Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: Odpowiedzi, pytania i arkusze test humanistyczny

Utworzony przez crx, 12 kwietnia 2011 r. o 09:49
śmieszy mnie to. osoby które rok temu pisały testy mówią ze z tych miałyby 100%. ja rozwiązując ich test uzyskałam pkt.46 a oni płakali ze takie trudne... kurcze testy w tym roku to był dosłownie żart. OKE śmieje sie z biednych uczniów a my mozemy nie dostac sie do wybranego lo. dla mnie były trudne niestety musze sie przyznac do tego ze nie jestem patriotka uwazam ze nie da sie kochac ojczyzny która nie potrafi zapewnic ci pracy. Polska to kraj machlojek. "motyla noga" błagam was LUDZIE czy wy nie macie dzieci jestescie nieszczesliwi? jesli tak to do psychologa na rozmowe! ja jestem wsciekła na siebie na to ze zrobiłam takie smieszne błedy i na to ze wszedzie sa inne odpowiedzi. wkurza mnie tez to ze taki durny tescik ma byc odwzorowaniem naszej 3 letniej nauki. kurcze osoba która ma same 2 napisze na 40pkt a osoba ktora uczyła sie 3 lata napisze na 30 gdzie jest sprawiedliwosć! zobazymy jak bd jutro ale cos czuje ze znowu bd ryczaaała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak własnie widać jaki jesteś dobry z ortografi że aż 50 pkt bd miał.... jutro sie pisze przez u a nie przez ó!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak własnie widać jaki jesteś dobry z ortografi że aż 50 pkt bd miał.... jutro sie pisze przez u a nie przez ó!!!
Ty jesteś bardzo ...spostrzegawczy skoro doszukałeś się tylko jednego błędu. Łukasz wykazał się przynajmniej poczuciem humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie test był trudny. Najwięcej problemu zprawiło mi przekształcenie tego zdania i te zadanie z tymi postaciami historycznymi, a reszta ogólnie ok;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie test był trudny, strasznie dużo historii, której nie lubię:/ Ale cieszę się, że była rozprawka i fajny temat:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, można było się spodziewac tematu patriotyzmu. Aczkolwiek faktem jest, że historia ukazała się niespodziewanie w pełnej krasie... Ciekawa niespodzianka. Mi wychodzi 16 albo 17 na 20 punktów. I wydaje mi się, że próbne były łatwiejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę ten test był trudny jak dla mnie bo z zamkniętych mam 10 na 20 punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrazy były wystarczająco czytelne a pozatym każdy chyba wie że Rejtan był koks i pokazał klate:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedziach jest błąd: "12. B - zrezygnują z wewnętrznej waśni i okażą uległość wobec zaborców" Nie ma takiej odpowiedzi, powinno być: B. zrezygnują z wewnętrznych waśni i podejmą walkę zbrojną z zaborcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu 4. jest podana zła odpowiedź. Insurekcja była w 1794, czyli po uchwaleniu konstytucji 3 maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakraa ta hisotira..pogięło ich delikatnie. xdd. ; /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie był bardzo łatwy, w teście dominowała historia ale mogło być, rozprawka była banalna, podanie może troszkę trudniejsze, zadanie 22 było bardziej skąplikowane ale no cóż, zadanie 23,24,25,26,37 były łatwiejsze niż takie 22 zadanie, ciekawe kto go wymyślił ten egzamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina napisał:
Ogólnie test był trudny. Najwięcej problemu zprawiło mi przekształcenie tego zdania i te zadanie z tymi postaciami historycznymi, a reszta ogólnie ok;]
co ty pleciesz karolina może troszkę trudny ale tak to banalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...