Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011 matematyczno przyrodniczy ODPOWIEDZI

Utworzony przez kiki;P, 13 kwietnia 2011 o 11:38
test był taki sobie;/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
test był taki sobie;/ nie był straszne trudny ale za łatwy tez nie był;//
0
prostszy niż humanistyczny, kiedy będą odpowiedzi ?
0
Nie był zły:) myśle że bedę miec powwyzej 30 pkt:D wczoraj byl kat;/
0
pewnie beda ok.13:00 na http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110413/EGZAMIN_GIMNAZJALNY_2011/973525560
0
jezuu banalny był jak dla mnie...a wcale nie mam tich ocen dobrych,licze na ponad 40 pkt. )
0
mam nadzieje ze tez bede miec ok. 40:) szczescie ze fizyki bylo malo. Lajtowe testy!
0
No w miare łłatwe. Wczoraj było dużo gorzej.
0
wczoraj to masakra a dziś lajcik nie spodziewałem się tak łatwego testu myślę że około 47 pkt będę miał
0
47? o fuck:)
0
macie odp? bo nie mogę na to wejść :/
0
łatwe ?! chyba was pogięło. było dużo fizyki ! bardzo dużo ;// i chemii
0
test był nawet.... wczoraj bylo gorzej dużo gorzej..... byłam cholernie zła jak wrociłam do domu dziś jest nawet nawet a jestem lepsza z polaka niż z matmy.. więc mogę stwierdzić że test z J. polskiego był trudniejszy.. Ej macie już odp z matmy ???
0
Banalny był, 35 pkt co najmniej będzie, wyszedłem po 40 minutach. Pozdrawiam.
0
test był trudny dużo matmy fizy biologi wszystkiego po trochu a wy mówicie że łatwy
0
dzisiejszy egzamin był nawet łatwy w porównaniu z wczorajszym
0
Powiem tak Jak dla mnie humanistyczny był łatwiejszy aczkolwiek jest to kwestia indywidualna dla każdego z nas. Sprawdziłem wczorajsze zadania zamknięte wychodzi mi 16/20 (pomyliłem najprostsze rzeczy :/) Sprawdziłem również dzisiejsze i ku mojemu zdziwieniu pomyliłem się w 17,24,25 i 26 Reszta dobrze Pozdrawiam
0
moim zdaniem był trudny. Polskie zdecydowanie lepiej mi poszedł.
0
Polak napisał:
test był trudny dużo matmy fizy biologi wszystkiego po trochu a wy mówicie że łatwy
Jeśli ja miałam w tamtym roku większość chemii to mogliście się spodziewać ze może być nie tylko mata
0
nie przesadzajcie ten test nie był wcale aż tak trudny... ja pisałam w tamtym roku i co miałam mówić ... radioaktywne biedronki sama chemia biologia fizyka i geografia a matmy praktycznie w ogóle pamiętajcie zawsze mogło być gorzej...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: