademy... Dziewice tez się trafiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...