Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cmoku dziennikarzyno było 1-1.Kazdy wpis to kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzow: 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś jakos niemrawo ten turniej chyba wypadł? Wczoraj to rozumiem był kabaret koło zamku i wszyscy poszli tam no ale dzis??? Łysy w okólarach był na finałowym turnieju czy już od wczoraj podlicza straty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Lublin "zarobił" na tej "wspaniałej' imprezie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że przez 2 dni imprezy (4mecze) przez stadion przewinęło się niecałe 500kibiców??? proszę o oficjalne dane, bo aż nie chce mi się wierzyć w to co usłyszałem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki szacunek dla Szachtara za podejście do meczu. Od początku do końca było widać 100% profesjonalizmu. Mam tu na myśli już rozgrzewkę - taką jak na meczu o punkty. Zaangażowanie w mecz zaowocowało bramkami. Warto było oglądać to na żywo. Jeśli chodzi o drugi mecz, to straszny piknik na trybunach. Łącznie z ludźmi którzy wnieśli parasol plażowy ;-) . Tylko garstka ludzi potrafiła się bawić dopingiem. Przez to przez pierwsze 20 minut 15 kibiców Hannoveru z Niemiec potrafiło przekrzyczeć resztę stadionu. Moi drodzy, to jest mecz. Dajcie się ponieść emocjom, wyluzujcie i kibicujcie. Po to jest mecz, by się bawić i dopingować. Nie zastanawiajcie się co pomyślą inni. Tym którzy dopingowali na koniec dziękowali piłkarze Lechii Gdańsk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że przez 2 dni imprezy (4mecze) przez stadion przewinęło się niecałe 500kibiców??? proszę o oficjalne dane, bo aż nie chce mi się wierzyć w to co usłyszałem!!!
Nieprawda. Byłem w drugim dniu i widziałem, że na pewno było więcej niż 500 kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...