Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś Środa Popielcowa

Utworzony przez alberto, 25 lutego 2009 o 13:13
dziennikarze dzis to NIKT. Co za głupie pytania:| człowieku, czy Ty w ogóle masz wykształcenie? odnowa biologiczna- post.Paranoja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KULejna PATologiczna święta gra: Czas nawrócenia nastał w kosciele, który "nie wymaga nawrócenia", a jedynie wierni mają się nawrócić - taka to już "współczesna mentalność niebieska", na którą zwraca - nie po raz pierwszy - uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem z czego smieją sie Polacy. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ma nadzieję, że KULejny raz rzucą okiem na ten wPiS nawet świętwe władze KULawe majace przyczynek do rozbicia Związku w 1982 r. oraz świetych określeniach "KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW _ WRZÓDNA DU---PIE PAPIEŻA" pochodzące z roku 1980-tego!, a jest to okres świetej władzy b-pa Bolesława Pylaka i kuriewnego kanckerza ks. Stanisława Rojka z całym zastępem duchowieńtwa płci obojga! Samego pietra to nawet jest po czym wietrzyć - szczególnie po rokui 1994 - gdzie pod okiem b-pa Kazimierza Ryczana zafundowano KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW nocne napady znajomych ksieży na mieszkania i rodziny, wprowadzono również zakaz opalania budynków zima mrożąc w ten sposób małe dzieci - napadał osobiście ks. Jacek Wójcicki pod czujnym okiem ks. Kazimierza Dzieży (ś.P.) i ks. Marka Podymy (ma się dobrze). Były to spełnione groźby z lat 1980 - 1982 adresowane do Zwiazkowców ustami ks. Edwarda Pudełko "BO JAK NIE TO MY WAM DMY" - jak ktos był oporny w pisaniu dyktowanych LOJALEK po jednym z zebrań. Mijały lata zaliczane do współczesnych i znów nastąpił zwrot, czyli nawrócenie w kosciele, bo tym razem w internecie jakiś watykańczyk podpisujący się na łamach netSUPEREXPRESSU "RUDY" lub "SK" właśnie w ŚRODE POPIELCOWĄ (2002 lub 03) ułożył KULejna modlitwę za KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW: "JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC"! - czyż to nie cudownę? Zostańcie z B(L)OGIEM... Wdizęczny za wymrożone dzieci i pamęć o Związku: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASCi: (PODPUSANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marian, widac po jego gebie, nie tylko mszalnym winem sie delektował.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: