Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fani rozczarowani koncertem Whitney Houston (wideo)

Utworzony przez mosquito, 23 lutego 2010 r. o 17:35 Powrót do artykułu
Śpiewać każdy może . Tym razem trochę gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu smutne. Szkoda mi jej. Taki głos! Taki talent! i co? Widać, że nawet największy talent wymaga wielu lat prób bez przerw na używki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNISZCZYŁA SIEBIE I SWOJĄ KARIERĘ UŻYWKAMI,SZKODA,BO GŁOS MIAŁA PRZEPIĘKNY.PRZESTROGA DLA INNYCH!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacie sie nie bylo tak źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze szkoda ze to sie tak skończyło faktycznie ma problem z wysokimi dzwiękami mam nadzieje ze jeszcze ją usłyszymy i zacznie sie leczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też uważam,ze jak zwykle przesadzili z tym fałszem i problemami, całkiem nieźle zaśpiewane napewno nie jak na płycie...ale to nie o to chodzi!skończcie już sie czepiać....ale to tylko Polacy mogą szukac wiecznie dziury w całym..i klaskać w ręce gdy komuś się noga podwinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Austrii i tu opinie na temat koncertu Whitney są jeszcze bardziej bezlitosne także nie Polacy szukają dziuryw całym tylko prawdą jest że Pani Withney nie powinna z tak zniszczonym (prochami) talentem pokazywać się na scenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko! ależ żenada! uwielbiałam jej głos i siłę! brak mi słów, jak zniszczyła to co miała najpiękniejsze! żal! wielki żal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam Whitney za to, że powróciła na scenę i znów koncertuje. Nie jest jej łatwo - stała presja, szczególnie że ludzie z niecierpliwością oczekiwali na jej powrót. To co wydarzylo się w jej życiu na pewno ma wpływ na jej głos, karierę, ale mogła porzucić to wszystko. Mimo to chce wygrać ze słabością, chce dalej śpiewać dla innych. Tak, dla Polaków to bardzo typowe cieszyć się z czyjegoś niepowodzenia, choć tego koncertu Whitney z pewnością nie można tym słowem określić. Wierzę, że Whitney nie podda się i będzie śpiewać, pomimo wszystkich przeciwności !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...