Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma znaczenia gdzie zagrają , jak wszędzie przegrywają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jestem kibicem Górnika Łęczna i życzę zespołowi aby utrzymał się w Ekstraklasie. Będę kibicował w kolejnych meczach. Uważam,że w końcu ktoś powinien wstrząsnąć tym towarzystwem odpowiedzialnym za doprowadzenie klubu do takiej krytycznej sytuacji. Gzie jest główny sponsor, który wykłada pieniądze wypracowane przez Górników.
0
"aż cztery z trzech spotkań rozegrają na wyjazdach." Czyli Łęczna zagina czasoprzestrzeń
0
Były szanse zmarnowane niestety szkoda
0
Jeżeli nawet się utrzymamy to kontynuacja pracy Szatalowa to mega pomyłka . Dlaczego ? Historia sie powtarza walka o utrzymanie czyli stoimy w miejscu a tu trzeba postępu i nie tłumaczmy się budżetem itd. , bo pieniądze nie grają.
0
Tak więc to ostatnie w historii trzy mecze w ekstraklasie Górnika Łęczna w Łęcznej.Frekwencja powinna być dobra,ponieważ na naszych oczach,Górnik na dobre,żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową.Powinniśmy godnie pożegnać i podziękować za walkę choć przegraną.Co prawda jeszcze nie koniec,za co przepraszam piłkarzy,ale ja jestem zwyczajnie realistą.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: