Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile się u nas zarabia. Nowe wpisy na Lubelskiej Liście Płac

Utworzony przez pracownik oświaty, 17 września 2009 r. o 13:54
Do autora "nauczyciel z Lublina" Jest nieprawdą co Pan pisze. Otóż nauczyciel dyplomowany z takim stażem pracy jak Pan i z takimi dodatkami dostaje na rękę ok. 2400 zł (brutto to jest ok. 3300-3400 zł, z tego płaca zasadnicza z tabeli MEN do 31.08.2009 2 492 zł, a od 1.09.2009 2 616 zł). Pracuję wiele lat w szkole i przyznam że jeszcze nie słyszałam, aby którykolwiek z nauczycieli rzetelnie mówł o swoim wynagrodzeniu. Tak jak nikt z pedagogów nie chwali się tym, że pracuje 8 miesięcy w ciągu roku, a płatne ma przez 12 miesięcy. Trochę pokory. Nie jesteście pępkiem świata. pracownik oświaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik oświaty napisał:
Do autora "nauczyciel z Lublina" Jest nieprawdą co Pan pisze. Otóż nauczyciel dyplomowany z takim stażem pracy jak Pan i z takimi dodatkami dostaje na rękę ok. 2400 zł (brutto to jest ok. 3300-3400 zł, z tego płaca zasadnicza z tabeli MEN do 31.08.2009 2 492 zł, a od 1.09.2009 2 616 zł). Pracuję wiele lat w szkole i przyznam że jeszcze nie słyszałam, aby którykolwiek z nauczycieli rzetelnie mówł o swoim wynagrodzeniu. Tak jak nikt z pedagogów nie chwali się tym, że pracuje 8 miesięcy w ciągu roku, a płatne ma przez 12 miesięcy. Trochę pokory. Nie jesteście pępkiem świata. pracownik oświaty
Drogi panie w szkołach prywatnych nie ma karty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pracuję w Auto Pikul i zarabiam 1300 zł (w papierach najniższa krajowa) i gdzie mi do średniej krajowej.Tak na boku to większość firm na lubelszczyźnie tak funkcjonuje,tylko się rozejżyjcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję jako dyspozytor w PKS sp.zoo w jednym z miast na południu lubelskiego. Podlega mi 50 kierowców. Po 35 latach pracy na tym stanowisku zarabiam 1450 zł. netto(na rękę).W skład tego wynagrodzenia wchodzi dodatek funkcyjny 320 zł. dodatek stażowy 350zł. i dodatek za godziny nocne 85zł. Dodam że atmosfera w pracy jest nie do zniesienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik oświaty napisał:
Do autora "nauczyciel z Lublina" Jest nieprawdą co Pan pisze. Otóż nauczyciel dyplomowany z takim stażem pracy jak Pan i z takimi dodatkami dostaje na rękę ok. 2400 zł (brutto to jest ok. 3300-3400 zł, z tego płaca zasadnicza z tabeli MEN do 31.08.2009 2 492 zł, a od 1.09.2009 2 616 zł). Pracuję wiele lat w szkole i przyznam że jeszcze nie słyszałam, aby którykolwiek z nauczycieli rzetelnie mówł o swoim wynagrodzeniu. Tak jak nikt z pedagogów nie chwali się tym, że pracuje 8 miesięcy w ciągu roku, a płatne ma przez 12 miesięcy. Trochę pokory. Nie jesteście pępkiem świata. pracownik oświaty
Panie woźny skąd wziąłeś te dane. To, że w tabeli jest podane tak jak napisałeś to się zgadza, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Moja mama jest nauczycielem w szkole średniej. 31 lat pracy, nauczyciel dyplomowany a na konto jak wpływało tak dalej wpływa 1450 zł. Także wyhamuj z takimi daleko idącymi nieprawdziwymi newsami. Najpierw sprawdź, a dopiero później zabieraj głos w dyskusji. Ostatnio w TVP podano średnie zarobki lekarzy. Powiedzieli, że w Polsce średnio lekarz zarabia 100 000 zł miesięcznie !!! Jak można takie bzdury podawać do opinii publicznej. A jak dalj się upierasz przy swoim to poślij własne dzieci, żeby zostały nauczycielami. JAk piszesz 10 miechów totalnej laby za 3300 brutto + 2 miesiące płatnego urlopu. Żyć nie umierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
Panie woźny skąd wziąłeś te dane. To, że w tabeli jest podane tak jak napisałeś to się zgadza, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Moja mama jest nauczycielem w szkole średniej. 31 lat pracy, nauczyciel dyplomowany a na konto jak wpływało tak dalej wpływa 1450 zł. Także wyhamuj z takimi daleko idącymi nieprawdziwymi newsami. Najpierw sprawdź, a dopiero później zabieraj głos w dyskusji. Ostatnio w TVP podano średnie zarobki lekarzy. Powiedzieli, że w Polsce średnio lekarz zarabia 100 000 zł miesięcznie !!! Jak można takie bzdury podawać do opinii publicznej. A jak dalj się upierasz przy swoim to poślij własne dzieci, żeby zostały nauczycielami. JAk piszesz 10 miechów totalnej laby za 3300 brutto + 2 miesiące płatnego urlopu. Żyć nie umierać
i tu wyszło szydło z worka, że nie masz pojęcia o płacach i wynagrodzeniach, na konta nauczycieli i również innych pracowników oświaty wpływaja wynagrodzenia POMNIEJSZONE O LICZNE POŻYCZKI MIESZKANIOWE, REMONTOWE, BĄDŹ Z KASY ZAPOMOGOWEJ, JAK RÓWNIEŻ RÓŻNEGO RODZAJU GRUPOWE UBEZPIECZENIA I POLISY NA ŻYCIE, niech ci szanowna mamusia pokaże pasek z wypłaty a nie przelew na ROR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
księgowa w szkole napisał:
i tu wyszło szydło z worka, że nie masz pojęcia o płacach i wynagrodzeniach, na konta nauczycieli i również innych pracowników oświaty wpływaja wynagrodzenia POMNIEJSZONE O LICZNE POŻYCZKI MIESZKANIOWE, REMONTOWE, BĄDŹ Z KASY ZAPOMOGOWEJ, JAK RÓWNIEŻ RÓŻNEGO RODZAJU GRUPOWE UBEZPIECZENIA I POLISY NA ŻYCIE, niech ci szanowna mamusia pokaże pasek z wypłaty a nie przelew na ROR
droga zazdrośnico z działu księgowości. nie ma co pomniejszać, ponieważ moja mama nie korzysta z żadnych pożyczek mieszkaniowych ani z zasiłku z kasy zapomogowej. u mnie w domu głową rodziny jest ojciec, który przynosi do domu grubo ponad srednią krajową, wiec nie ma konieczności zaciągać pożyczek zakładowych. nie ma również wykupionego dodatkowego ubezpieczenia. pasek z wypłaty a owszem nie raz widziałem. nie ma to najmniejszego przełożenia na to co piszesz. tak jak pisałem wyżej. jak zazdrościcie, zróbcie szybko kurs pedagogiczny i zacznijcie uczyć, a życie będzie wam mlekiem i miodem płynęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
droga zazdrośnico z działu księgowości. nie ma co pomniejszać, ponieważ moja mama nie korzysta z żadnych pożyczek mieszkaniowych ani z zasiłku z kasy zapomogowej. u mnie w domu głową rodziny jest ojciec, który przynosi do domu grubo ponad srednią krajową, wiec nie ma konieczności zaciągać pożyczek zakładowych. nie ma również wykupionego dodatkowego ubezpieczenia. pasek z wypłaty a owszem nie raz widziałem. nie ma to najmniejszego przełożenia na to co piszesz. tak jak pisałem wyżej. jak zazdrościcie, zróbcie szybko kurs pedagogiczny i zacznijcie uczyć, a życie będzie wam mlekiem i miodem płynęło.
dziecko, ja niczego nie zazdroszczę bo brutto mam 4.400,00 i nie po to kończyłam ekonomię i podyplomową rachunkowośc żeby byc nauczycielem... a jeśli chodzi o pobory to niestety nie masz racji, nie wiem tylko dlaczego się tak upierasz przy tym o czym nie masz zielonego pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam jeszcze że zasadnicza nauczyciela dyplomowanego wynosi 2616, wysługa 20% (mówiłeś że mama pracuje już 31 lat) więc daje to 3.139,20 zł nie licząc dodatków typu motywacyjny, za wychowawstwo, za opiekuna stażu, więc nie ma fizycznej możliwości żeby netto wynosiło tylko ile ty mówisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza droga pani redactor? magdaleno bożko a czemóż to rankingu płac nie zaczeła pani wynagrodzeniami dziennikarzy chociażby Dziennika Wschodniego??????? czyżby były one tajne????? a może nadmiernie wielkie (jak za takie wypociny) Warto by było także dodać wydatki rzeczonych pismaków - ciekawe skąd dysproporcje???!!!! a tak na marginesie jak tam kotki.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel to z goovna krew wypije a ryj ma tak rozdarty - bo się ciągle drze jak mu źłe - w ogóle to po co nam 600 tys nauczycieli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik oświaty napisał:
Do autora "nauczyciel z Lublina" Jest nieprawdą co Pan pisze. Otóż nauczyciel dyplomowany z takim stażem pracy jak Pan i z takimi dodatkami dostaje na rękę ok. 2400 zł (brutto to jest ok. 3300-3400 zł, z tego płaca zasadnicza z tabeli MEN do 31.08.2009 2 492 zł, a od 1.09.2009 2 616 zł). Pracuję wiele lat w szkole i przyznam że jeszcze nie słyszałam, aby którykolwiek z nauczycieli rzetelnie mówł o swoim wynagrodzeniu. Tak jak nikt z pedagogów nie chwali się tym, że pracuje 8 miesięcy w ciągu roku, a płatne ma przez 12 miesięcy. Trochę pokory. Nie jesteście pępkiem świata. pracownik oświaty
Zastanawia mnie te 8 miesięcy. Jak to policzył autor. Rok szkolny ma 38 tygodni. A te dni które jesteśmy do dyspozycji dyrektora? Ja właśnie jako nauczyciel dyplomowany z 22 letnim stażem, dodatkiem motywacyjnym i wychowawstwem dostałam we wrześniu na rękę 2.261,65 zł. Moje wynagrodzenie podałam bardzo rzetelnie (skopiowałam z wydruku bankowego). Pozdrawiam wszystkich belfrów a pozostałych zapraszam w nasze szranki choćby na tydzień. Myśle, że wielu by zmieniło zdanie. Belfer z zamiłowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 3 miesięcy pracuje w UK, w systemie 2 tyg pracy 1 przerwy. tygodniowo zarabiam ponad 1500 funtów netto + mieszkanie, wyżywienie, bilety gratis. jestem rok po stażu:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Myślę, że podstawą przyjęcia wpisu do listy powiny być dane potwierdzające z jakiegoś dokumentu wypłaty lub innego dokumentu n.p. umowy, decyzji płacowej (tylko do wiadomości redakcji), inaczej ok. 90% tych informacji należy wrzucić do kosza i nie denerwować Ludzi. 2.Byłoby też elegancko i wiarygodnie wobec Czytelników, gdyby Redaktorka (Inicjatorka) dała przykład swoimi danymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belfer napisał:
Zastanawia mnie te 8 miesięcy. Jak to policzył autor. Rok szkolny ma 38 tygodni. A te dni które jesteśmy do dyspozycji dyrektora? Ja właśnie jako nauczyciel dyplomowany z 22 letnim stażem, dodatkiem motywacyjnym i wychowawstwem dostałam we wrześniu na rękę 2.261,65 zł. Moje wynagrodzenie podałam bardzo rzetelnie (skopiowałam z wydruku bankowego). Pozdrawiam wszystkich belfrów a pozostałych zapraszam w nasze szranki choćby na tydzień. Myśle, że wielu by zmieniło zdanie. Belfer z zamiłowania
No może trochę przesadził, nie 8 a 8,5 (wakacje 2,5 miesiąca, ferie zimowe 2 tyg., świąteczno-noworoczne 2 tyg., wielkanocne). A wynagrodzenia nie powinnaś podawać z wydruku bankowego, tylko z raportu RMUA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialabym zapytac, czy ktos z odwiedzajacych pracuje w firmie 'Genpact' na stanowisku starszego ksiegowego i na jaka pensje mozna tam ewentualnie liczyc? bardzo prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
No może trochę przesadził, nie 8 a 8,5 (wakacje 2,5 miesiąca, ferie zimowe 2 tyg., świąteczno-noworoczne 2 tyg., wielkanocne). A wynagrodzenia nie powinnaś podawać z wydruku bankowego, tylko z raportu RMUA.
Rzeczywiście , wakacje 2 i 5 miesiąca - zero egzaminów poprawkowych, pisania planów, rozkładów, szkoleń, ferie - dzieci po szkole same buszują, brak zebrań, rad pedagogicznych, szkoleń. Sielanka. A co do wynagrodzenia to wszyscy tutaj tak podają, nie rozumie - dlaczego ja mam podawać inaczej. Zapraszam do zawodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile zarabia dyrektor i jego kilku zastępców nierob w urzędzie miasta to ogromna kasa a po co tylu zastępców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a ja jestem z warmińsko-mazurskiego okolice Olsztyna. Pracuję jako sprzedawca, pracuję ponad 200 godzin w miesiącu. Zarabiam ok. 1000-1100 zł.No i jak tu żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem na urlopie wychowawczy studiuję zaocznie(płatne)i mam 3 dzieci mąż pracuje i zarabia 2000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...