Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ira Watwat. To Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2012

Utworzony przez iii, 27 maja 2012 r. o 00:56
Możemy tutaj dyskutować o gustach ... np. dla mnie twarz jest szalenie istotna ... a pani "I" ma np. czarujący uśmiech. Jeśli natomiast padają zarzuty czy też oszczerstwa w stosunku do konkretnej osoby, funkcji czy też grupy osób (tutaj padło do wszystkich tych grup) to może podlegać to procesowi karnemu np. o zniesławienie łącznie z karą pozbawienia wolności. Jeżeli ktoś dopuszcza się czynu pomówienia za pomocą środków masowego przekazu (np. Internet), naraża się odpowiedzialność karną. Kodeks w tej sytuacji przewiduje karę grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do jednego roku. W razie skazania za przestępstwo pomówienia sąd może orzec nawiązkę na rzecz np. Polskiego Czerwonego Krzyża. Orzeka się ją do wysokości 100 tys. zł. Wspieranie kogoś (jak to "gość" określił - "dziewczyny") może mieć w tym przypadku charakter wspierania na duchu. I podkreślam nikogo nie straszę ... przestrzegam jedynie przed lekkomyślnym słowem i ew. odpowiedzialnością za nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
sądzę, że jeżeli faktycznie ma się zająć tym policja to dużo dziewczyn wesprze dziewczyne która to napisała ;]
Własnie się dowiedziałem, że już wpłynął wniosek na prokuraturę z powództwa cywilnego. Super! W końcu ktos się tym zainteresował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ...!!! w końcu ktoś się zajmie tymi co piszą te brednie......a piszą to osoby przegrane....szkoda mi ich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
apropo 7 przeciez ma gębe jak nalesnik grzie to na mis sztuczna lala
Masz rację 7 to rozdeptana głowa z ustami po pępek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczestniczka konkursu napisał:
po pierwsze Pani Ira W. ma 168 , nie ma kobiecej figury a na probach podczas zgrupowania wogole nie starala sie , W choreografiach popelniala mase bledow i olewala to. Ale nie wazne bo o gustach sie nie dyskutuje , komus mogla sie podobac. Zaskoczeniem tez jest to ze podczas przyznania nagrody "miss publicznosci" wiekszosc widowni byla zaskoczona z werdyktu. Ale na pewno nie ma mozliwosci sprawdzenia bo wyniki sa scisle przetrzymywane przez modart. Badz nawet zmienione . Własnie przez takie USTAWIANE KONKURSY dziewczyny ktore uczciwie biora udzial zniechecaja sie i nie biora udzialu w innych. A Wy dziwicie sie dlaczego te kandydatki sa takie brzydkie ? - bo te ladne wiedza juz ze nie ma po co brac udzialu w takiego typu kunkursach.
Pewnie cała widownia zrobiła "wow!"... Każdy wie do czego zdolne są zazdrosne baby, pokazuje to "uczestniczka konkursu" skąd w was tyle zawiści ? Ciekawe w jaki sposób "uczestniczka" dowiedziała się że konkurs był ustawiony ? podziel sie z nami ta informacją, może z gwiazd wyczytałaś ? jeśli twoim głównym źródłem informacji są twoje przypuszczenia lub plotki i na tym opierasz swoją wypowiedź w takim razie grarulację wykazałaś się wyjątkową pustotą... ( oby ładne dziewczyny nie powiedziały tym brzydkim że konkurs jest ustawiony bo wtedy nikt nie przyjdzie ) pozdrawiam zawistnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moim zdaniem prawda lęzy pośrodku i powinien sie temu przyjrzec ktoś niezwiązany niezalezny oczywiście w obie strony czy to plotki czy tez nie troche mnie zastanawia czy to zawistne dziewczyny tak pisza nieprawde przeciez to chyba nikomu zycie nie ratowało będa inne konkursy moga sie wykazac więc chyba sa dorosłe iswiadome że pomawiajac moga być pociagniete do odpowiedzialnosci chyba ze pisze to tylko jedna trzeba z nimi porozmawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśle ze w przyszłym roku to nikt nieprzyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modart napisał:
Droga uczestniczko. Nie masz odwagi cywilnej sie nawet przedsatwić. Wobec tego policja ustali twoje personalia i zostaniesz oskarżona za pomówienia. Zawiśc ludzka nie zna granic. Zastanów się nad sobą. Lepiej szybko przeproś wszytkich za oszczerstwa, bo nie tylko nikt nie usunie Twjego wpisu ale będzie dowodem w sprawie.
Modart, śmieszni jestescie, najpierw szemrane wybory a teraz usilujecie zastraszyc jakas biedna dziewczyne na internetowym forum. No śmiech na sali, jeszcze focha strzelcie i usuńcie wszystkie komentarze. Jeśli macie dowody, że głosowanie było uczciwe, zamieśćcie je w internecie, bo, jak dobrze wiecie, nikt się do waszego biura nie zgłosi Może i policja sie takimi sprawami w Polsce nie interesuje, może jeszcze nie ma u nas mody na ciąganie się po sądach, ale nie liczcie raczej za rok na duże wpływy z takiej imprezy ludzie pamietaja i nie lubią jak się z nich robi idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to wszystko dziwne przed chwilą ohladałem strone cwicza na szpilkach dziennik wschodni i tam 23 05 2012 a wiec 3 dni przed wyborami napisane jest ze miss zostanie pani ira genialne ktoś może jest jasnowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jakie to wszystko dziwne przed chwilą ohladałem strone cwicza na szpilkach dziennik wschodni i tam 23 05 2012 a wiec 3 dni przed wyborami napisane jest ze miss zostanie pani ira genialne ktoś może jest jasnowi
Nie jasnowidz! przeciez to było oczywiste, ktos w komentarzu napisal prawde, obserwujac to z boku powiem wam wszystkie dziewczyny były wsciekle bo Ira sie wzieła z powietrza w tym konkursie, Paulina M. i Paulina C. - wiadomo skad, galeria venus, a Iry nikt nie wytlumaczył. Dlatego wszystkie dziewczyny mowiły ze wygra, od razu pojawily się podejrzenia. Sadze ze np Magdalena Mazur jest o wiele ładniejsza. No ale jak ktos ma kase i znajomosci to się z nim nie wygra, i przestancie straszyc prokuraturą. dodam ze dziewczyny na wyjezdzie mialy aparaty cyfrowe ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że się komuś opinie nie spodobały i skasował wszystkie komentarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie nawet suknia miała najwytworniejszą i jedyna w takim kolorze wszystko co najlepsze na pokaz sukien slubnych też tylko ira
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden komentarz sie cisnie na usta - gdy bylysmy wyzywane od koni , koz i tym podobnych nikt nie stanal w naszej obroonie i nie usunal komentarzy ,.. a teraz komentarze zostaly pousowane... o czym to swiadczy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Anitko mniej zadufania w sobie zabardzo sie nastawiłas na zwycieztwo musisz pracować nad soba...
Powiem, tak domyślałam się od której uczestniczki ten zawistny komentarz, tylko się uśmiechnełam po przeczytaniu i zastanawiam się jak można mieć w sobie tyle jadu! nie nastawiłam się na wygraną bo wiedziałam że nie wygram, że to miejsce jest dla innej ;] Prawdą jest że dopiero czas pokaże która z nas wygrała tak jak ktoś tu wcześniej napisał a za dziewczyny które idą dalej trzymam kciuki! Wiadomo że było mi przykro bo żeby wystartować zostawiłam studia na tydzień, zrezygnowałam z the look of the year chociaż dostałam się do półfinału ogólnopolskiego, ale trudno. Jestem z siebie dumna bo wyszłam pewnie z uśmiechem i wszystkim się podobało. Jest dużo osób które we mnie wierzą i tego nikt mi nie odbierze ! Tak jest - jednym konkursie nikt Cie nie wybierze drugi możesz wygrać, choć nie nastawiam na startowanie. Daruj sobie te komentarze, a popracować możesz nad swoją zazdrością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochana Anitko, Jesteś po prostu nie samowicie podla i zawzieta. Chyba zapomnialas sytuacji w jakiej sama się znalazlas w Zajazdzie Wincentow. Ukradlas Oli Charytanowicz sesje zdjęciową i jak dobrze pamietam Plakalas bo Małgorzata Prus z innymi dziewczynami naskoczyly na Ciebie i właśnie ta Ira która tak obgadujesz jako jedyna Cię wspierała i próbowała bronić cię przed dziewczynami. No ale nic taka zawzieta jendza jak ty dobrych czynów nie docenia. Tak chciałas wygrać ze z mózgu woda Ci się zrobiła Ale nie martw się na modelke jak najbardziej się nadajesz tyle ze powinnas przestać wybrzydzac i zachowywać się jak księżniczka. Jako modelka nie masz nic do powiedzenia czy Ci się makijaż czy ubranie które masz prezentować podoba czy nie, bo to nie tobie ma się podobać! Życzę ci dużo szczęścia i powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem Anita ukradła sesje Oli skoro to Sylwia W. była rezerwowa??? SMIECH po co się kłocicie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co ja wiem to dzien wczesniej wieczorem Anita zostala poinformowana ze oona zostaje rezerwowa bo sukienki beda na nia za duze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochana Anitko musisz dużo nad sobą popracować i nie tylko nad wyglądem co może już i tak nic nie pomoże,ale też nad osobowością i charakterem. Nie sądziłam,że Twoja osoba narobi tyle zamieszania i sporo plotek.Kochane dziewczyny dajcie sobie z nią spokój. Zajmij sie jednak nauką to będzie dla ciebie najlepsze wyjście bo w wyborach nie masz szans i niech to w końcu do ciebie dotrze.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cała anita nie miała zadnej prezencji na scenie a ira niepotrzebnie tak zagryza usta na wiekszosci zdjec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje zdanie napisał:
najdziwniejsze jest to że nic nie zajęły kandydatki z numrem 6 i 7 ! chyba nie chcieli jak mowicie ustawionej miss polonia robić konkurencji w dalszych etapach, gwarantuje że Ira nie przejdzie nigdzie dalej, już pomijając że nie nadaje się jej uroda ma 168 cm wzrostu albo i mniej
\\ po pierwsze to Ira nie ma 168 cm tylko 173.. sama sprawdzałam i już dajcie spokój z tym. już jest po finale. werdykt jest jaki jest i tego nie zmienicie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...