Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Język niemiecki - arkusz i odpowiedzi

Utworzony przez ~Andzia~, 29 kwietnia 2010 o 14:27
Czemu tylko 6 zadań?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niemiecki był w miarę prosty, ale słuchanie nie zbyt mi wyszło...chodzi o zad 1. ale matm-przyr tak zawalilam, ze z liceum to raczej moge sie pozegnac:(
0
banalny:)
0
jak dla mnie egzamin z j.niemieckiego był bardzo prosty-nie miałem problemów z zadaniami :-)
0
jednak 17 godzin niemieckiego w tygodniu daje efekty
0
ogólnie test nie był trudny...najgorsze to słuchanie...czasem nie było dokładnie słychać... gorzej z wczorajszym testem mat-przyr...to była porażka
0
Ja również zawaliłam z nagraniem...;( Oby było ponad 30 pkt.;]
0
Prosty był, ale kilka błędów się znajdzie... Wczoraj to była dopiero rzeźnia...
0
Matematyczny nie przekreśla liceum.Też zawaliłam ale są jeszcze punkty z ocen i to dużo poprawia.A z niemca był sredni. Troszkę mylący xDD
0
Nie wiem jak wam ale u mnie porażka. Na próbnym miałem 44 a ty jak sobie podliczam nie wiem czy 25 będę miał. Także kataklizm a angliści powinni się cieszyć
0
z niemca banalnie prosty pojdzie mi lepiej niz z polaka
0
Nie chce mi działać plik...
0
Wow!! Jak na razie mam wszystko dobrze mam nadzieje ze bedzie tak dalej ;p dla mnie to było proste, mam wielka nadzieje na max ale nie wiem ;p Pamiętacie co było w 10??
0
niemiec-banał. o wczorajszym lepiej nie gadać;D
0
A 13.?
0
Jak dla mnie - porażka;/ strasznie trudny....
0
W 10 dałabym D A C
0
Dzisiejszy to był banał ;d. A o wczorajszym nie chce wspominać bo grozi to załamaniem nerwowym xd.
0
13.1 E 13.2 D 13.3 C 13.4 A Tak bym dała, ale pewna nie jestem.
0
niemiecki uznałam za banalny, jednak teraz widzę, że popełniłam kilka głupich błędów... ale to nic, powinno być 40, może nawet więcej:D prostszy od próbnego, zero otwartych, wszędzie odpowiedzi do wyboru. jakby tak wyglądała matematyka... ach, te biedronki. ;)
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: