Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie opłacić domowe rachunki. Sprawdź punkty opłat

Utworzony przez zxcvb, 25 lipca 2011 r. o 08:05
A nie prościej opłacać rachunki przez internet - prowizja wtedy wynosi 0, no chyba, że w kiepskim banku mamy konto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sponsorem artykułu był Alior Bank
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak reklama to rekama. Wszystkie rachunki z kodem i bez za wyjątekiem ZUSu i US (jeszcze trochę trzeba poczekać) można opłacić we wszystkich SALONACH KOLPORTER i TOP PRESS z prowizją 1,95zł. Trwają promocje na rachunki PTC (Tmobile) 1,89 PZU Zycie 1,75 oraz Enion Energia 0,99zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkofil napisał:
jak reklama to rekama. Wszystkie rachunki z kodem i bez za wyjątekiem ZUSu i US (jeszcze trochę trzeba poczekać) można opłacić we wszystkich SALONACH KOLPORTER i TOP PRESS z prowizją 1,95zł. Trwają promocje na rachunki PTC (Tmobile) 1,89 PZU Zycie 1,75 oraz Enion Energia 0,99zł
Kogo to obchodzi, skoro ALIOR BANK daje za friko opłacanie każdego rachunku (nie trzeba mieć u nich konta).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to nie trzeba mieć konta - wychodzisz już z założonym i nawet o tym nie wiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niunia napisał:
jak to nie trzeba mieć konta - wychodzisz już z założonym i nawet o tym nie wiesz...
jak to nie wiesz?zostałam dokładnie poinformowana,że zostaje założone konto techniczne za prowadzenie którego bank nie pobiera opłat.O rezygnacji należy poinformować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja opłacam rachunki za pomocą smartfona i aplikacji Sprytny Bill na Androida. Szybko skanuję kody rachunków, akceptuję i załatwione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm nie wiedziałam nawet, ze jest taka aplikacja, ale mam średnie zaufanie do takich gadżetów, wole robić przelew tradycyjnie na platformie internetowej moje banku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj weszła nowa promocja Sprytnego Billa - dają 10% zwrotu od wartości transakcji http://www.sprytnybill.pl/promocja/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...