Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Busiki czy autokary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziesz widział autokary ha ha ha . Ciasne busy gdzie nie ma gdzie nóg wyciągać , do tego brudne że można ubranie pobrudzić i na dodatek kierowca będzie papierosy palił . Kiedyś jechałem gardenem do Warszawy to spodnie sobie pobrudziłem i kierowca palił papierosy że w całym busie śmierdziało dymem z papierosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ostatnio jechałam fajnym kursem z Białej Podl ok 6,15, bez zajeżdżania do Radzynia-szybko, miło, wygodnie, cichutko i cieplutko. W Lublinie kilka minut po godz 8-ej. Droga powrotna Gardenem z Lublina to koszmar-kierowca całą drogę i przyspieszał i hamował a nam żarło podchodziło do gardeł, puszczał kierownicę i nieustannie grzebał przy kasie, przy radiu, rozmawiał przez komórkę albo CB, grzebał po kieszeniach albo w kurtce powieszonej na oparcciu jego fotela, nieustannie przekraczał oś jezdni waląc kilkakrotnie niemał czołowo, kilka razy złapał pobocze niemal zsuwając się do rowu. Pasy bezpieczeństwa przy fotelach nie działały- to były atrapy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w ubiegły piątek na dworcu autobusowym zwanym Centrum w Białej Podlaskiej - panował niesamowity bałagan, fruwały śmieci, foliowe torby ogólnie było brudno. Proponowałbym aby władze spółki Garden S zainteresowały się tym jak wygląda zarządzany przez nich obiekt (który powinien być wizytówką przewożnika jak i miasta Biała Podlaska )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już brak słów do tego Garden i ich kierowców? Skąd oni ich nabrali ? Jeżdżą tak jakby worki z kartoflami wieźli na pace a nie ludzi . Jeśli chodzi o te ich busy to masakra siedzi się jak w puszce konserwy . Ciekawe czy te ich busy są sprawne technicznie bo nie wyglądają na takie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co tam do Tubtina jechać jak tam nic nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6.15 z Żeromskiego i nie całe 2 godz do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...