Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polecam! bardzo dobry trener !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, tą siłownię super miejsce i przystępne ceny.Chyba najniższa cena usług związanych z platformą wibracyjną i urządzeniem vacu, a jakośc usług na najwyższym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Michał to super trener, dzięki niemu udało mi się w końcu zrzucić zbędne kilogramy Polecam serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jestem nieobiektywna, bo jestem klientką pana Michała, ale ja nie mam żadnych zastrzeżeń, pozatym nigdzie wcześniej nie widziałam ,żeby trener personalny rozciągał swoje klientki po treningu. Kiedyś jak mieszkałam w Warszawie płaciłam 3 razy więcej za taką samą usługę albo nawet gorszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa... taniocha od 500 do 700 zł za miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam siłownię i trenera. Najniższe ceny w Lublinie oraz bardzo miła atmosfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam!!! Bardzo dobre trening oraz dieta ułożona specjalnie dla mnie. W porównaniu do siłowni p. Gacy czy Paco to jest naprawdę tanio. Pan Michał ułozył mi treningi i dietę dzięki którym schudłem 9 kg w ciągu miesiąca. GORĄCO POLECAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, dzięki Michałowi powrociłem po ciężkiej kontuzji do pełnej sprawności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam! Na indywidualne treningi chodzę od lipca i na prawdę widać poprawę! Moje koszule nocne poszły w odstawkę! Mogę wrócić do seksownych piżamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem tanio tam jest porównując np. do siłowni w Warszawie, tam to w ogóle przesadzają z cenami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na www.fit-trener.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...