Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2009: testy, pytania, odpowiedzi

Utworzony przez ~fetamina~, 22 kwietnia 2009 r. o 13:09
Dajta odpowiedzi. Każdy tu ju czeka ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie te odpowiedzi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi ))
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2009 r. o 18:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak dawajcie, mialy byc wczesniej a za pol godziny 14!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy bd te odpowiedzi?? denerwuje się !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zamknietych mam 1 blad - powstanie z wiosna ludow mi sie pomylilo teras sie stresuje otwartymi, ale ten wynik juz nie bd dokladny, pewno musze odjac sobie pkt za interpunkcje, zawsze nie wiem kiedy stawiac przecinki;/ i ortografie lepiej tez.. zawsze byc lepiej milo zaskoczonym wyzszym wynikiem niz rozczarownym nizszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kiedy będą to wyniki już jest po 14!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z zamkniętych z tego co widzę poszło mi nawed dobrze.. gorzej martwię sie o rozprawkę.. (bo podanie to była łatwizna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podanie-bułka z masłem, gorzej z rozprawką.... Ogólnie test średni.... Zobaczyny jak będzie z matmą i angielskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi z testu gimnazjlanego 2009
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2009 r. o 18:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh mi tam lepiej poszło podanie i rozprawka... W zamkniętych trochę się pomyliłem mam z nich jakieś 23 pkt ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 błąd w zamknietych i 1 w otwartych a plan wydarzeń i rozprawka i podanie to zależy jak będą oceniać. Licze raczej na 45 punktów bo podanie raczej mam dobrze rozprawke też ( chociaż nie wiem co z tym argumentem z lektury latarnik ) i plan tez powinien byc ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matmy sie nie boje bo raczej licze na 46 (jak na próbnym) anglik sie nie liczy a co testu z humana to taki sobie. Mam nadzieję że bedzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rawwrrrr. 23 :|. rozprawka i podanie dupnie... a matma to tragedia będzie... ;o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki był temat rozprawki?? pamietajcie, ze odpowiedzi do zadan otwartych sa tylko proponowane i nie musza byc identyczne, wazne jest to aby oddawaly ten sam sens :) zycze powodzenia jutro i pojutrze ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh.. tak sobie poszło.. ;/;/ 4 bledy na wszystkie zamkniete.. a otwarte dobrze.. no nie wiem jak z tym podaniem i z rozprawką.. strasznie sie boje matmy.. orłem nie jestem..eh... Zazdroszcze tym wszystkim bardzo inteligentnym, mającym dużo ponktów.. Nie potrafię się skupiac na testach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pffyy ok polski uszedl .. ale z deka poleglam na banalnym podaniu matma to klapa kompletna bedzie a fiza bardziej prewde mowiac nadzieje w biologii i geo. mam :)a tak to ;///;/;/;/;/ masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro na teście powinno być tak: -matma: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie do 100 -fizyka: obliczyć drogę w ruchu jednostajnym -chemia: podać wzór strukturalny i sumaryczny wody -geografia: koło jakiego morza leży Polska -biologia: po której stronie człowieka znajduje się serce I każdy by miał z tego maxa. No chyba, że ktoś tego nie wie no to życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze,2 błedy w zamkniętych,trochę tez mi sie namieszalo w planie wycieczki( nigdy nie umiałam takich dobrze napisac) a podanie i rozprawka mam nadzieję,że ujdą od biedy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był taki sobie... ciekawa jestem jak mi poszły rozprawka i podanie ale już i tak nic nie da si zrobić bo jak to mówi moja babcia "co ma wisieć nie utonie" a mamą będzie gorzej ale za to angielski luzik:D ktoś się pytał o temat rozprawki to mniej więcej był chyba taki: WYPRAWA,WĘDRÓWKA,TUŁACZKA-PODRÓŻ NIEJEDNO MA IMIĘ;D chyba coś takiego;) pozdro;**** i powodzenia na matmie i angliku;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...