Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gaca rozkręca biznes w Warszawie. Miejsca prawie wyprzedane

Utworzony przez Wojtek, 4 stycznia 2014 r. o 07:56
A czemu król odchudzających się śp.Krzysztof Frączek tak szybko opuścił ten padół. Może to odchudzanie wcalle nie jest takie bezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan nie jest dietetykiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno dieta nie jest dopasowywana indywidualnie ,nie jest zdrowa karczek na smalcu w 1 tygodniu i dużo wody z Colon c ,potem inne mięso ,ogólnie faktycznie się chudnie szybko na początku , ale potem JOJO takie że tylko ten co się odchudzał to wie ,interes żyła złota ,Gaca nie ma wykształcenia żeby go nazywać dietetykiem lub lekarzem to jedynie cwany biznesmen.Zdrową dietę zaleci dietetyk w której będzie większość produktów tj, i chleb i cukier ,wędlina ,mięso i owoce ,i chudnie się 1kg. tygodniowo -odradzam jestem ofiarą tego Pana wynik 15kg. więcej niż przed odchudzaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem specjalistą i wiem .Ćwiczenia tak,dieta nie.Dieta prowadząca do poważnych chorób.Każdy ma prawo do korzystania z usług magika.W środowisko ;coś ;brzdąka się o dziecku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacje nie są rzetelne….  Gaca to nie dietetyk ani żaden specjalista. W artykule (natemat.pl)   opowiada ze nie zna się na napinaniu pośladków ani muskułów… przecież to właśnie robił przez wiele lat.” Cyt. "... Konrad Gaca zaczynał 10 lat temu od małej siłowni w Lublinie. Doradzał sportowcom w sprawach żywienia…” Ale bzdury… Gaca to były niespełniony kulturysta, (ciekawe jacy to sportowcy trenowali u niego… a wtajemniczeni wiedza jakie cykle rozpisywał…) . Teraz naiwniaków katuje dietą karczkową (autorska metoda…). Kochani redaktorzy sprawdźcie kwalifikacje tego Pana a nie publikujecie bzdury.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja po 4 latach odchudzania "tłuszczem" u Gacy wróciłam do poprzedniej wagi, a zapewniał, że efektu jojo nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...