Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Anna poznała Bronka Komorowskiego: Zakochała się w moich butach

Utworzony przez mosquito, 22 sierpnia 2010 r. o 19:00
ale to pierdoła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten sam urzad, a jakze inne jego rezydentow opisywanie.
Z szacunku do zmarlych tego co o poprzednikach na poczatku Ich kadencji pisali-scie wspominal nie bede.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamo, mamo, brzydki Bronek Zajął dzisiaj Leszka domek! A to ja tam mieszkać chciałem! Po to ruskich pokochałem. Po to tyłek Oleksego Wylizałem do białego. Byłem miły, byłem grzeczny A ten naród niedorzeczny W kaczy tyłek dał mi kopa! Mamo, mamo, co za wtopa! Lecz ja jeszcze mu pokażę! Ja na Bronka się obrażę! Ja mu tego nie daruję! Jak się da to go opluję." To cytat - chyba Jarka K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BLACHARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kaszalot mieści się w basenie? Kaszaloty lubią pływać. Basen ma ograniczone wymiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj głupku o gazie z łupków - tak komitet POwitalny Naszość starał się docenić kandydata na prezydenta w POznaniu. Skąd się wziął gaz odkrywkowy w biografii pewnego POlityka. Ponoć tatuś przyniósł mamie czereśni po urodzeniu dziecka. Czereśnie POwodują wzdęcia, więc rodzicielka zapewne się odkryła i POwiało na dziecię... To tylko jedna z hipotez. Druga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha sorry ale Komorowski to obciach dla Polski. Co za ciemniaki go wybrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie jest moim prezydentem!. Niestety ale uważam, że nie zasłużył swoją postawą na taki zaszczyt. Kiedyś głosowałem na PO, teraz uważam to za swój błąd. Teraz cała władzę Tusk ma w swoim ręku to źle, bardzo źle. Mogą stworzyć, przegłosować a Komorowski podpisze każdą ale to każdą zmianę prawa. Mamy mono władze na wzór dawnej jednej przewodniej siły Narodu. Demokracja umarła, moralność polskich polityków od dawna nie żyje, teraz Naród musi zapłacić koszty jakie PO poniosło w drodze na szczyt. Polska to dziwny kraj, wspaniali ludzie, bogata historia, wielkie tradycje i od wieków uciskany Naród. Prześladowany a teraz oszukiwany i mamiony tematami zastępczymi Naród. Jesteśmy w UE dlaczego więc nie żyjemy tak jak inni we Wspólnocie. Odpowiedź jest prosta - zostaliśmy sprzedani, dokładniej sprzedali nas politycy za intratne stołki w Brukseli. Wczoraj usłyszałem opowieść człowieka który opisał fakt, ze nie dostał zasiłku rodzinnego z powodu przekroczenia limitu o dwa złote. W innych krajach UE np. Belgii zasiłek jest wypłacany na każde dziecko bez względu na uposażenie rodziców. Oni inwestują w dzieci czyli we własną przyszłość u nas lepiej budować kolejne szklane domy ZUS czy wydawać pieniądze na diety i gratisy dla partii. Wystarczy mieć w szeregach takiego Palikota i Niesiołowskiego którzy pięknie potrafią odwrócić naszą uwagę od tego co naprawdę jest istotne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
On nie jest moim prezydentem!. Niestety ale uważam, że nie zasłużył swoją postawą na taki zaszczyt. Kiedyś głosowałem na PO, teraz uważam to za swój błąd. Teraz cała władzę Tusk ma w swoim ręku to źle, bardzo źle. Mogą stworzyć, przegłosować a Komorowski podpisze każdą ale to każdą zmianę prawa. Mamy mono władze na wzór dawnej jednej przewodniej siły Narodu. Demokracja umarła, moralność polskich polityków od dawna nie żyje, teraz Naród musi zapłacić koszty jakie PO poniosło w drodze na szczyt. Polska to dziwny kraj, wspaniali ludzie, bogata historia, wielkie tradycje i od wieków uciskany Naród. Prześladowany a teraz oszukiwany i mamiony tematami zastępczymi Naród. Jesteśmy w UE dlaczego więc nie żyjemy tak jak inni we Wspólnocie. Odpowiedź jest prosta - zostaliśmy sprzedani, dokładniej sprzedali nas politycy za intratne stołki w Brukseli. Wczoraj usłyszałem opowieść człowieka który opisał fakt, ze nie dostał zasiłku rodzinnego z powodu przekroczenia limitu o dwa złote. W innych krajach UE np. Belgii zasiłek jest wypłacany na każde dziecko bez względu na uposażenie rodziców. Oni inwestują w dzieci czyli we własną przyszłość u nas lepiej budować kolejne szklane domy ZUS czy wydawać pieniądze na diety i gratisy dla partii. Wystarczy mieć w szeregach takiego Palikota i Niesiołowskiego którzy pięknie potrafią odwrócić naszą uwagę od tego co naprawdę jest istotne.
Panowie, drugi Tu-154M już na Was czeka, świrusy. Proszę wsiadać, drzwi zamykać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZINNA HISTORIA PREZYDENTOWEJ W AKTACH IPN http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt10502.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...