Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie uchodźcy tylko reproduktorzy islamscy, SZARAŃCZA ISLAMSKICH ZOMBIE. Ludzie za nim otworzycie swoje serca proszę was zapoznajcie sie z koranem, oglądajcie wywiady w internecie o bitych poniżanych kobietach, czy chrześcijanach. MUZUMANIE SĄ NA POCZĄTKU MILI I FAJNI BO KORAN KAŻE IM KŁAMAĆ I SIĘ ROZMNAŻAĆ KŁAMAC I WYKORZYSTYWAĆ CHRZEŚCIJAN POCZYTAJ SOBIE O TYM CZŁOWIEKU!!!!! ZOBACZ KANAŁ NA YT --""Gotquran""-- zobaczcie co sie dzieje na zachodzie. Polakom nie chodzi o to że muszą przyjmować ludzi, polacy są miłosierni i gościnni ale gościnnoś mówi Tak ja cię ugoszczę pare dni i wracaJ do siebie. POLACY SAMI POTRZEBUJA DYSTANSU OD ZACHODU ABY NADROBIĆ I ODBUDOWAĆ WŁASNĄ STRUKTURE PAŃSTWA ABY WŁADZA BYŁA POLSKA BO TAKI UCHDŹCA MA OBOWIĄZEK ZAWSZE CZUC SIE W POLSCE JAKO GOŚĆ I NIE MA PRAWA SIĘ TUTAJ ROZMNAŻAĆ CZY GŁOSIĆ SWOJE ANTYLUDZKIE POGLĄDY A TYM BARDZIEJ NARZUCAĆ JE INNYM SIŁĄ. Polaków DENERWUJE!!!!!! to że nasza patologiczna władza NIE WALI PIĘŚCIA W STÓŁ W UE ŻE POLSKA WŁADZA NIE WYNOSI PONAD UE INTERESU JAKIM JEST POLSKA GODNOŚĆ I JEDNOLITOŚĆ GŁOSU SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO a tym głosem jest zrozumienie faktu, że dla polaków najważniejszą role w tym kryzysie imigrantów odgrywa ICH RELIGIA bo to nie jest ich kultura to jest ich nieasymilacyjny styl życia, który sam w sobie będzie nas polaków poniżał a nasza historia pokazuje nam że ciągle jesteśmy poniżani i zamiast podnieść polaka zdeptanego z ziemi czy nawoływać polaków emigrantów do powrotu 10.000.000 mln polaków NASZĄ KREW POLSKĄ to nasze rządy SPROWADZAJĄ JAKIEŚ MASY MUZUMAŃSKIE KTÓRE SPECJALNIE CHCA SIE TU OSIEDLAĆ KOSZTEM GODNOŚCI POLAKA, KTÓREMU NA EMIGRACJI SERCE PĘKA nie chronią polaków wręcz ciągle ich dzielą i jeszcze religijnie chcą ich podzielić poprostu dobić zniszczyć dobijają nas ISLAMSKĄ PATOLOGIĄ A DOBIJĄ W MAJU 2016 ROKU CAŁKOWITYM POZBAWIENIU POLSKI GODNOŚCI BO W MAJU OBCOKRAJOWCY BĘDĘ MOGLI WYKUPYWAC POLSKĄ ZIEMIE. CO TO MA BYĆ!!!!!, CO TO JEST!!!!, CO TO MA ZNACZYĆ!!!!, CO SIĘ DZIEJE!!!! NIE O TAKA POLSKĘ WALCZYŁO NASZE 35 POKOLEŃ. JA NIE CHCE ROBIĆ TO CO ROBI ZACHÓD, NIE CHCE MULTI KULTI. JEDNA RODZINA W JEDNEJ GMINIE. PROSZĘ PAŃSTWA ZA 15 LAT W DANEJ GMINIE BĘDZIE ICH Z PARE TYSIĘCY!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Państwa Europy powinny wzmacniać swoje granice, dlatego, że na Stary Kontynent zmierza od 30 do 35 milionów uchodźców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam pytanie do lewaków i zwolenników przyjmowania uchodźców. Co zrobicie z taką masą ludzką jaka napływa na Europę. Czy przesiedlicie całą Afrykę na nasz kontynent? Gdzie pomieścicie tych ludzi? Kto na nich zarobi? Jak nauczycie ich naszego języka i historii tak żeby "uchodźca" czuł się i był Polakiem? Odpowiedź jest prosta, nie zrobicie nic. Jedyne skuteczne rozwiązania przeczą waszej idei szeroko pojętego multikulturalyzmu, tolerancji i chęci zrównania każdego człowieka do tego samego poziomu. Przestańcie się oszukiwać. Zawsze jest lepsza szpetna prawda niż piękny fałsz! Jaka jest zatem prawda? Jesteśmy w stanie wojny i trzeba to sobie uświadomić. Historia zatacza koło. Po okresie pokoju zawsze przychodzi wojna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DLACZEGO media milczą na temat policjantki napadniętej 2 dni temu przez muzułmanina w Berlinie ? Policjantka pocięta maczetą jest w stanie krytycznym, a napastnika zastrzelono ! W mediach ciszaaaaaaa.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak dobrze zagłosujecie w pażdzierniku to nikt nie trafi nie tylko do woj. lubelskiego ale i do Polski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie uchodźcy tylko reproduktorzy islamscy, SZARAŃCZA ISLAMSKICH ZOMBIE.
A propos "zombie" :  https://www.youtube.com/watch?v=3O-KbNbhOQs   Ten filmik jest usuwany z Youtube (prawa autorskie do ścieżki dźwiękowej).   Zobaczcie kim są "uchodźcy polityczni" na świecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Możesz podać link do jakiegoś artykułu związaną z sytuacją w Berlinie o której wspomniałeś? Chętnie bym się zapoznał bo nic nie mogę znaleźć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak wygląda prawda !!! http://wolna-polska.pl/wiadomosci/gwalt-na-szwecji-2015-07
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Możesz podać link do jakiegoś artykułu związaną z sytuacją w Berlinie o której wspomniałeś? Chętnie bym się zapoznał bo nic nie mogę znaleźć
https://www.facebook.com/107300489288899/videos/1110314845654120/?fref=nf   Ktoś jeszcze ma wątpliwości ??? To politycy decydują za nas , nie dajmy się ludzie !!! Media zostały opłacone przez zachód , by mówiono i pisano tylko superlatywach o uchodźcach kim są naprawdę widać na filmach !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
autorka tego artykułu działa na czyjeś zlecenie chyba? skąd takie przypusz\czenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DLACZEGO media milczą na temat policjantki napadniętej 2 dni temu przez muzułmanina w Berlinie ? Policjantka pocięta maczetą jest w stanie krytycznym, a napastnika zastrzelono ! W mediach ciszaaaaaaa.....
Na ciszy zależy niemcom i niektórym krajom zachodu , inne kraje są pouczane , dostają kasę na pisanie tylko pozytywów , o tym że muzułmanie , czarnoskórzy jak tylko przekroczą granice wszystko co stanie na nich drodze niszczą , w sposób brutalny atakują bez powodu ludność cywilną .Dlaczego tylko na kilku zdjęciach widać matki z dziećmi podczas gdy na filmach widać samych facetów . Nich niemcy ich przyjmują ale od nas niech trzymają się z daleka , polak nie będzie czekał na oberwanie maczetą czy gwałty na dziewczynach , żonach i matkach, polak szybko i skutecznie kare wymierzy sprawiedliwą .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zaczyna się dosyć szybko , jeszcze nie przyjechali i już są w "dobrych rękach" i lepiej nie myśleć co będzie dalej  . http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/500796,kontrwywiad-niemiec-islamisci-werbuja-uchodzcow.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do " Gość (18 września 2015 o godzinie 18:03) " Nic nie będzie dalej. "Problemów na tym tle w mieście nie ma – podkreśla burmistrz Łukowa." Rozumiesz? Piszę ogólnie, nie o panu burmistrzu Łukowa, bo on ma swoich pryncypałów. Mamy natomiast na szczytach władzy takich ludzi, którzy swoimi postawami coraz szerzej otwierają drzwi islamowi. I jednego nie potrafię zrozumieć. Przecież oni mają dzieci, mają rodziny. Można chcieć "się dorobić", "przyspawać do stołka", itd. jak to mawiają ludzie. Być urzędnikiem płynącym razem z falą, dla pieniędzy - ale mieć własne inne przekonania. Ale przez to właśnie ci ludzie wydają wyrok na własne dzieci, na rodziny, na przyszłość Polski. Ja to określam jednym słowem: zdrajcy. W dobie dostępu do internetu każdy z was może sprawdzić jak naprawdę wygląda życie we Francji, Szwecji, Holandii itp. w dzielnicach zdominowanych przez islam. Jak wygląda egzekwowanie przez nich prawa szariatu, które według nich jest ponad prawem narodowym. Źle spojrzysz, a nie daj Boże masz krzyż na piersi - jesteś do ścięcia. I koniec dyskusji, bo z nimi nie ma dyskusji. Mam nadzieję, że widzicie to i rozumiecie śmiertelne zagrożenie dla naszych dzieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wystarczy kilka lat popracować w Niemczech , Francji czy Anglii i zobaczyć że oni nic nie rozumieją i nie chcą zrozumieć , nie chcą pracować ,nie da się ich nauczyć bo oni tego nie chcą , interesuje ich tylko islam i zasiłek , wydaje się że dla rozrywki demolują , kradną i gwałcą .Nie wiem po co pchają się do europy jak w ich wypowiedziach Europa jest zepsuta i zła , wszystko im przeszkadza , nie potrafią się zintegrować wiec skoro tak to niech wracają do bogatszych krajów muzułmańskich.Doszło do tego że niewiele albo zupełnie nic nie mówi się w prasie o tym co wyrabiają jak przyjeżdżają do EU   https://www.youtube.com/watch?v=XFXNJfwcCDs  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W europejskiej społeczności ci przybysze rozpychają się łokciami jak tylko się da.To jest niepokojące bo taka rzesza ludzi którzy mają wpajaną nienawiść do zachody poprzez swoją religię nic dobrego nam nie wniesie do wspólnej egzystencji.I nie przynosi.Widać to w krajach U.E w których się już zakorzenili.To oni mają się do nas dostosować a nie my do nich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: