Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Zamość > Motocyklista zginął pod krzyżem

Utworzony przez judasz, 31 marca 2008 r. o 08:05
Ooooo japierd....lę w pdstawę krzyża.............. i już z aniołkami? hahahah gdyby nie idiotyzmy z tymi ktrzyżami to by facet zył a tak katolki.... stawiajcie więcej tych skrzyzowanych desek przy drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
judasz napisał:
Ooooo japierd....lę w pdstawę krzyża.............. i już z aniołkami? hahahah gdyby nie idiotyzmy z tymi ktrzyżami to by facet zył a tak katolki.... stawiajcie więcej tych skrzyzowanych desek przy drogach
Weź sie stuknij w ten pusty łeb... to że masz nasrane w tej swojej głowinie to widać, ale nie musisz ciągle o tym przypominać.... żal mi takich (wspólczuję twoim bliskim....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
judasz napisał:
Ooooo japierd....lę w pdstawę krzyża.............. i już z aniołkami? hahahah gdyby nie idiotyzmy z tymi ktrzyżami to by facet zył a tak katolki.... stawiajcie więcej tych skrzyzowanych desek przy drogach
Nie mam nic do krzyzy, ale troche tu popieram. Przy drogach nie powinno być drzew, krzyży i tp. To nie miejsce na stawianie takich rzeczy i sadzenie drzew!Przez to wszystko ile ludzi ginie na drodze!Na zachodzie nie ma czegoś takiego!!!Są na to przeznaczone inne miejsca!U nas taki burdel w kraju!Zero estetyki, tylko robią co chcą!No bo czy jest sens stawiania krzyża przy drodze?Czy ktoś tam zatrzyma się by się pomodlić?To jest miejsce na modlitwę?Niby więc co ?stoi i przypomina jadącym o Bogu?Naprawdę troszkę logiki w naszym kraju by się przydało!Wiadomo krzyże są ważne, ale żeby zaraz były wielką mamoną, która musi stać przy drodze?Stawiajcie je w sensownych miejscach!A drzewa tez z głową trzeba sadzić, by potem nie trzeba było ich wycinać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyze przy drogach was dziwia i bulwersuja a deb*** na motocyklu w gajerku to cos normalnego? Wcale sie nie dziwie, ze zaliczyl krzyz na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za palant napisal to ze krzyzy nie mozna stawiac przy drodze deb*** poprostu gosciu co wiare ma na samym dnie laik i tyle nie mowie tu ze moja wiara jest wielka ale wstydzilbym sie napisac to co on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bondi napisał:
Co za palant napisal to ze krzyzy nie mozna stawiac przy drodze deb*** poprostu gosciu co wiare ma na samym dnie laik i tyle nie mowie tu ze moja wiara jest wielka ale wstydzilbym sie napisac to co on.
Tak widac u Ciebie tą wiare jak bluźnisz na blizniego!Takich jak ty wierzących jest dużo!A co do krzyzy to popieram, to że nie powinny stac przy drodze-to nie jest wyznacznikiem wiary!Wiare trzeba mieć w sobie.A na stawianie krzyzy są inne i to lepsze miejsca, niz zatłoczone drogi od pędzących aut. A Ty co stajesz przy tych drogach i się modlisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklistka napisał:
Krzyze przy drogach was dziwia i bulwersuja a deb*** na motocyklu w gajerku to cos normalnego? Wcale sie nie dziwie, ze zaliczyl krzyz na wieki.
to jest chore co wy piszecie!!!!jestem z rodziny i ku*** wszyscy to czytali!!! żal mi was naprawde ja nie wiem co... Poje***i ludzie żal żal:P:P:P jak mozecie nawet go nie znaliscie:(:( a tak pier**licie^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] [*] [*] Moje kondolencje dla rodziny zmarłego motocyklisty:((( Ludzie!!! Czy Wy macie 5 lat?? Nie potraficie w normalny, kulturalny sposób wyrazić swojego zdania na temat tych krzyży??!! Już ktopś się rzuca bo druga osoba ma inny pogląd na ten temat... Spokojnie!!! To będzie czytała rodzina, pomyślcie o nich!!! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś taki jak (przedstawił się jako) judasz wogole nie powinien się odzywać tylko spróbować wczuć w sytuację najbliższej rodziny. Chyba nie chciałby być na ich miejscu i czytać takich głupot. Bo czemuż ten chłopak, skąd inąd mój kolega, był winny temu, że ktoś kiedyś postawił w tym miejscu krzyż?Zginął młody chłopak, mąż i ojciec zarazem. Jego rodzina bardzo cierpi a takie puste i bezczelne gadanie (jak zrobiła to motocyklistka) jest naprawdę nie na miejscu. Ludzie nie piszcie tego, co wam "ślina na język przyniesie", tylko najpierw zastanówcie się nad tym co chcecie tu umieścić, bo chyba żadno z Was nie chciałoby być w podobnej sytuacji. Jak najbardziej popieram Martę. Nie żucajcie się na siebie za jedno słowo. Szczere kondolencje dla całej rodziny Michała. Odszedł, ale na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~szypka80~ napisał:
Ktoś taki jak (przedstawił się jako) judasz wogole nie powinien się odzywać tylko spróbować wczuć w sytuację najbliższej rodziny. Chyba nie chciałby być na ich miejscu i czytać takich głupot. Bo czemuż ten chłopak, skąd inąd mój kolega, był winny temu, że ktoś kiedyś postawił w tym miejscu krzyż?Zginął młody chłopak, mąż i ojciec zarazem. Jego rodzina bardzo cierpi a takie puste i bezczelne gadanie (jak zrobiła to motocyklistka) jest naprawdę nie na miejscu. Ludzie nie piszcie tego, co wam "ślina na język przyniesie", tylko najpierw zastanówcie się nad tym co chcecie tu umieścić, bo chyba żadno z Was nie chciałoby być w podobnej sytuacji. Jak najbardziej popieram Martę. Nie żucajcie się na siebie za jedno słowo. Szczere kondolencje dla całej rodziny Michała. Odszedł, ale na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.
Bardzo popwieram Marte i szypka80 -----------Nie znałam go tak dobrze jak Wy bo mieszkam daleko ale wiem jedno był stasznie kochajacym ojcem i mezem:) A Ty judasz nie pisz wiecej taki rzeczy......Jestem rodzina jego zony jest moja pierwsza kuzynka Usuncie tez wszystkie kometarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak bedzie najlepiej dla wszystkich... "Jego ciało umarł lecz w pamieci zostało"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...