Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gessler wykończyła Jesz Burgera, a sama nie płaci pracownikom?

Utworzony przez Lutek, 6 października 2010 r. o 14:23 Powrót do artykułu
Nie mogę patrzeć na tą babe. Denerwuje mnie, sama nie potrafi prowadzić gastronomi, ona i jej rodzinka ma milionowe długi, nie płaci pracownikom. Nie podobało mi się szczególnie jak niby taka wielka znawczyni światowej kuchni uczyła greckiego restauratora z Poznania jak się robi grecką sałatkę z sałatą(to na pewno nie gracka sałatka). Teraz karierę zaczyna jej brat, jakoś długi spłacić trzeba nie wystarczy tylko nie wypłacanie wynagrodzeń własnemu personelowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni raczej poważna gazeta powołuje się na... "Takie jest życie" (proszę wpisać w google) Dno z kolorowymi obrazkami, gdzie redaktor wymyśla wiadomości nie wystając od biurka. Dzienniku Wschodni nie idź tą drogą, nie zniżaj się tak nisko... A skoro to taka istotna informacja, to dotrzyj do tego kucharza, sprawdź CZY kiedykolwiek u niej pracował, przez jaki czas, sprawdź jego opinię. Sądzę, po profilu tej gazetki, że to zwykła bujda, żeby było o czym dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez w dw nie napisali że nie płaciła, a że tak piszą w innej gazecie ("Tak wynika z wypowiedzi kucharza, który twierdzi, że zrezygnował z pracy u niej.")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy "solidaruchowy system godności człowieka".......I tak już pozostanie-tylko od czasu do czasu kilku naiwniaków będzie wymachiwało szmatami z wiadomym napisem......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani M.G. to nikt inny jak biznesmen, któremu zależy głównie na kasie, a nie karmieniu ludzi. Kasa ma być, a karmienie to tylko narzędzie ku jej zdobyciu. Relacje niedoszłego kucharza odsłaniają prawdę o podejściu M.G. do ludzi. Ludziom płaci minimum jakie jest możliwe prawnie do wypłaty, a reszta to marny grosz, z trudem wydarty. Nie chciałbym u niej pracować - bo czułbym się jak pomiotło uświadamiane codziennie, że mam zapier***ać, albo do widzenia. Słowem... nie ma to jak miła atmosfera w pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachciało się jesz-burgerowi promocji - to ją otrzymał!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę na słowa tego kucharza "nie wziąłem tej pracy bo SŁYSZAŁEM, że nie płaci......", a nie bo jemu nie płacono. Zdaje się, że właściciel Jesz Burgera dalej nie odpuszcza ataku na p. Gessler za pogrążenie jego lokalu z padliną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wpuszczać tą kudłatą babę bez czapki do restauracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gessler wykończyła Jesz Burgera" co za deb*** to wymyślił? Sami się wykończyli...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy tylu knajpach nie bardzo wierzę, że nie płaci swoim pracownikom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt jest taki że ludzie oglądają ten program pani Gessler ma wiedze i robi z niej użytek a nazywanie Jej kudłatą małpą jest na niskim poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomyliłam się nie małpą ale kudlatą babą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...