Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile zarabia sprzątaczka, czyli ciąg dalszy Lubelskiej Listy Płac

Utworzony przez Prymityw, 26 września 2009 r. o 10:58
Rzetelność powstawania tej listy budzi u mnie szereg wątpliwości. Kilkoro moich znajomych zarabiających sporo powyżej średniej krajowej, przesłało do redakcji informację o swoich zarobkach i nie zostały one opublikowane. Czy intencją autorki jest pokazanie wyłącznie "ciemnej strony" problemu ? Czy może wzbudzenie w czytelnikach wrażenia że na Lubelszczyźnie prawie wszyscy zarabiają grosze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee może jak skończą to dadzą pełną listę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Rzetelność powstawania tej listy budzi u mnie szereg wątpliwości. Kilkoro moich znajomych zarabiających sporo powyżej średniej krajowej, przesłało do redakcji informację o swoich zarobkach i nie zostały one opublikowane. Czy intencją autorki jest pokazanie wyłącznie "ciemnej strony" problemu ? Czy może wzbudzenie w czytelnikach wrażenia że na Lubelszczyźnie prawie wszyscy zarabiają grosze ?
e, to w jakiej firmie tak dobrze płacą, bo w lubelskim znalezienie takiej firmy graniczy z cudem wygrania w totka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE OSZUKUJMY SIE LUBLIN TO ZADUPIE PRYWACIAZ ZABARDZO NIE DA ZAROBIC A W URZEDZIE ZNOWU WYKRETY I TRAKTOWANIE NIEKTORYCH DYREKTOROW JEST OKROPNE ZACHOWUJA SIE JAKBY BYLY TO ICH PRYWATNE FIRMY LUDZIOM DAJA PODWYZKI I NAGRODY TYM CO ICH POPRZYJMOWALI GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSCMINIMALNA PLACA POWINNA BYC 2500 NA REKE WTEDY MOZNA BY EGZYSTOWAC NORMALNIE WYCHOWYWAC DZIECI ZGODNIE Z NORMAMI ALE WLADZE I GOLODUPCY CHCA SIE DOROBIC LUDZIE NA DOLE POTRZEBNI SA TYLKO DO WYBOROW ALE GAZETY TEZ TO WIEDZA I WSZYSTKIEGO NIE PISZA BO SA UPOLITNICZONE POWINNI PRZEPROWADZIC KONTROLE W URZEDACH KTO JEST ZATRUDNIONY CZY POWIAZAN RODZINNYCH NIE MA ZA CO DOSTAJA PODWYZKI I NAGRODY----TO NIE JEST ICH PRYWATNA FIRMA------A EMERYTOW I RENCISTOW POWINNI POZWALNIAC DAC PRACE BEZROBOTNYM PRZECIEZ JEST KRYZYS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzę swoje zarobki podają tylko Ci co są niezadowoleni. Pozostali dobrze zarabiają i słusznie się nie chwalą. Taka akcja jest g... warta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieorwnik działu w jednym z marketów w Lublinie = 3100 netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działalność gospodarcza. czasem 1 000 zł, czasem 20 000 zł, im więcej pracuję tym więcej zarabiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuję w dużej firmie produkcyjnej w przemyśle spożywczym na pełny etat w systemie trzy zmianowym, czasami dochodzą soboty, staż 3 lata, zaczynałem od transportu wewnętrznego, czyli jazda paleciakiem, przywieź to przywieź tamto - taki chłopiec na posyłki za 1600 - 1900 zł, w zależności od ilości dniówek i sobót, obecnie prowadzący linie produkcyjną, praca fizyczno-umysłowa, odpowiedzialność bardzo duża, od 4 do 10 ludzi pod sobą, do tego mobbing, technolodzy i ciągle nie wykonany plan, 1800 - 2200zł, drugi na linii zarabia 1700 - 2100 zł i jest bez żadnej odpowiedzialności, wnioski sami wyciągnijcie wypadałoby nie narzekać ale tylko dlatego że jest to Lubelszczyzna i że mam ambicję prywatnie założyłem firmę produkcyjną, na razie zatrudniam jedną krawcową (powiązania rodzinne), praca akordowa na czarno (za zgodą dwóch stron - ja nie płacę ZUS-u a krawcowa zarabia więcej), wynagrodzenie od akordu - praca chałupnicza - wychodzi krawcowej średnio 10-12 zł / godz. jako właściciel firmy zarabiam od ilości zamówień - bywało różnie od 500 do 1000 zł netto, ZUS-u mam 222,24 zł a wiec zawsze wychodzę na swoim, firma na rynku sprzedaży od kilku miesięcy, z każdym miesiącem 50% więcej zysku, oby tak dalej mam jeszcze motywację, kieruję się zdaniem usłyszanym w dzieciństwie, firma ATLAS (kleje do glazury) też zaczyna produkcję w garażu pozdrawiam i życzę wszystkim sukcesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani bożko a w dzienniku wschodnim to ile się zarabia- oficjalnie i nieoficjalnie- czyżby to było wstydliwe, tajne?.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spawacz TIG w lubelskiej firmie na początek 950 netto, po 3 latach 1400 netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam pracy bo okazało się, że jak poszłam do jednego z lubelskich urzędów to po rozmowie podziękowali mi bo uznali że mam za wysokie wykształcenie (mam studia wyższe + w trakcie studiów podyplomowych), innej pracy dla mnie nie ma - z wykształcenia laborant, a gdziekolwiek chce złożyć papiery to odsyłają mnie z kwitkiem albo jak się dostane na test kwalifikacyjny to później okazuje się, że już etat był obstawiony i tylko dla formalności zrobili konkurs. I gdzie tu się chwalić bezrobociem - na zasiłek też nie mam szans bo mam za sobą roczny staż z UP......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tig napisał:
Spawacz TIG w lubelskiej firmie na początek 950 netto, po 3 latach 1400 netto
Piszcie ile zarabiają spawacze z woj. lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mam pracy bo okazało się, że jak poszłam do jednego z lubelskich urzędów to po rozmowie podziękowali mi bo uznali że mam za wysokie wykształcenie
i bardzo dobrze zrobili, skoro praca jest dla osoby z niskimi kwalifikacjami to najgłupszą sprawą jest zatrudnić na takiej posadzie kogoś lepiej wykształconego, dlaczego? bo wdrożenie osoby do pracy zajmuje zwykle kilka miesięcy, przez ten czas się płaci pracownikowi, choć sam nie jest do końca wydajny na tyle na ile być powinien, po prostu musi się nauczyć nowych obowiązków, poznać organizację, zasady, itd.. co w tym czasie robi 'wykształciuch'? szuka nowej pracy, bo dochodzi do oczywistego wniosku aktualna jest poniżej jego kwalifikacji, za mało zarabia, nie rozwija się... i oczywiście nie ma ochoty na wdrażanie się w aktualnej pracy, bo szuka pracy i już na drugi dzień może nie pracować... po co pracodawcy pracownik, co po miesiącu pracy będzie szukał innej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majster na budowie w Lublinie ok. 3.900-4.300zł na reke- staz 12 lat pracy w zawodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pochwalą się spawacze na lubelszczyźnie jakie wynagrodzenie otrzymują, ja mam 1900 na rękę w Dakro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM JA ROWNIEZ PRACUJE JAKO SPRZATACZKA W FIRMIE W WOJ LUBELSKIM ZATRUDNNIONA JESTEM NA POL ETATU ALE ROBOTY CO NIE MIARA PONAD CALY ETAT ZAROBKI SAMA NIE WIEM DZIEKUJE ZA TO CO MAM ALE...TRAKTOWANA JESTEM JAK ROBOL ZWYKLY TYPOWY ROBOL W FIRMIE JEST OK 30 OSOB NA DZIEN DOBRY BADZ LUDZKI ODRUCH JAKIM JEST USMIECH MOGE LICZYC OD NIELICZNEJ GARSTKI WIELE RAZY PLAKALAM ZA TO JAK TRAKTUJA INNI SA TO OSOBY NA WYSOKICH STANOWISKACH ZAS ICH POZIOM KULTURA WYGLAD LAZIENEK JEST PRZERAZAJACY OBSIKANE SCIANY MUSZLA DESKA GDY MNIE NIE MA ZESCHNIETY MOCZ LAZIENKA ZSYPANA WLOSAMI LONOWYMI OBRZYDLISTWO NA SWIETA WSZYSCY PROCZ MNIE DOSTALI PACZKI ZYWNOSCIOWE PO SWIETACH PACZKI DZIECIOM MOJE DZIECKO NIE DOSTALO ZEKOMO ZA KRODKI STAZ PRACY PRZED SWIETAMI PIEKNA WYSTAWNA WIGILIA OPLATEK JA SIEDZIALAM PLAKALAM OBOK W GABINECIE CZEKAJAC NA KONIEC BY PO NICH POSPRZATAC TO JEST NASZA POLSKA RZECZYWISTOSC KULTURA I SZACUNEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest w większości w zakładach pracy ZOZ ... Ja pracuje od ponad 20 lat w Kraśnickim ZOZ-ie jako sprzątaczka moje wynagrodzenie zasadnicze to 1126zl w styczniu 2010 za grudzień. W zeszłym roku zasadnicze wynagrodzenie wynosiło 1.276 zł, którego oczywiście nie dostałyśmy. Od stycznia 2010 wynosi 1.317 zł. ciekawe czy dostaniemy to w lutym ;] w co wątpię... Nie wspomnę już ze nie dostałyśmy żadnej odzieży roboczej tzw. ochronnej. Np. Przy wynoszeniu śmieci w zmiennych warunkach pogodowych muszę używać własnej odzieży (kurtki, butów) itd. w których później muszę wracać do domu. Tego oczywiście nie widzi inspektor BHP i dyrektor dodam ze do altanki mamy ok. 300 metrów po nieodśnieżonej drodze nieważne czy pada deszcz czy jest śnieg i mróz. Miejsce jest nie oświetlone. Proszę o wypowiedzenie się jak jest w waszych szpitalach. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz tutaj: http://krawcy.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzątaczki zarabiają około 8 - 10 złotych na godzinę. Cały zawód jest dobrze opisany tutaj: http://www.careego.p...bki-jak-zostac/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od 6 lat pracuje w firmie sprzątającej i naprawdę trafiłam na uczciwych ludzi.Placa dość dobrze ,nigdy z wypłata się nie spóźniają .Dadzą raz na kwartał (3x w roku) kawę,herbatę i w pudełku tekturowym ok.2.5 kg.cos slodkiego ( ciasteczka,rurki,itp) .Nie ponizaja i prawie na równi traktują....Po raz pierwszy po tylu latach miałam  z nimi pierwsza wigilię(2019r.) i mały ypominek ( kubek dwiateczny, słodycze i żel do kąpieli).Naprawdę to zależy od koordynatora i kierownictwa oraz osoby regionalnej w danym regionie oraz w firmach u których firma sprzątająca jest wynajęta i w obu przypadkach tak damo mnie traktuja,dlatego dopóki moja firma sprzątająca wygrywa przetarg corovzny- to będę tam pracować......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...