Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elektrownia atomowa raczej nie na Lubelszczyźnie

Utworzony przez czytelnik, 16 marca 2010 r. o 10:34
Ja bym nie chciał elektrowni atomowej na Lubelszczyźnie. Zbyt dobrze pamiętam wybuch w Czarnobylu... Wiem, że byłaby to wielka szansa dla Lubelszczyzny, ale mam zdania czy byłoby warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Wiem, że byłaby to wielka szansa dla Lubelszczyzny, ale mam zdania czy byłoby warto.
Weź napisz jeszcze raz, o co chodzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że nie na lubelszczyźnie,który jest bliżej Czarnobyla niz np.jakieś miasto w pomorskiem.Mielibyśmy szansę odwdzięczyć się Czarnobylowi za ich wybuchy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bylo wiecej niz pewne ze nie dla lubelszczyzny, po tamtej stronie wisly wszystko, elektrownie, przemysl, autostrady, drogi ekspresowe, a na, obiecali basen, i to od 20 do 50% wartosci inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech siedzą dalej i pierdzą w te stołki "NASZE WŁADZE".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...