Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Faktoring- Twój sprzymierzeniec w interesach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 października 2017 r. o 17:41 Powrót do artykułu
Ciekawy, przydatny tekst. Przy okazji: zna ktoś może jakąś dobrą firmę oferującą faktoring? Bo chyba będę musiał skorzystać z tej opcji przy 2 fakturkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy faktoringu, jak i przy każdej finansowej usłudze, najlepiej zaufać bankom. Mają największe doświadczenie w obracaniu pieniędzmi. W naszej firmie korzystamy z faktoringu w Raiffeisen Polbank, bardzo wygodne rozwiązanie, mogę stanowczo polecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@gość: ***pragma.pl - sprawdź tą firmę. korzystałem i polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli masz pojedyncze faktury, skorzystaj z ***pragmago.pl . wszystko załatwić całkowicie online.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku trzeba zdecydować z jakiego rodzaju faktoringu chcemy korzystać - z regresem czy bez czyli bez przejęcia ryzyka niewypłacalności dłużnika lub z takim przejęciem. W następnej kolejności polecam porównać kilka ofert i wybrać tą najbardziej odpowiednią dla siebie. W AOW Faktoring mamy przejrzystą ofertę bez żadnych ukrytych kosztów więc nie będzie to skomplikowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej firmie również korzystaliśmy z faktoringu Raiffeisen Polbank, nie wychodzi drogo, osobiście miałem przyjemność korzystania z kilku różnych firm i Raiffeisen wypadł zdecydowanie najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...