Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część humanistyczna. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez baśka, 27 kwietnia 2010 r. o 08:08
Test nie był trudny , a wrecz banalny jedyną żecza trudna w tym tescie byl obraz i zadania zwiazane z obrazem..Mysle ze 45 pkt bedzie..MA ktos moze link do odpowiedzi ??? jak tak to wstawcie tu bd bardzo wdzieczny.ELO(powodzenia jutro (je*ac matme!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile macie błedów z zamknietych?? Ja mam 3 lub 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam chyba 4 bledy z zamknietych o tych krzyzakach..;/ i źle zrobilam z wosu wgl xle zrozumialam polecenie..;/ porazka..ale reszta to calkime spoko..jutro bedzie dopiero rzeźnia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też 3 lub 4 i 4 z tgo streszczenia;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe spox mam tylko 1/2 błędy w zamkniętych ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam tylko 2 źle z zamkniętych i oczywiście musiałam całe streszczenie zawalić. Ale mam nadzieję, że dadzą chociaż jeden, dwa punkty za poprawną formę streszczenia. Natomiast rozprawka poszła mi dobrze i liczę przynajmniej na 14punktów. Gorzej będzie jutro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już odpowiedzi;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 15 za same zamknięte. Kurcze na takich prostych poległam;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no aj ja jeden... no moze dwa, ale raczej jeden blad z zamknietych:D tam przy krzyzakach. zaznaczylem opis jagienki zamiast opis przyrody xD ale jest dobrze zobaczymy jutro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie 3/4 błędy w zamkniętych, z tego z wosu to podałam dwa przykłady, a trzeba było trzy.. ;/ źle zrozumiałam chyb a temat rozprawki, nie wiem co to będzie.;/ z tego wiersza to chyba mam wszystkie dobrze,z obrazu jedno źle (kurde to z tym światłem, napisałam że pada na matkę błagającą o dziecko i SALOMONA! żal chyba ślepa jestem. ;d) reszta w miare, ale na 40 nie licze. ;/ kurde ten stres wszystko zawalił. ;/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No z tego co sprawdziłam mniej więcej, to z zamkniętych mam 18 pkt. a otwarte nawet dobrze, tylko to zadanie z wosu nie bardzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d..._2010/579992249
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet prosty ten egzamin był. gorzej jutro:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisałem streszczenie Sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co ze mnie za deb*** ktoś jeszcze taki błąd popełnił??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyn cholerny napisał:
napisałem streszczenie Sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co ze mnie za deb*** ktoś jeszcze taki błąd popełnił??
Haaa!! Moja koleżanka! I to dokładnie ten sam tekst. ;d Czytać nie umiecie? A tak dla pewności to trzeba było I streścić, nie? ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też streściłam o Samie tekst Głupi dla mnie był. ;] A z próbnego miałam 46 ahh.. Ciekawe jak teraz. Porażka jak dla mnie. Z zamknietych mam 18 dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;D git ;D łatwe były pytanie;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na probnym mialam 49 xD A teraz jak narazie z zamknietych 16/20 ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki sobie ten egzamin ale niektóre pytania były bez sensu... żal ;/ te przedostatnie zadanie było beznadziejne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaznaczyłam że napięcie potęguje opis chleba. Czemu oni mają zjawiska przyrody. Przecież w tym tekscie było, że jak on sięgnął po nóż w chlebie to wszyscy wstrzymali oddech ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...