Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gorajec Zastawie > Zderzenie opla z ciężarówką. Jedna osoba nie żyje, jedna jest ranna

Utworzony przez przeciętny użytkownik dróg, 10 lipca 2008 r. o 10:18
Bardzo dużo czasu spędzam za kierownicą osobowego auta.Przejechałem wiele polskich dróg i wiele mogę powiedzieć o bezpieczeństwie na drogach. Chyba każdy z nas zapłacił jakiś mandat czy też został pouczony przez policję drogową czy straż miejską,prawie każdy z nas przekroczył dozwoloną prędkość.Ale to co wyprawiają kierowcy busów i ciężarówek szczególnie,to już przechodzi ludzkie pojęcie. Kierowcy ciężarówek na szosach czują się panami.JAdą sobie po środkowej linii i NIE USTĄPIĄ pojazdowi nadjeżdżającemu z naprzeciwka.Jeżdżą tacy jeden za drugim i przez to uniemożliwiają innym użytkownikom wyprzedzania.Bardzo często zajeżdżają innym drogę i zabawiają się tym jak niedorozwoje-nie pozwalając się wyprzedzić. No ale gdyby taki był mądry,to na pewno nie jeździł by ciężarówką ale np.limuzyną dyrektorską (lub własą).Są oczywiście od tej zasady wyjątki,że na szosach spotyka się nawet miłych kierowców ciężarówek. Zaznaczam,że to są moje spostrzeżenia i moich znajomych z którymi poruszałem ten temat. A więc TIRy na tor.Zarobi kolej,na drogach będzie bezpieczniej,będzie więcej miejsca dla motocyklistów i tych łysoli w rastrowanych beemkach oraz kapeluszników w skodach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SEBASTIAN... Gdzie jest Bóg, który na to pozwolił???? Ból...wielki ból i pustka, której nikt i nic nie wypełni... nie potrafię napisać nic więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj to wymuszenie z moich informacji wynika że ciężarówka wyjeżdżała z bocznej drogi i zatrzymała się w połowie manewru przez co zablokowała drogę, do tego słabe oświetlenie ciężarówki zrobiło resztę. W takiej sytuacji nie ma szans nawet najlepszy kierowca kiedy przy prędkości 70-80 km/h wykonać jakiegokolwiek manewru kiedy zauważa przeszkodę na 20 m przed maską. Mogę powiedzieć że bardzo ubolewam nad śmiercią Sebastiana, znaliśmy sie z pracy, i szczerze współczuję rodzinie Sebastiana. Robertowi życzę powrotu do zdrowia i siły do życia po takim przeżyciu. Dla niego zginą ktoś więcej jak tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju Seba. Będziemy pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy pamiętać Sebastiana. Nic już nie będzie takie jak wcześniej. Robert wracaj do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Będziemy pamiętać Sebastiana. Nic już nie będzie takie jak wcześniej. Robert wracaj do zdrowia.
Seba będziemy pamiętać o Tobie [^]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszny dramat dla wszystkich nas którzy znali Sebastiana... i pomyślec że w sierpniu miał się żenić. Straszna tragedia. Straszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest straszne wszyscy nad tym bardzo ubolewamy Wielkie współczucia dla rodziny Robercie Mam nadzieję że szybko wydobrzejesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziś nie mogę w to uwierzyć .......... Dlaczego pytam dlaczego Sebastian spoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory trudno mi uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert trzymaj się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
['] Sebastian ['] Robert, jesteśmy z Tobą ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety muszę was rozczarować ponieważ byłem na miejscu zdarzenia przejazdem.To niebyła wina Kierowcy Tira,ponieważ jadący samochód "opel" wyjechał z za zakrętu i miał jeszcze ok 250m. do ciężarówki na prostej więc napewno zauważył by Tira.Prawdopodobnie kierowca opla zasną lub jechał z szybką prędkością ponieważ "wogóle" nawet nie próbował hamować.Niestety stało się nieszczęście w którym poniosła młoda osoba konsekwencje.Jednak kierowca TIRA jest tak samo w rozpaczy jak cala rodzina zmarłego.Z poważaniem P.S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg dał, Bóg zabrał.....
Ostatnio edytowany 14 lipca 2008 r. o 18:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.S. napisał:
Niestety muszę was rozczarować ponieważ byłem na miejscu zdarzenia przejazdem.To niebyła wina Kierowcy Tira,ponieważ jadący samochód "opel" wyjechał z za zakrętu i miał jeszcze ok 250m. do ciężarówki na prostej więc napewno zauważył by Tira.Prawdopodobnie kierowca opla zasną lub jechał z szybką prędkością ponieważ "wogóle" nawet nie próbował hamować.Niestety stało się nieszczęście w którym poniosła młoda osoba konsekwencje.Jednak kierowca TIRA jest tak samo w rozpaczy jak cala rodzina zmarłego.Z poważaniem P.S.
P.S. Jak już byłeś tam przejazdem o 2:45 w nocy to dlaczego się nie zatrzymałeś aby pomóc poszkodowanym,,,,,,,,,??????????? Więc przestań tu wypisywać jakieś anegdoty i niepotrzebnie wprowadzac wszystkich w jakies domyślunki.... WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY I BLISKICH
Ostatnio edytowany 14 lipca 2008 r. o 18:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ST napisał:
P.S. Jak już byłeś tam przejazdem o 2:45 w nocy to dlaczego się nie zatrzymałeś aby pomóc poszkodowanym,,,,,,,,,??????????? Więc przestań tu wypisywać jakieś anegdoty i niepotrzebnie wprowadzac wszystkich w jakies domyślunki.... WYRAZY GŁĘBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY I BLISKICH
Słusznie !!! Po co jakieś domysły, skoro Policja wyraziła się jasno kto zawinił, zapraszam do serwisu internetowego KPP Zamość, dział "Aktualności". Składam wyrazy szczerego współczucia RODZINIE SEBASTIANA i NARZECZONEJ I PROSZĘ BOGA ABY DAŁ JEJ SIŁĘ I POMÓGŁ W WYTRWANIU !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo moich usilnych próśb nie usunięto tego okropnego, bezdusznego posta użytkownika P.S. To wszystko jest nieprawdą, mój kochany Sebastian nic w tym wypadku nie zawinił, cała wina jest po stronie nieodpowiedzialnego kierowcy tira, który zastawił oba pasy kompletnie nieoświetloną naczepą, której ani Sebastian ani Robert nie widzieli-dlatego nie było hamowania. Pan kierowca tira nie zostawił żadnych szans na przeżycie. Nie ma dla niego usprawiedliwienia. Człowieku P.S.-nawet nie ujawniasz kim jesteś-wypisujesz bzdury wyssane z palca, jeszcze bardziej raniąć. Błagam usuńcie tego posta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem od Dyzurnego Komendy Policji w Zamosciu (tel o 5.15) to kierowca Opla nie dostodsowal predkosci do warunkow jazdy, bylo slisko nawierzchnia sliska, kierowca TIRA wyjezdzal po malu a jak to bywa kierowca opla mogl pomyslec ze ciezarowka zdarzy zjechac a on lewym pasiem sie zmiesci, niestety zle pomyslal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lUDZIE NIE WYPISUJCIE BZDUR! KIEROWCA TIRA BYŁ NIEOŚWIETLONY I NIE BYŁO GO WIDAĆ, ROBERT PRZEŻYŁ, PAMIĘTA WSZYSTKO, WIĘC NIE FILOZOFUJCIE, NIE WAŻNE CZY JECHAŁ Z PRĘDKOŚCIĄ 90 CZY 40-BYŁOBY TAK SAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dLACZEGO JESTEŚCIE TACY BEZDUSZNI! I TE INFORMACJE SĄ WYSSANE Z PALCA, BO JA TEŻ MWM KONTAKT Z POLICJĄ. ŚWIAT JEST ZŁY I OKRUTNY PRZEZ TAKICH LUDZI JAK WY. MOJE ŻYCIE SIĘ ROZPADŁO I NIE MOGĘ CZYRTAĆ TAKICH BZDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno Panie drogowiec - Sebastian nie miał czasu na myślenie bo naczepy nie było widać, nawet nie było żadnego manewru, nic, 2 sekundy i po wszystkim. Nikomu nie życzę źle, ale mam nadzeje, że kierowca tira poniesie konsekwencje-to mi nie zwróci mojego Sebastianka, ale trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje czyny. Dziękuję ludziom, którzy nas wspierają, może nie powinnam tu pisać nic, ale nie mogę pozwolić, żby ktoś po śmierci oczerniał zupełnie niewinnego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogowiec napisał:
Z tego co wiem od Dyzurnego Komendy Policji w Zamosciu (tel o 5.15) to kierowca Opla nie dostodsowal predkosci do warunkow jazdy, bylo slisko nawierzchnia sliska, kierowca TIRA wyjezdzal po malu a jak to bywa kierowca opla mogl pomyslec ze ciezarowka zdarzy zjechac a on lewym pasiem sie zmiesci, niestety zle pomyslal.
WITAM CIĘ DROGOWIEC -LEŚNYCH DRÓG.JAK PRZY TEMPERATURZE POWIETRZA +15 DROGA MOŻE BYC WILGOTNA ,ZASTANÓWCIE SIĘ TROSZKE CO WY TU WYPISUJECIE,.A GDZIE MYŚLENIE KIEROWCY CIĘŻARÓWKI ŻEBY WSIADAJĄC DO SAMOCHODU NIE SPRAWDZIC OSWIETLENIA,KARYGODNE JEST TO ŻE NIE BYŁ TO MŁODY KIEROWCA...SPRAWDZENIE OŚWIETLENIA TRWA 2 MIN , A KIEROWCA OPLA MIAŁ 2 SEKUNDY...........______________________________________________________________ _____________________________________________--
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...