Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos (odpowiedzi, arkusze, testy)

Utworzony przez Gość, 23 kwietnia 2013 r. o 10:47
Dajcie znać co było z historii i wosu? Czy był trudny egzamin. Mój syn pisze dziś i szukam jakiś informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie to te testy nie były aż takie trudne. Historia była odrobinkę trudniejsza od polskiego. Co naz zaskoczyło? CHARAKRETYSTYKA xd nikt tego nie powtarzał,bo mówili że ma być rozprawka. HAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski to byla porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie no co wy historia byla tak banalna ze az szkoda gadac...Pare podstawowych dat trzeba bylo tylko znac a reszta to na kazdej stronie wykres i drzewko geneaologiczne z datami lol...3 lata nauki zeby rozróżnić 2 symbole zydowstwa spośród krzyza,koranu,menory i tablic mojzeszowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt polski banal .. charakterystyka.. hehe aa historia w miare banalna a wos to wgl .. lepiej sie nie odzywac jak ktos tam jakis blad popelnil .. bo to wstyd.. łatwy dzis byl egzamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie była moja kochana rozprawka?! Chc=arakterystykę pisałam ostatnio w podstawówce! :/ Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opisałam Katniss z igrzysk śmierci xd myślicie że mi to zaliczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podobnie, w ogóle nie pamiętam co to jest dokładnie charakterystyka, a jeszcze dzisiaj przyszedłem do szkoły ledwo żywy, bo chory z gorączką ^^, ale z historii 21/30 około więc całkiem spoko, są już tutaj odpowiedzi z polskiego i wie ktoś może ile można było uzyskać punktów na polskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kojarzycie utwor ''Zabawa w Klucz'' Idy Fink ? Pasuje do tej charakterystyki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chiałem rozprawke!! Polski troche trudny Z histy 30p ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emilia napisał:
opisałam Katniss z igrzysk śmierci xd myślicie że mi to zaliczą?
muszą, bo ja też o niej pisałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hista + wos - maksymalna ilość punktów to nie 30, tylko 33, tak dla wiadomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja opisałam Juranda ze Spychowa z Krzyżaków Sienkiewicza ;D. Nie było tak zle jak myślałam, że będzie. Z historii już sprawdziłam mam 73% ;]. Mogło być lepiej ale jest dobrze . Powodzenia wszystkim na matmie ;D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie 33?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia wos max to chyba 24 nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z histy 19/33........... OH GOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pisze w czerwcu bo w tym terminie nie moge i bede miec to samo tylko troche inne przyklady ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emilia napisał:
opisałam Katniss z igrzysk śmierci xd myślicie że mi to zaliczą?
Taaak Ja też to wzięłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z historii i wosu mam 25/33! faaaajnie ) to 75%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka odpowiedź w 20 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...