Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internet musi być szybki: jak wybrać najlepszego dostawcę sieci?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2017 o 09:41 Powrót do artykułu
oooooj! artykuł mocno tendencyjny! np. mali dostawcy są tańsi ale tylko kilka złotych - a o ile mają być tańsi, jak cały abonament to jest nieraz 50zł brutto, a od tego się odprowadza vat itd, no panie redaktorze :) druga rzecz - te infolinie dużych telekomów to jest tragedia, jak pisanie listów na berdyczów, i tam można zgłaszać całą dobę? to proszę sprawdzić w zakładce kontakt na stronie reklamowanego w artykule upc. ja wole lokalnego isp gdzie faktycznie można pogadać z kimś konkretnym a nie studentem na infolinii. duzi dostawcy mają ekipy techników - tak, ale podnajętych, to jest zupełnie inna realizacja niż u małego isp gdzie jest bezpośrednio zaangażowany, przedstawiać to jako zaletę to dość nonszalanckie - i jeszcze napisać że krótkie terminy hehehe :) mniejsi isp np. ******airmax.pl też mają krótkie i długie umowy, co więcej mają internet bez umowy, okresy testowe (bezpłatne) i solidny internet, myślę że dużo lepszy niż orange czy inne molochy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oooooj! artykuł mocno tendencyjny! np. mali dostawcy są tańsi ale tylko kilka złotych - a o ile mają być tańsi, jak cały abonament to jest nieraz 50zł brutto, a od tego się odprowadza vat itd, no panie redaktorze :) druga rzecz - te infolinie dużych telekomów to jest tragedia, jak pisanie listów na berdyczów, i tam można zgłaszać całą dobę? to proszę sprawdzić w zakładce kontakt na stronie reklamowanego w artykule upc. ja wole lokalnego isp gdzie faktycznie można pogadać z kimś konkretnym a nie studentem na infolinii. duzi dostawcy mają ekipy techników - tak, ale podnajętych, to jest zupełnie inna realizacja niż u małego isp gdzie jest bezpośrednio zaangażowany, przedstawiać to jako zaletę to dość nonszalanckie - i jeszcze napisać że krótkie terminy hehehe :) mniejsi isp np. ******airmax.pl też mają krótkie i długie umowy, co więcej mają internet bez umowy, okresy testowe (bezpłatne) i solidny internet, myślę że dużo lepszy niż orange czy inne molochy.
0
oooooj! artykuł mocno tendencyjny! np. mali dostawcy są tańsi ale tylko kilka złotych - a o ile mają być tańsi, jak cały abonament to jest nieraz 50zł brutto, a od tego się odprowadza vat itd, no panie redaktorze :) druga rzecz - te infolinie dużych telekomów to jest tragedia, jak pisanie listów na berdyczów, i tam można zgłaszać całą dobę? to proszę sprawdzić w zakładce kontakt na stronie reklamowanego w artykule upc. ja wole lokalnego isp gdzie faktycznie można pogadać z kimś konkretnym a nie studentem na infolinii. duzi dostawcy mają ekipy techników - tak, ale podnajętych, to jest zupełnie inna realizacja niż u małego isp gdzie jest bezpośrednio zaangażowany, przedstawiać to jako zaletę to dość nonszalanckie - i jeszcze napisać że krótkie terminy hehehe :) mniejsi isp np. ***s://***airmax.pl też mają krótkie i długie umowy, co więcej mają internet bez umowy, okresy testowe (bezpłatne) i solidny internet, myślę że dużo lepszy niż orange czy inne molochy.
0
oooooj! artykuł mocno tendencyjny! np. mali dostawcy są tańsi ale tylko kilka złotych - a o ile mają być tańsi, jak cały abonament to jest nieraz 50zł brutto, a od tego się odprowadza vat itd, no panie redaktorze :) druga rzecz - te infolinie dużych telekomów to jest tragedia, jak pisanie listów na berdyczów, i tam można zgłaszać całą dobę? to proszę sprawdzić w zakładce kontakt na stronie reklamowanego w artykule upc. ja wole lokalnego isp gdzie faktycznie można pogadać z kimś konkretnym a nie studentem na infolinii. duzi dostawcy mają ekipy techników - tak, ale podnajętych, to jest zupełnie inna realizacja niż u małego isp gdzie jest bezpośrednio zaangażowany, przedstawiać to jako zaletę to dość nonszalanckie - i jeszcze napisać że krótkie terminy hehehe :) mniejsi isp np. ***airmax.pl też mają krótkie i długie umowy, co więcej mają internet bez umowy, okresy testowe (bezpłatne) i solidny internet, myślę że dużo lepszy niż orange czy inne molochy.
0
Mam 67 lat i nie musze mieć super hiper internetu. Od lat mam w Sferii i to mi wystarczy. Tak samo nie chcę u tych wielkich operatorów.
0
Wszystko Dobrze ale Co z tym Internetem Szerokopasmowym ? Z tego co pamiętam to lubelszczyzna wydała kolosalne pieniądze na POŁOŻENIE SIECI ŚWIATŁOWODÓW i co dalej ? Jak w małych miejscowościach koło Lublina nie było internetu kablowego - TAK Dalej NIE MA. Może coś o tym Napisze Redakcja.
0
Teraz nie liczy się szybkość ale jakość, tzn stabilnie niskie opóźnienie tzw. ping.
0
nie ma to jak dostawcy lokalni - to właśnie tacy najczęściej gwarantują najlepszą jakość internetu i niski ping. ja posiadam internet od elbonetu (******elbonet.pl/) i jestem bardzo zadowolony. przynajmniej nic nie przerywa :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: