Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~Paula~, 29 kwietnia 2010 r. o 12:10
Lui napisał:
Ja mam 48 kt.Tzn niewiem ,ale wg mnie powinno być I`m going a nie doing,potem will decorate a nie decorate w 10 powinno być TFTF .A i mam pytanie w ostatnim ze słuch jak to było How much do you weigh czy How much do you pay?...Niewiem najpierw zrozumiałam to pierwsze ptem drugie iw końcu zaznaczyłam to 25 dollars,jeśli mam to źle to mam 47 pkt i jestem zadowolona.Z angielskiego mam same 5 ,powinnam miec 50 ,dużo osób mi tak mówiło ja uważam iż jest to nieprawda.Więc mam radę dla tych co przejmują się wynikami swoich testów:testy wcale nie pokazują tego jak się uczycie etc. wpływ na wynik testu nie ma jedynie wiedza i umiejętności,dochodzi to tego szczęście bądź też pech...Poprostu angielski poszedł mi dobrze matematyka i polski gorzej na ok 40-35 pkt. i w szkole mam same 5 4.To co było jest historią nie przejmujcie się więc bo nie warto.;)Pozdrawiam
właśnie ja tez usłyszałam pay... no mam nadzieję że to było pay... Właśnie problem jest w tym jak słychać dźwięk... a na dodatek na tej płytce miejscami b.szybko są przeprowadzone rozmowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gooość napisał:
A ja tam usłyszałam pay xddd Ehhh... ;//
ale mózgi, łooo luuudzieeeeeee..... "weight" czopki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ladyyy brrrm napisał:
Nie trzeba sugerować się odp w internecie bo co inna str. to inna odp... ;// poczekajmy na wyniki testów...
Racja! Poczekajmy do 18 czerwca ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cke.edu.pl tam jest transkrypcja tekstu słuchanego i pay tam nigdzie nie ma nie musicie czekać do 18 czerwca ktoś to już podawał ale nie wiem czy tu czy na innym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Podawajcie odpowiedzi tekstowo, a nie ABCD, przeciez było kilka wersji.
Sciągnij z strony OKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Monika~ napisał:
Śmieszycie mnie, niski poziom, wysoki poziom, konkursy, laureaci, finaliści. Osobiście jestem "marną" finalistką biologicznego, mieszkam w czarnej dziurze na mapie, gdzie jest jedna podstawówka i jedno gimnazjum, z matematyki mam 4, a test matematyczny napisałam na 48 pkt. Myślicie że w "wiochach" jest beznadziejny poziom? Jeszcze byście się zdziwili ;] Poza tym wasze przechwałki typu "mam 48 pkt z anglika, chyba się załamię" nie robią na nikim żadnego, najmniejszego nawet wrażenia. Moja finalistka, 48 pkt z matmy, 49 anglik i nie wiem ile jeszcze polski(sama rozprawek nie umiem oceniać i nie byłam laureatką wojewódzkiej olimpiady ;]) są dla mnie ogrooomnym powodem do dumy. Nie użalam się jak to mało w życiu osiągnęłam i jak zawaliłam testy. Takiego wyniku się nawet nie spodziewałam. No tak, ale w "metropoliach" skromność to już zapewne przeżytek. Przykro mi, widać jestem staromodna. A co do streszczenia na polskim, to niemożliwe żeby uznawali streszczenie tekstu IV bo przecież właśnie na tym egzaminie i przede wszystkim na humanistycznym, sprawdzają naszą zdolność czytania ze zrozumieniem. A pytanie z radioaktywną biedronką było źle sformułowane bo mniej więcej na takiej zasadzie: - Dlaczego mszyce stają się szybciej radioaktywne? - Bo biedronki je zjadają. Uczyli mnie innego logicznego rozumowania Wygadałam się, podburzyły mnie niektóre wypowiedzi. Pozdrawiam.
Czy mi się wydaje, że ty szydzisz z ludzi z miasta? wariatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO KU*WA!!! Co to miało być!!!! CKE DO DUPY!!!! ŚMIECIE JEDNE, CHAMY,IDIOTY, ZJEBAŃCE, CIOTY JEDNE!!!!! JA PIE*DOLE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne co mnie dziwi to fakt, że w odpowiedziach (polecenie 1) jeszcze nie znalazłam tak naprawdę tych odpowiednich. Bo weterynarz był tam dla zmyłki. Tak naprawdę nie pasował nigdzie, bo było zdanie o psie ale sens zdania był, że jak wyszła (wychodzi) z psem to ją bolą plecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj oj marysia wszystko jest dobrze tam byl weterynarz w drugim sluchaniu ! i do kolegi ponizej to bylo banalne wiec sie uspokoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Tośka to ładny deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie przejmuj Cię się tymi odpowiedziami bo z tego co ja tu widze jak otworzyłam sobie Arkusz to odpowiedzi mogą być poprzestawiane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** ja tam pier***e tą szkołę będe miał z matmy może 25 pkt z angielskiego może 40 polaka może 35 i tak ide do sportowego LO i tak więc mam wyje***e ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm czy to nie jest dziwne, ze 13 latka miała z tego testu 47/50 pkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odp. są poprzestawiane, bo pewnie było kilka grup tzn. były te same pytania tylko odp. były poprzestawiane żeby nie ściągać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam w du*** te cale egzaminy bede miec 10pkt to bede sie cieszyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUż wiadomo, co było: http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,9432253,Egzamin_gimnazjalny_2011__jezyk_angielski_i_niemiecki_.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 19 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...