Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś Lubelska Lista Płac: Już wiemy, ile naprawdę zarabiamy

Utworzony przez m., 9 października 2009 r. o 10:03
narazie brak komentarzy.....dziwne? ja mam 3000netto, ale 14h dziennie w samochodzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam 3200 netto, ale robię na półtora etatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam prawie 3.000pln na reke. budowlaniec 5lat pracy, pracuje 10godz dziennie(soboty wolne)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami dajemy się okradać więc niech się nikt nie dziwi że zarabiamy jedynie jałmużne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kolumbii też PKB jest całkiem całkiem. 98% społeczeństwa żyje na krawędzi, lecz te pozostałe 2% tak nadrabia że jest ok. To samo z płacami na Lubelszczyźnie. To 2-5 % zarabiających nagania tą średnią. Po wykluczeniu tego "komina" GUS podał by średnią 1050 zł. Niech GUS najlepiej odrzuci skrajne wartości czyli przedział najwięcej - 10% i najmniej 10% - czyli odrzuci wartości skrajne - i WTEDY ZOBACZYMY PRAWDĘ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierze ze mozna tyle zarabiac , to nie jest zanizane przypadkiem ?? znajac sklonnosci Polakow do narzekania mysle ze jest troche lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2100 netto jako funkcjonariusz jednej ze służb mundurowych w LBN z 16-letnim stażem pracy na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik WSK PZL ŚWIDNIK 1600-1700 (z premia i szkodliwym) 5 lat stażu pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratownik medyczny, Biała Podlaska, 10 lat pracy- 1800 netto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niestety, większość z nas nie dobija do średniej krajowej, a nawet... regionalnej." Pani Redaktor, przeczy Pani oczywistym wynikom statystycznym. Rozkład normalny, zwany też rozkładem Gaussa, jest jednym z najważniejszych rozkładów prawdopodobieństwa. Zgodnie z nim najwięcej z nas zarabia blisko średniej. Liczebość ta spada wraz z oodalaniem się od średniej. Jeśli Pani wyliczenia wskazują na coś innego to znaczy, że ankietowani kłamią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matematyk napisał:
"Niestety, większość z nas nie dobija do średniej krajowej, a nawet... regionalnej." Pani Redaktor, przeczy Pani oczywistym wynikom statystycznym. Rozkład normalny, zwany też rozkładem Gaussa, jest jednym z najważniejszych rozkładów prawdopodobieństwa. Zgodnie z nim najwięcej z nas zarabia blisko średniej. Liczebość ta spada wraz z oodalaniem się od średniej. Jeśli Pani wyliczenia wskazują na coś innego to znaczy, że ankietowani kłamią.
Takie uśrednianie jest kompletnie bez sensu. Jeżeli 9 osób zarabia po 1000 zł a jedna zarabia 10 000 zł to "średnio" każde z nich zarabia po 1900 zł, ale nie mówmy wtedy o "przeciętnej" płacy bo to bzdura, to tak by powiedzieć że skoro żul Mietek wypija 300 butelek wódki rocznie a ja nie wypijam żadnej, to "średnio" lub "statystycznie" wypijamy po 150. Ogólnie statystyka to wielkie g... i nigdy w niczym się nie sprawdza, a już napewno jeżeli chodzi o pieniądze - te prawdziwe a nie ciągi cyferek na ekranie komputera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w Polsce nikt nie kontrolóje przedsiębiorćów jak nas dymają na kasę i jedni mają za dużo aż im się w głowach przewraca a drudzy cierpią biedotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos dziwne te zarobki.minimalna pensja to ok 900 na rękę.Czyli ci co zarabiają mniej pracują na niepełny etat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę,że nikt tu nie zaniża płacy to są faktyczne zarobki w województwie lubelskim.Mam 42 lat pracy i jako elektryk-spawacz zarabiam w prywatnej firmie na rękę 1600 na całym etacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!! Czy to ignorancja czy głupota autora tekstu? W jaki sposób lubelską sytuację płacową RATUJĄ państwowe i samorządowe urzędy? To przecież właśnie dlatego, że one istnieją, ludzie zarabiają tak mało. To właśnie na ich utrzymanie pobierany jest haracz od ludzi, którzy uczciwie zarabiają swoje pieniądze. Urzędnik nie wytwarza żadnego dobra, nie produkuje żadnego towaru, nie świadczy żadnej usługi, a zarabia więcej niż niejeden. To niemal podręcznikowa klasa próżniacza! Autor tekstu powinien się wstydzić za takie sformułowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ravajas@wp.pl napisał:
Skandal!!! Czy to ignorancja czy głupota autora tekstu? W jaki sposób lubelską sytuację płacową RATUJĄ państwowe i samorządowe urzędy? To przecież właśnie dlatego, że one istnieją, ludzie zarabiają tak mało. To właśnie na ich utrzymanie pobierany jest haracz od ludzi, którzy uczciwie zarabiają swoje pieniądze. Urzędnik nie wytwarza żadnego dobra, nie produkuje żadnego towaru, nie świadczy żadnej usługi, a zarabia więcej niż niejeden. To niemal podręcznikowa klasa próżniacza! Autor tekstu powinien się wstydzić za takie sformułowanie.
Użyj mózgu! ratują, bo tam zarabiają najwięcej! a tak to byla jeszce wieksza bieda, choc sie zgadzam ze to klasa próżniacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...