Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma szwagra prezydenta Fica dostała 2 mln zł od miasta

Utworzony przez KLIK, 9 lipca 2010 r. o 10:30
Fic i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli takie fiku miku za pieniądze podatników. W następnych wyborach trzeba będzie zagłosować na kogoś nie związanego z żadną partią polityczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekręty to specjalność PO, wlaśnie zeznaje przed komisją hazardową jeden z nich, Miro Drzewiecki i jak Mirowi tak i Ficowi włos zgłowy nie spadnie, oni są od 'kręcenia lodów' 'Afera marszałkowa' z p.Komorowskim w roli głównej też już jest zamieciona pod dywan to co dopiero Fic i jego szwagier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Wasilewskiego ,ale widze że była to wielka POmyłka.A większośc radnych z PiSu to też PRZEkrety.Jedyną alternatywa na przyszłe wybory lokalne zostało SLD. Może oni cos zmienią ?! PiS i PO dały ciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to Palikot? Wystąpi ze swoim cyrkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa w Lublinie tacy ktorzy doskonale pamietaja zawlaszczenie "S" LPB przez pana Wiesia - pozniej wszystko potoczylo sie jak na karuzeli albo jak kto woli jak w bajce. Taka "lubelska bajura"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak sie czujecie w nowej "lepszej" polsce oni mają sie dobrze he he . kolesiom bedzie zyło sie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sd napisał:
Głosowałem na Wasilewskiego ,ale widze że była to wielka POmyłka.A większośc radnych z PiSu to też PRZEkrety.Jedyną alternatywa na przyszłe wybory lokalne zostało SLD. Może oni cos zmienią ?! PiS i PO dały ciała.
no no oni już mają praktykę, wódz miller, minister gospodarki kaczmarek, jaskiernia i inni z jakubowską na czele młodym kolegom chętnie pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzcie skąd wiem ze ten fic należy do po, ma kolesiów w po, ma rodzine w po ?? bo to jest organizacja przestępcza i jak powiedział korwin mikke : "...mają większą praktykę i kradną z dużym rozmachem..." ale wy osły dalej żyjcie w ciemnocie i wstydźcie sie że peło nie wygrało na lubelszczyźnie bo przecież jeszcze mozna tyle ukraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obawiam się, ze niektórych respondentów za moment trafi przysłowiowy szlag. zapominacie jednak o zdobyczy wolnej Polski, jaka jest wolność prasy. to najlepszy strażnik interesu społecznego i zmusza decydentów do samokontroli nie uważam za społecznie i zwyczajnie po ludzku właściwym pozbawiania osoby spowinowacone z jakimś urzędnikiem możliwości działalności gospodarczej. "ujawnienie" zaś opisanego faktu z pewnością spowoduje bliższe przyjrzenie się prawidłowości rozstrzygnięcia przetargu zakładanie z góry, ze musiało dojść do rażących nieprawidłowości świadczy jedynie o jakości prezentowanej przez takie osoby. wiem, ze mowie (pisze) do głuchych uszów, ale cóż mam na to poradzić? Kaczynscy upewnili znaczna część społeczeństwa w przekonaniu o wyższości chamskiej retoryki nad rozsądkiem i transparentnoscia życia społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy krewny lub partner/ka zyciowy/a dziennikarza mając zlecenia z Ratusza także wykracza poza ramy obyczajowe lub prawne...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek J. napisał:
obawiam się, ze niektórych respondentów za moment trafi przysłowiowy szlag. zapominacie jednak o zdobyczy wolnej Polski, jaka jest wolność prasy. to najlepszy strażnik interesu społecznego i zmusza decydentów do samokontroli nie uważam za społecznie i zwyczajnie po ludzku właściwym pozbawiania osoby spowinowacone z jakimś urzędnikiem możliwości działalności gospodarczej. "ujawnienie" zaś opisanego faktu z pewnością spowoduje bliższe przyjrzenie się prawidłowości rozstrzygnięcia przetargu zakładanie z góry, ze musiało dojść do rażących nieprawidłowości świadczy jedynie o jakości prezentowanej przez takie osoby. wiem, ze mowie (pisze) do głuchych uszów, ale cóż mam na to poradzić? Kaczynscy upewnili znaczna część społeczeństwa w przekonaniu o wyższości chamskiej retoryki nad rozsądkiem i transparentnoscia życia społecznego.
Problem w tym, że publikacje prasowe chyba nie zmuszają naszych wiceprezydentów do samokontroli, ani Fica, ani Kołodziej-Wnuk. I niestety Wasilewskiego też nie mogą zmusić do wyp...nia tego towarzystwa na zbity pysk i zainteresowania nimi prokuratury. Kiedys miał mój głos, ale go stracił, mam nadzieję, że Sierakowska będzie kandydować, to przynajmniej baba z jajami. Co do reszty masz rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to wiadomo nie od dzisiaj ze tym miastem zadzi kolesiostwo,nie daja mozliwosci ludziom na normalny rozwoj w dodatku rozdzielaj pieniadze miasta jak swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież hrabia Komorowski mówił - zgoda buduje. Więc budujemy - dobrobyt mord naszych - by Wieśkowi żyło się lepiej, a Adasiowi dostatniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tadeusz napisał:
Czyli takie fiku miku za pieniądze podatników. W następnych wyborach trzeba będzie zagłosować na kogoś nie związanego z żadną partią polityczą.
chyba ficu micu. A tak w ogóle to dzięki wybraniu hrabiego Komorowskiego, nareszcie rozmowy biznesowe zostaną przeniesione z cmentarzy do Belwederu. By Rychowi żyło się lepiej a Donkowi, Bronkowi i Grzechowi dostatniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...