Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test humanistyczny, arkusze, pytania, odpowiedzi

Utworzony przez Gość, 26 kwietnia 2010 o 11:46
Jaki będzie temat przewodni?? macie jakieś przecieki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ucz sie mosiu.
0
Gość napisał:
Jaki będzie temat przewodni?? macie jakieś przecieki?
jaka będzie praca pisemna?
0
kateeee napisał:
jaka będzie praca pisemna?
łatwa dla zdolnych, trudna dla całej reszty
0
macie jakieś ścieki? ;/ co może być z pisemnego? ;/
0
Ludzie ! ! ! Mój ojciec sprząta w cke, i wykradł pytania na jutrzejszy test i też matematyczny ! Sam w tym roku przystępuję do egzaminu i tata baaardzo mi pomógł Jak ktoś chce pytania to mogę wysłać na gg (9547214) Nie podam tego tutaj, bo później będą mnie, czy tatę ścigać no i wiadomo... Jeszcze raz mówię, kto chce testy pisać 9547214 !
0
Looooooooool ! Monika na prawdę ma te testy, nie kłamie, sprawdzałem te pytania i wydają się bardzo prawdopodobne ! Piszcie do niej puki jest, (jak pisałem to była na niewidoku)
0
Potwierdzam to co mówi Monika i Adam Te pytania są bardzo prawdopodobne, już się nie mogę doczekać jutra poprastu. Teraz tylko to rozwiążę i wykuję i lecę na podbój xd
0
hej macie te testy:D????? Bo Moniki nie ma na forum?
0
ani na gg
0
wy jeszcze nie zobaczyliscie ze "Monika" sama pisala odpowiedzi. Jest minuta przerwy miedzy odpowiedziami...
0
hej macie;d jakas strone na ktorej sa juz odpowiedzi i arkusze z czesci humanistycznej ?
0
Pss.... napisał:
hej macie;d jakas strone na ktorej sa juz odpowiedzi i arkusze z czesci humanistycznej ?
Co taka cisza--ratujmy się na wzajem.
0
ma ktos WSZYSTKIE odpowiedzi?
0
Pytanie nr.14 jest źle skonstruowane ! Pytanie brzmi :" Czego dotyczył ostatni rozkaz gen. Okulickiego? " W tekście dokładnie jest napisane "Daje Wam ostatni rozkaz dalsza swą pracę i działalność prowadzcie w duchu odzyskania pełnej niepodległości państwa i ochrony ludności polskiej przed zagładą". To jest własnie jego ostatni rozkaz. POSTANOWIENIEM jego, a nie rozkazem jest rozwiązanie Armii Krajowej. ZWRÓĆCIE NA TO UWAGE !!!!!!!!
0
chcielibyście przecieki haha to jet nierealne xD weźcie to pod uwage że kolejności zadań zamkniętych są pozmieniane odp a co do egzaminu z humana to był można powiedzieć łatwy ale to tylko pozory xD
0
SŁUCHAJCIE KTO MA OD MONIKI TE PYTANIA TO NIECH NAPISZE:) BO JEJ NIE MA NA GG.
0
hej macie te moniki odpowiedzi ktos jak macie piszcie ratujmy sie wzajemnie ;D pliss kto ma niech pisze;d na jutrzejszy z matmy;/
0
masz pytania moniki ?? jesli masz pliskaa jesli bys mogla przeslesz mi ?
0
czy ktoś ma te pytania od moniki ? chodzi mi głównie o część mat.-przy. Jeśli tak to proszę przyślijcie mi na emaila: ania255@vp.pl
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: