Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fabrycznie nowy "maluch" odnaleziony po 34 latach

Utworzony przez ania, 25 maja 2013 r. o 19:22
Na liczniku ma ponad 100 km. , a nie 10 . poza tym chyba właściciela ścigną za barak OC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet wam sie nie chce dobrze artykułu przygotować ... ILE W KOŃCU PRZEJECHAŁ ? 10 , czy 101 ? na aukcji jest wyraźnie napisane Przebieg 101KM słownie,sto jeden kilkometrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ania" od "barak OC". Jak mogą "ścignąć" za brak OC, skoro samochód nie był zarejestrowany. No puknij się w mózgownicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to składak z części po likwidacji jakiegoś Polmozbytu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezły wafel napisał:
Przecież to składak z części po likwidacji jakiegoś Polmozbytu!
Ty sam jesteś składakiem zrobionym za pięć siódma zupełnie przypadkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bałem się, że silnik po 34 latach nie odpali, ale okazało się, że po wyczyszczeniu przewodów samochód bez problemów odpalił.
Pogratulować inteligencji.. takich ludzi powinno się w jakiś sposób karać.. Nie ma nic gorszego niż próbować odpalić zastane auto... BTW.. auto do jazdy się nie nadaje, silnik jest do remonotu i w zasadzie wszystkie mechaniczne części też.. jeżeli ktoś planuje normalnie go eksploatować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSZUSTWO!!!!OSZUSTWO!!!! najlepsza podróba 21wieku!!!A GDZIE BYŁY MYSZY I SZCZURY . Postaw człowieku w takim syfie samochód na rok ,zobaczysz co z niego zostanie.Tłumik nawet nie pokrył się patyno CHIŃSKI CUD??? RODOWITY ŁODZIANIN -------,WSZYSTKO POTRAFI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się, że w 1979 "maluchy" były odpalane z kluczyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor: bo nie były. ten jest odpalany dźwigienką z tunelu między fotelami przednimi. Josek: wejdź na znany portal aukcyjny i przeczytaj opis. Dopiero potem komentuj. Aktualna cena 172 000 PLN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igor napisał:
Nie wydaje mi się, że w 1979 "maluchy" były odpalane z kluczyka?
widać na jednej z fotek że ma dzwigienki do odpalania z linki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś też trduno było mi uwierzyć w takie historie, kiedy ludzie na allegro sprzedawali np nowiutkie fiaty 125p. bo to nie jest pierwsza tego typu historia, z tym że chyba pierwsza kiedy auto osiąga tak dużą cenę. w każdym razie jakiś czas temu okazało się, że mój sąsiad (facet ok 70ki) trzyma w garażu nowiutkiego fiata 125p z przebiegiem 20km, który przebył drogę tylko z polmozbytu do domu i raz na stację cpn, a to dlatego, że właściciel nie miał prawa jazdy, a autem nie miał kto jeździć. nie sprzedał auta ponieważ jak twierdzi przewidział taką sytuację, która jest dzisiaj, czyli, że takie auta sprzedaje się za dobrą cenę. obejrzałem dobrze auto i okazało się, że oprócz drobnych nalotów na stalowych elementach jest po prostu w stanie idealnym. mimo, że to były czasu prl-u to auta typu polski fiat produkowane jeszcze na włoskiej licencji były naprawdę solidne. to dzisiaj oszukuje się nas sprzedając plastikowo-blaszane pudełka, gdzie blacha jest cienka jak papier i po paru latach wyłazi rdza. kolejna rzecz, wiadomo, że kiedyś trudno było kupić auto. potrzebny był przydział, więc ludzie mimo, że często tymi autami nie jeździli zawsze kiedy trafiała się okazja kupowali. reasumując nie doszukiwałbym się w tym jakiegoś oszustwa. z resztą jest to bardzo prosta rzecz do sprawdzenia i uwierzcie mi, ktoś kto za to auto zapłaci nawet 200tys. dobrze się na tym zna i kota w worku nie kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josek napisał:
OSZUSTWO!!!!OSZUSTWO!!!! najlepsza podróba 21wieku!!!A GDZIE BYŁY MYSZY I SZCZURY . Postaw człowieku w takim syfie samochód na rok ,zobaczysz co z niego zostanie.Tłumik nawet nie pokrył się patyno CHIŃSKI CUD??? RODOWITY ŁODZIANIN -------,WSZYSTKO POTRAFI!!!!
A czytałeś chociaż ogłoszenie czy piszesz bo nie masz co ze sobą zrobić ? "Zdemontowany wydech z kolankiem,poddany szkiełkowaniu i ocynkowany."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
finał aukcji http://allegro.pl/Sh...item=3267412169 czyli ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wy naprawde jestescie nie powazni.... dzis widzialem artykul w tv i wypowiadal sie wlasciciel tego maucha ze odbudowal wiekszos czesci zeby go odpalic po drugie auto zostalo wystawione na allegro od 100zl i aukcja prawie dobila do miliona ale ludzie sa glabami i sobie zarty robili na dzien dzisiejszy aukcja zostala usunieta przez wlasciciela i auto zostalo wystawione na stronie tvn turbo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...