Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część matematyczno-przyrodnicza: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez dobrze ze to nie matura, 28 kwietnia 2010 r. o 11:24
Dobrze ze to nie matura ;/// Więcej chemi chyba sie nie dało jak dla mnie to jest porażka. Chyba stoje przed wyborem technikum lub zawodówka ponieważ nei mama co marzyc o liceum kiedy z testu bede miał w okolicach 15-20. Jak tam u was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytania z biologi i chemi tragiczne ale mysle ze matma nadrobie licze na 40+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻKA, trudny...! Jak dla mnie i połowe mojej szkoły... a jak u Was ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten test to masakraaa ;|||
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sie postarali... TRudny w ch***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podupcone to było jakieś ;/ ja nie wiem kto to układał..wszystko prawie strzelałam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w szkole też masakra :/ Wszyscy mega niezadowoleni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mojej szkole masakra ! słabiutko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra to mało powiedziane...to było straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa juz odpowiedzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojejku lepiej nie mówić trudne te zadania otwarte... Jak będzie 30+ to MAX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tak średnio się podobał, za dużo geografii i biologii, zadania otwarte były w miarę łatwe, tylko niektóre długie, to z fizyki z wodą, to podobne było chyba w 2007 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to w ogóle miało być? Nie uczono mnie w których latach został odkryty węgiel kamienny, brunatny i torf... M a s a k r a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak szczerze to po egzaminie sie zastanawialam czy tarfilam na egzamin, czy na konkurs xD no ale u mnie cała szkoła jest podburzona i w ogóle, a jesteśmy najlepsi w okregu więc to była masakra. ciekawe co jutro wymyslą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie był test łatwiejszy niż wczoraj. Moim zdaniem za mało matematyki a za dużo biologii, geografii.... z chemii bardzo dobrze mi poszło, tlyko właśnie to zad. z fizykii otwarte ;/ No zobaczymy jak to będzie, ale na pewno będę miała więcej pkt niż z human.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie masakra ! co to było ? :/ trudniejszego chyba sie nie dało dac ;/;/ sama chemia i biologia ;( wszystko strzelalam . az sie boje sprawdzic odp ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna wielka masakra.. w innych latach byly zdecydowanie latwiejsze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezus maria! Co to było w ogóle? I to sama geografia i chemia... Chyba nie chcę znać wyników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no był łatwiejszy niż sprzed kilku lat, oddałem go po godzinie, będzie z 49/50, jakbyście się uczyli też by wam poszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie trudnyyy ;/;/ te zadania byly masakryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...