Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2009: testy, pytania, odpowiedzi

Utworzony przez ~fetamina~, 22 kwietnia 2009 o 13:09
Dajta odpowiedzi. Każdy tu ju czeka ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dajcie te odpowiedzi......
0
Odpowiedzi ))
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2009 o 18:05
0
tak dawajcie, mialy byc wczesniej a za pol godziny 14!
0
kiedy bd te odpowiedzi?? denerwuje się !!
0
w zamknietych mam 1 blad - powstanie z wiosna ludow mi sie pomylilo teras sie stresuje otwartymi, ale ten wynik juz nie bd dokladny, pewno musze odjac sobie pkt za interpunkcje, zawsze nie wiem kiedy stawiac przecinki;/ i ortografie lepiej tez.. zawsze byc lepiej milo zaskoczonym wyzszym wynikiem niz rozczarownym nizszym.
0
No kiedy będą to wyniki już jest po 14!!!!!!!!!!
0
z zamkniętych z tego co widzę poszło mi nawed dobrze.. gorzej martwię sie o rozprawkę.. (bo podanie to była łatwizna.
0
Podanie-bułka z masłem, gorzej z rozprawką.... Ogólnie test średni.... Zobaczyny jak będzie z matmą i angielskim...
0
Odpowiedzi z testu gimnazjlanego 2009
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2009 o 18:05
0
Eh mi tam lepiej poszło podanie i rozprawka... W zamkniętych trochę się pomyliłem mam z nich jakieś 23 pkt ;/
0
1 błąd w zamknietych i 1 w otwartych a plan wydarzeń i rozprawka i podanie to zależy jak będą oceniać. Licze raczej na 45 punktów bo podanie raczej mam dobrze rozprawke też ( chociaż nie wiem co z tym argumentem z lektury latarnik ) i plan tez powinien byc ok
0
matmy sie nie boje bo raczej licze na 46 (jak na próbnym) anglik sie nie liczy a co testu z humana to taki sobie. Mam nadzieję że bedzie dobrze
0
rawwrrrr. 23 :|. rozprawka i podanie dupnie... a matma to tragedia będzie... ;o.
0
a jaki był temat rozprawki?? pamietajcie, ze odpowiedzi do zadan otwartych sa tylko proponowane i nie musza byc identyczne, wazne jest to aby oddawaly ten sam sens :) zycze powodzenia jutro i pojutrze ;D
0
eh.. tak sobie poszło.. ;/;/ 4 bledy na wszystkie zamkniete.. a otwarte dobrze.. no nie wiem jak z tym podaniem i z rozprawką.. strasznie sie boje matmy.. orłem nie jestem..eh... Zazdroszcze tym wszystkim bardzo inteligentnym, mającym dużo ponktów.. Nie potrafię się skupiac na testach..
0
Pffyy ok polski uszedl .. ale z deka poleglam na banalnym podaniu matma to klapa kompletna bedzie a fiza bardziej prewde mowiac nadzieje w biologii i geo. mam :)a tak to ;///;/;/;/;/ masakra
0
Jutro na teście powinno być tak: -matma: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie do 100 -fizyka: obliczyć drogę w ruchu jednostajnym -chemia: podać wzór strukturalny i sumaryczny wody -geografia: koło jakiego morza leży Polska -biologia: po której stronie człowieka znajduje się serce I każdy by miał z tego maxa. No chyba, że ktoś tego nie wie no to życzę powodzenia.
0
kurcze,2 błedy w zamkniętych,trochę tez mi sie namieszalo w planie wycieczki( nigdy nie umiałam takich dobrze napisac) a podanie i rozprawka mam nadzieję,że ujdą od biedy;)
0
Test był taki sobie... ciekawa jestem jak mi poszły rozprawka i podanie ale już i tak nic nie da si zrobić bo jak to mówi moja babcia "co ma wisieć nie utonie" a mamą będzie gorzej ale za to angielski luzik:D ktoś się pytał o temat rozprawki to mniej więcej był chyba taki: WYPRAWA,WĘDRÓWKA,TUŁACZKA-PODRÓŻ NIEJEDNO MA IMIĘ;D chyba coś takiego;) pozdro;**** i powodzenia na matmie i angliku;)
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: