Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hiszpania: Byk wskoczył na trybuny i ranił 40 osób (wideo)

Utworzony przez Rodney, 19 sierpnia 2010 o 08:36
Jednak Hiszpanie to idioci... :-/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Gdy organizatorzy uznali, że jedno ze zwierząt nie nadaje się do konkursu, zdecydowali się wyprowadzić je z areny. Wtedy byk rzucił się w kierunku publiczności, przeskoczył przez ogrodzenie i wspiął się kilka rzędów w górę". A jednak pokazał, że potrafi się bawić (z) ludźmi )) z jaką gracją przeskoczył przez barierkę. GŁUPI KONKURS!!!
0
Kiepski wynik ! Pozdro dla byka !!!
0
Powinien nie ranić a zabić i to nie cztedzieści ale jak najwięcej tej krwiożerczej gawiedzi. Barbarzyństwo i sku***syństwo uprawiane dla jakiegoś tam dochodu.Żeby tak torturować zwierzę,zastanawiam się kto w tym przypadku ma rozum a kto instynkt ?.Wypuścić takiego sukinsyna bez tej płachty,szpady tylko z gołą dupą i pazurami i wtedy niech się zmierzy z bykiem....pewnie nieźle by śmierdziało a ja chętnie bym to pooglądał
0
Chcieli bestialską zabawę to ją mieli Pozdr dla Byka!
0
Brawo byk!!
0
Yes! Yes! Yes! Tylko nie rozumiem, dlaczego biedactwo musiało zginąć ;(
0
Mistrzowie świata i Europy a nie idioci
0
Dlaczego zabili tego bohaterskiego byka. Ja bym go chętnie odkupił. Miał by u mnie w obórce honorowe miejsce.
0
bardzo dobrze powinien wszystkich zabic!!!!!!!!! haaaaa
0
i dobrze im tak. Przecież te zwierzęta mają uczucia !
0
Blady23 napisał:
bardzo dobrze powinien wszystkich zabic!!!!!!!!! haaaaa
true true.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: