Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie iść na studia ? Zobacz

Utworzony przez marcinek995, 15 czerwca 2013 r. o 10:41
ja złożyłam juz dokumenty na logistykę na WSB w Poznaniu :) praca w tej dziedzinie sie na pewno znajdzie jak nie w PL to w UE :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry, @Werkaa: Świetny, przyszłościowy wybór! :) Kadra PRAKTYKÓW Wyższej Szkoły Bankowej zadba o Twoją przyszłość i pracę w zawodzie. Praca na pewno się znajdzie i na pewno w PL! :) Zachęcam Cię również do odwiedzenia Biura Karier Wyższej Szkoły Bankowej, w którym wspieramy naszych studentów pod kątem zawodowym (praca, staże, praktyki). Czekamy! Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poszedłem w tym roku na Informatykę. Studiuję w uczelni prywatnej, że jestem z Warszawy to wybór miałem ogromny. Padł on na Społeczną Akademię Nauk w Warszawie na ul. Łuckiej. Bardzo chwalona uczelnia przez wielu moim starszych znajomych. Do tego mam dobry dojazd, skorzystałem na promocji i nie muszę płącić wpisowego. Studia zapowiadają się bardzo ciekawie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiałem się długo nad dokonaniem odpowiedniego wyboru>administracja, finanse i rachunkowość czy bezp. wewn., padło na administrację na Wszechnicy Polskiej. Ciekawy kierunek, choć w sumie jak co komu, ale ja jestem zadowolona, btw bardzo fajna atmosfera panuje na uczelni w chmurach ;), a właśnie zapomniałam dodać, że uczelnia mieści się w Pałacu Kultury i Nauki czyli samiuśkie centrum, polecam, pa:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem w dzisiejszym świecie lepiej jest mieć wyższe wykształcenie niż go nie mieć, dosłownie jakiekolwiek choć oczywiście bez przesady... Ostatnio kierunkiem który mnie zaciekawił jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-stopnia/psychologia-w-biznesie,2,2,314,54,259 aczkolwiek zapotrzebowanie na tego typu specjalistów jest zapewne głównie w dużych miastach gdzie funkcjonują ogromne korporacje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie iść - robić ten zawód, który was rzeczywiście interesuje, bo jedynie w taki sposób można coś osiągnąć. Sama jestem wyłącznie po Beauty Lux, to była masa pracy, która jednak rzeczywiście przyniosła mi efekt, ale było warto poświęcić ten czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej tam gdzie jest dla nas interesujący kierunek, który zapewni nam pracę w przyszłości. Najlepiej wybierać miasta studenckie, w których jest dużo możliwości rozwoju dla studentów, praktyki, późniejszej pracy i ogólnie życia. Takie kryteria obrałam sobie wybierająca moje studia, a wybrałam UTH Chodkowskiej w Warszawie :) Studiuję HR Manager i wiem, że to ścieżka, która w przyszłości przyniesie mi pracę i odpowiednie zarobki. Szczególnie, że uczelnia kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy, a nie tylko teoria i teoria :). A więc, jak to mówią "Zrób tak jak Ci serce podpowiada", ale pamiętaj o rozumie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie iść na studia, zrobić szkolenia zawodowe i to już wam pozwoli na normalną naukę. Ja w zasadzie wszystkiego nauczyłam się na dokładnie takich zasadach. Nie studia - w Polsce straciły one sens wiele lat temu. To żaden prestiż!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby potem  wyjechać z tego dzikiego kraju, za chlebem,za lepszym jutrem to żadne studia ci nie są potrzebne a taka niestety przyszłość przed nami,angolowi,szwabowi,żabojadowi twój dyplom,tytuł, nie jest do niczego potrzebny,do wywijania miotłą czy kuśką to już na pewno. Za wszystko są odpowiedzialni POlszewicy i z tego ich należy rozliczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tegoroczną maturzystką i podobnie jak moja siostra zdecydowałam się na zarządzanie na http://zpsb.pl  :) Anka sobie chwaliła, szczególnie praktyczne podejście do nauki i dużo zajęć "w terenie", tzn w różnych przedsiębiorstwach. Więc myślę, że warto :) Zobaczymy czy się dostanę :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu nie róbcie studiów dla papierka. Jeśli nie macie kierunku, który was interesuje, to po co w ogóle go robić? Lepiej szukajcie kierunków szkoleń - w taki sposób doszła do własnego salonu kosmetycznego, po szkoleniach w beauty lux - i wy tak do tego podejdzcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zrobić konkretne, kierunkowe szkolenia zawodowe i wtedy zostać kosmetyczką, niż iśc na kosmetologą, która tak naprawdę nigdy nie da zawodu. Jestem po Beauty lux, czas wykorzystałam właściwie i wszystkim radzę zrobić podobnie - docenicie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzona uczelnia w warszawie - ******wsp.szkolymydlowskiej.pl/ tak, są też bardzo znane, ale każda z nich uprawia masówkę. jak sądzicie, czego może nauczyć uczelnia prowadząca setkę kierunków? jak weryfikowani są prowadzący? no właśnie. sprawdźcie sobie kadrę i program dla takiej dietetyki, to zrozumiecie, co dokładnie mam na uwadze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę - ***s://wsp.szkolymydlowskiej.pl/ idę do nich na kosmetologię i wiele się po nich spodziewam. nie wiem dokładnie, jak to będzie wyglądać, ale mam tam koleżankę, która już na drugim roku dorabia w branży. owszem, ma sporo nauki, ale wszystko koncenture się na konkretach. program nie jest bzdurny, a właśnie na czymś takim nam zależy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...