Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Język niemiecki - arkusz i odpowiedzi

Utworzony przez ~Andzia~, 29 kwietnia 2010 r. o 14:27
matematykę schrzaniłam, za to humana i niemca napisałam bardzo dobrze. szkoda, że język się nie liczy, nadrobiłabym sporo punktów... oby obniżyli progi, błagam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno mam 47 punktów, ale nie jestem pewna dwóch odpowiedzi więc może będę miała więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem nie był taki trudny.. tylko w jednym zadaniu ze słuchu popełniłam błąd..a nie wiecie może czy wyniki z części językowej będą się liczyć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo wychodzi mi z tego co widzę jakieś 43 punkty, z humanistycznego też liczę na jakieś 40, a z matmy modle się o 20 fajnie nie? Od wczoraj nie lubię biedronek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty byl... Myslalam ze bedzie gorzej:P Sadze ze dobrze mi poszlo...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimnazjalistka napisał:
matematykę schrzaniłam, za to humana i niemca napisałam bardzo dobrze. szkoda, że język się nie liczy, nadrobiłabym sporo punktów... oby obniżyli progi, błagam!
Calkowicie sie z Toba zgadzam... ta Matma to byla masakra!!!! dobrze bedzie jak dostane chociaz 20 punktow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty był ten egzamin. Ja się do niemieckiego nie przykładam, ale 33pkt mam:) i 5 pod znakiem zapytania bo nie pamietam co zaznaczałam. za to chyba matematyczny spierniczyłam:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zad 4 brakuje jeszcze odp. do 3 i 4/ Ogólnie test był dość prosty bd mieć ok.45pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś podać odpowiedzi do zadania 4, bo nie ma wszystkich, z góry dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nom nawet łatwy,ale matma to masakra ;-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha 48 ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
49/50 łatwe było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super łatwy.;D;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO POWIEM WAM ZIOMKI ŻE MATEMATYCZNY BYŁ DO BANI:( MAM TYLKO 16PKT MASAKRA!!!POLSKI TEŻ ZAWALIŁAM BO 16PKT I 5 ZAD NIE SPRAWDZIAM BO NIE PAMIĘTAŁAM... Z NIEMCEM TO CAA MOJA KLASA WYSZA PO 30 MINUTACH BO KARZDY STRZELAŁ,JAK SIĘ DOWIEDZIELI ŻE SIĘ NIE LICZY DO REKRUTACJI:))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
djsyhgdshyfkjgfhgkjsd okropność może ok 25pkt będzie ;( idsgldfylgydflyglsdf zabić egzaminatorow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiecki 50/50 matma 42/50 polski 43+/50 zalezy jak rozprawka zostanie oceniona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test był jak lotek wszyscy strzelali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde jak będę miała 15 punktów to ze szczęścia będę skakała. Kogoś chyba poperniczyło. Kto w ogóle wymyślił te chore testy? Nie rozumieją że jedni są lepsi z jednego języka a innie z drugiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no fajno Matematyczno-Przyrodniczy : 45/50 Humanistyczny : 42/50 Niemiecki : 48/50 pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiecki był łatwy . nawet bardzo . ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...