Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hiszpania: Byk wskoczył na trybuny i ranił 40 osób (wideo)

Utworzony przez Rodney, 19 sierpnia 2010 r. o 08:36
Jednak Hiszpanie to idioci... :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdy organizatorzy uznali, że jedno ze zwierząt nie nadaje się do konkursu, zdecydowali się wyprowadzić je z areny. Wtedy byk rzucił się w kierunku publiczności, przeskoczył przez ogrodzenie i wspiął się kilka rzędów w górę". A jednak pokazał, że potrafi się bawić (z) ludźmi )) z jaką gracją przeskoczył przez barierkę. GŁUPI KONKURS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepski wynik ! Pozdro dla byka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien nie ranić a zabić i to nie cztedzieści ale jak najwięcej tej krwiożerczej gawiedzi. Barbarzyństwo i sku***syństwo uprawiane dla jakiegoś tam dochodu.Żeby tak torturować zwierzę,zastanawiam się kto w tym przypadku ma rozum a kto instynkt ?.Wypuścić takiego sukinsyna bez tej płachty,szpady tylko z gołą dupą i pazurami i wtedy niech się zmierzy z bykiem....pewnie nieźle by śmierdziało a ja chętnie bym to pooglądał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli bestialską zabawę to ją mieli Pozdr dla Byka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo byk!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yes! Yes! Yes! Tylko nie rozumiem, dlaczego biedactwo musiało zginąć ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzowie świata i Europy a nie idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zabili tego bohaterskiego byka. Ja bym go chętnie odkupił. Miał by u mnie w obórce honorowe miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze powinien wszystkich zabic!!!!!!!!! haaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze im tak. Przecież te zwierzęta mają uczucia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blady23 napisał:
bardzo dobrze powinien wszystkich zabic!!!!!!!!! haaaaa
true true.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...