Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Góra Puławska > Wciąż nie wiadomo gdzie jest 15-letnia Karolina

Utworzony przez mart, 9 maja 2008 r. o 20:41
Od rana chodzą głosy że ją znaleźli w Wiśle w okolicy Gołębia. Jednak źródła nie są zbyt pewne. Na niektórych stronach pisze że rano wznowiono pozukiwania.. Myślę, że to może byc plotka, bo ani w telewizji ani na internecie nie ma takiego komunikatu. Niektórzy twierdzą, że znaleziono inną wcześniej zaginioną dziwczynę, chociaz o jej zaginieciu pierwsze słyszę. Znowu inni mówią, ze ona napewno uciekła z domu, poniewaz zostawiła telefon i miała wykasowane całe archiwum gadu. CZY KTOS MA JAKIEŚ KONKRETNIEJSZE I PEWNIEJSZE INFORMACJE???wszyscy czekamy na Karolinę i bardzo chcemy żeby się odnalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mart napisał:
Od rana chodzą głosy że ją znaleźli w Wiśle w okolicy Gołębia. Jednak źródła nie są zbyt pewne. Na niektórych stronach pisze że rano wznowiono pozukiwania.. Myślę, że to może byc plotka, bo ani w telewizji ani na internecie nie ma takiego komunikatu. Niektórzy twierdzą, że znaleziono inną wcześniej zaginioną dziwczynę, chociaz o jej zaginieciu pierwsze słyszę. Znowu inni mówią, ze ona napewno uciekła z domu, poniewaz zostawiła telefon i miała wykasowane całe archiwum gadu. CZY KTOS MA JAKIEŚ KONKRETNIEJSZE I PEWNIEJSZE INFORMACJE???wszyscy czekamy na Karolinę i bardzo chcemy żeby się odnalazła.
znalezione zostaly zwloki innej dziewczyny juz pisza o tym w kurierze zaginela miesiac temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina sie odnalazła i jest cała i zdrowa i tyle wiem kamien spadl mi z serca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolina na szczęście odnalazła się. Jest cała i zdrowa. Wiadomość 100% pewna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karola żyje i jest cała...zadzwoniła wczoraj do mamy z Warszawy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamień spadł ci z serca!?! ok wiem wszyscy sie o nią martwili i dobrze ze sie odnalazła... ale gówniara powinna dostać ostro po du***! szkoda mi tylko jej rodziców bo to oni najbardziej na tym ucierpieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...