Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - matematyka: odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 o 12:17
Jak tam po egzaminie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po egzaminie dzisiejszym masakra. Gorzej być nie mogło.
0
Tragedia z tym egzaminem...Zadania niesamowicie trudne przynajmniej jak dla mnie..
0
bardzo bardzo trudne według mnie!
0
FATALENIE;/
0
mało matematyki dużo geografii i chemii
0
Zawaliłam na całej linii moim zdaniem był b. trudny Na pewno trudniejszy niż w poprzednich latach - niestety, a wiem bo rozwiązywałam testy z poprzednich lat. Jak będę mieć 25 pkt. to będę się strasznie cieszyć.
0
źle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ten test to po prostu masakra, ja osobiście nie narzekam na swoja nauke a wogóle nie zdąrzyłem całego napisac... i weź tu idź do dobrej szkoły:(((((
0
trudny był...
0
Egzamin był fatalny. Za dużo fizyki i chemii. Stanowczo za dużo.
0
Wow!! Kto by sie spodziewał tak trudnego testu?? Co roku robia coraz trudniejsze,ale teraz to juz przesada;/ zadania otwarte- masakra, chociaż chce miec powyżej 20 pkt ale wątpie ;/ ;/ ;/
0
Nie rozumiem co komisja miała na celu robiąc tak TRUDNY test! Proszę wziąźć pod uwagę, że nie każdy jest tak zdolny i nie wszyscy muszą być świetnymi matematkami ! Jednym słowem porażka. Mogłam sobie pomarzyć o dobrym liceum. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ LUDZIOM KTÓRZY WYMYŚLALI TEN TEST ! GRATULUJĘ KREATYWNEJ GŁÓWKI. jeszcze jedno ! wymyślając tak trudne zadania polska młodzież daleko nie zajdzie. sad.gif
0
eh.. nie bylo z tego co walkowalismy przez pol roku.. tyle staran a oni se wymyslaja... ;/ niech se sami pisza.
0
kurde przegieli z tym egzaminem byl strasznie trudny! malo matmy duuuuzo fizyki chemii;/ poza tym te pytania...a gdzie obliczanie czasu gdzie skala? to co powtarzalam oczywiscie tego akurat nie bylo...a co roku bylo!
0
MASAKRA ;/
0
co to miało być taki trudny ja nie moge jak będe miał 10 punktów to będe happy
0
oj slabo, słabo. Trudne było ;/
0
taa u nas sam płacz byl;/
0
zaaa duużo chemi!!!!!!!!!!!! beeeeeeeeeeznadzieja. 20 punktów<----- moje marzenie!!!!!
0
Strona 1 z 17

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: