Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ewa napisał:
to nie ten arkusz!!!!!!!!!!!!!!!!!
ajj.. widze, ze kazdy pisze juz co innego ;/ niedogadamy sie chyba.. ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie moge znalezc swojej grupy i nie pamietam niektorych odpowiedzi...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tez zauwazylam to i nikt nikogo nie rozumie o co mu chodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zadania R/F chyba miały tylko taką samą kolejność bo to mi się zgadza :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dinooo napisał:
juz wszystko cgyba mam mam co do pierwszego ;p pamietasz moze jaki Ci zostal ?? z tych chyba bedzie tak: A.Phonetik B.Worterbuch CLehrbuch D Lekture E Sprachkalender F Prufungstrening a moje od to ;p 1 ECBAF 2 RFRRF 3 AACCC 4 CDCDBC 5 CFBEDGHI 6 RFRFRR heh wyszlo mi ze mam 16 tycg co pamietam ;p bo reszta mi ni w zab do glowy nie przychodzi
Możesz zanzaczyc te opdowiedzi ktore sa dobre na czerwono bo ja mialem ta sama grupe co ty pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mial grupe gdzie w pierwszym zadaniu bylo w A.prufung itd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom ja też małem tą samą wersje co koleżanka czyli a) Phonetik- tylko teraz klucz do tego potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej przecież juz ustaliliscie w jakiej kolejnosci w pierwszym zadaniu mieliscie podane prufung.. itd. teraz sprawdzcie z kluczem np tu http://www.perspektywy.pl/index.php?option...&Itemid=264 no i jak tam Sprachklender był w pierwszym to u was też tak ma być, mimo że inne literki macie Ale problem... ;/ Buziaczek w pysiaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.Phonetik B.Worterbuch CLehrbuch D Lekture E Sprachkalender F Prufungstrening kto ma ta grupę i w 3 i4 zadaniu ma na 100% niech poda odpowiedzi dobre THX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reeddevil07 napisał:
A.Phonetik B.Worterbuch CLehrbuch D Lekture E Sprachkalender F Prufungstrening kto ma ta grupę i w 3 i4 zadaniu ma na 100% niech poda odpowiedzi dobre THX
1. E 2. C 3. D 4. A 5. F czy to takie trudne? ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem matura z niemieckiego na poziomie podstawowym byla bardzo prosta. Czesc tekstu sluchanego byla rowniez latwa,chyba nie pamietacie probnej, kiedy to lektorzy czytali bardzo szybko i nie zrozumiale. Wczoraj lektor czytal przyzwoicie. A co do rozumienia tekstu czytanego to tez nie bylo z tym problemu. Odpowiedzi byly wyraznie zaznaczone w tekscie, wystarczylo tylko powoli i uwaznie sie wczytac w tekst. Bylo bardzo malo synonimow a to naprawde plus. Napisanie krotkiej i dlugiej formy wypowiedzi bylo rowniez banalem. Nie potrzeba bylo znac szerokiej znajomosci jezyka zeby napisac obydwa teksty. Moim zdaniem slownictwo wiazalo sie jeszcze z zakresem nauki w gimnazjum. Nie narzekajmy bo naprwade moglismy trafic na np list formalny i co wtedy? Bylo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zrobilam dwa bledy ;p bo zostawilam lekture ;p i zaznaczylam ze piwo jest rozworzone w transporterach, chociaz nie bylo tego w tekscie ;/ ale o tym ze specjlane piwo pili to tez nic w tekscie nie znalazlam ;/ Wybiera sie ktoś moze na UKW w Bydgoszczy na germanistyke ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.Phonetik B.Worterbuch CLehrbuch D Lekture E Sprachkalender F Prufungstrening PRosze O podanie Poprawnych odpowiedzi do zad 3 i do zadania 4 dla tej grupy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
a ja zrobilam dwa bledy ;p bo zostawilam lekture ;p i zaznaczylam ze piwo jest rozworzone w transporterach, chociaz nie bylo tego w tekscie ;/ ale o tym ze specjlane piwo pili to tez nic w tekscie nie znalazlam ;/ Wybiera sie ktoś moze na UKW w Bydgoszczy na germanistyke ?
Na germanistyke i podstawowy niemiecki? o.O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...