Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część matematyczno-przyrodnicza: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez dobrze ze to nie matura, 28 kwietnia 2010 o 11:24
Dobrze ze to nie matura ;/// Więcej chemi chyba sie nie dało jak dla mnie to jest porażka. Chyba stoje przed wyborem technikum lub zawodówka ponieważ nei mama co marzyc o liceum kiedy z testu bede miał w okolicach 15-20. Jak tam u was
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pytania z biologi i chemi tragiczne ale mysle ze matma nadrobie licze na 40+
0
PORAŻKA, trudny...! Jak dla mnie i połowe mojej szkoły... a jak u Was ?
0
ten test to masakraaa ;|||
0
Super sie postarali... TRudny w ch***
0
podupcone to było jakieś ;/ ja nie wiem kto to układał..wszystko prawie strzelałam!
0
U nas w szkole też masakra :/ Wszyscy mega niezadowoleni...
0
w mojej szkole masakra ! słabiutko ...
0
masakra to mało powiedziane...to było straszne
0
sa juz odpowiedzi ??
0
Ojejku lepiej nie mówić trudne te zadania otwarte... Jak będzie 30+ to MAX
0
Mi tak średnio się podobał, za dużo geografii i biologii, zadania otwarte były w miarę łatwe, tylko niektóre długie, to z fizyki z wodą, to podobne było chyba w 2007 roku
0
Co to w ogóle miało być? Nie uczono mnie w których latach został odkryty węgiel kamienny, brunatny i torf... M a s a k r a
0
tak szczerze to po egzaminie sie zastanawialam czy tarfilam na egzamin, czy na konkurs xD no ale u mnie cała szkoła jest podburzona i w ogóle, a jesteśmy najlepsi w okregu więc to była masakra. ciekawe co jutro wymyslą.
0
Dla mnie był test łatwiejszy niż wczoraj. Moim zdaniem za mało matematyki a za dużo biologii, geografii.... z chemii bardzo dobrze mi poszło, tlyko właśnie to zad. z fizykii otwarte ;/ No zobaczymy jak to będzie, ale na pewno będę miała więcej pkt niż z human.
0
Ludzie masakra ! co to było ? :/ trudniejszego chyba sie nie dało dac ;/;/ sama chemia i biologia ;( wszystko strzelalam . az sie boje sprawdzic odp ;/
0
jedna wielka masakra.. w innych latach byly zdecydowanie latwiejsze..
0
Jezus maria! Co to było w ogóle? I to sama geografia i chemia... Chyba nie chcę znać wyników.
0
no no był łatwiejszy niż sprzed kilku lat, oddałem go po godzinie, będzie z 49/50, jakbyście się uczyli też by wam poszło
0
strasznie trudnyyy ;/;/ te zadania byly masakryczne
0
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: