Internetowy Biznes Gotowe, kompleksowe rozwiązanie od A do Z intercena.pl Jeżeli Twoim celem jest zarabianie realnych pieniędzy na handlu, jesteś we właściwym miejscu. Kilogram handlu czasem jest bardziej efektywny, niż tona produkcji. Poznaj mnie... Mam na imię Michał. Jestem Pasjonatem Internetu i rynków finansowych. Ciągle poszukuje nowych, ciekawych rozwiązań i możliwości, jakie daje Internet, jak również jestem praktykiem rynków finansowych, a w szczególności rynku walutowego Forex. Ostatnio zaangażowałem się w działalność szkoleniową, właśnie z zakresu inwestowania i... w dobie zabrakło czasu, aby we wszystko się jednakowo starannie angażować. Cenie Twój czas, więc jeżeli interesuje Cię kompleksowa organizacja biznesu internetowego, od A do Z to zachęcam się do kilku minut lektury propozycji. Gotowe rozwiązanie biznesowe czeka na Ciebie. Ciekawe prawda? To nie jest kolejna kopia, dlatego właśnie : Oddam Gotowy Sklep w dobre ręce. Jeśli chcesz mieć : - gotowy, w pełni zautomatyzowany Sklep Internetowy, - kilkuletnia, unikalna domena, - kontakty biznesowe, dostawców towarów, które od razu można sprzedawać, - pomoc programisty w początkowej fazie wdrażania sklepu. Co ode mnie otrzymasz? I. Gotowy internetowy biznes od A do Z II Otrzymasz wartościową, kilkuletnią domenę III Prawa do grafiki, treści oraz regulaminu IV Dane biznesowe Ponadto bardzo praktyczne bonusy, które pomogą Ci wystartować jako internetowy biznesmen. Zastanawia Cie cena tego gotowego rozwiązania? Licytuj już dziś http://allegro.pl/show_item.php?item=2603852150 Nie czekaj, działaj – niech wygra lepszy. Pytanie? sukcesowo@gmail.com gg: 7739069
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz