Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Właśnie wpisałem w google ''program wyborczy pis 2005'' kliknąłem i to co zobaczyłem wprawiło mnie w wielkie zdumienie. Nawet Eli Kruk tam nie ma, a była taka przydatna. Mogła być nawet pijana i wystarczyło intymnie szepnąć do uszka ''PODNOŚ ŁAPĘ''. Wklejam zdjęcie a żeby pokazać że to nie manipulacja podaję też link. http://pis.org.pl/doc.php?d=unit&id=3  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo usunac, zeby ktos nie probowal ich rozliczyc? Wyglada na to ze zbladzili wszyscy ktorzy na nich zaglosowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze sie odnajda jak najszybciej i pokaza drzwi Michalkiewiczowi i jego kolesiom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Sybirak WYBORY PARLAMENTARNE (jakie muszą być wyniki, żeby spełniły się proroctwa) http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2015-10-04-wybory.html oraz http://bit.ly/1B7IMoM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko pracujący ! Banda lubelskich nieudaczników z PO nie potrafiła zadbać nawet o bandery wyborcze(Żuk przy władzy całe 6 lat ) Bandery Gąsior zakleiła Elżbieta Kruk .I oni chcą rządzić krajem ,pogonić lenia do ROBOTY albo do reklamy GŁUPOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeanalizowałem sytuację. Tylko Kukiz'15. Chyba nie chcecie, aby PiS musiał zawiązać koalicję z SLD lub Palikotem?! Wybierzcie mądrze. Powstaje nowa siła polityczna złożona z młodych ludzi pod wodzą Pawła Kukiza. W sieci jest dostępny ich program w PDF-ie. Warto poczytać.
Tobie już się myli pieczywo z dupczywem. :P  Przecież Palikot i SLD to jedno i występują teraz w kabarecie pod nazwą Zlewy. Kukiz za to zadeklarował koalicję z pisem, więc to co piszesz nie trzyma się ani kupy anie.... no wiesz czego,  nazywa sie prawie jak prezydent. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko pracujący ! Banda lubelskich nieudaczników z PO nie potrafiła zadbać nawet o bandery wyborcze(Żuk przy władzy całe 6 lat ) Bandery Gąsior zakleiła Elżbieta Kruk .I oni chcą rządzić krajem ,pogonić lenia do ROBOTY albo do reklamy GŁUPOTY
Nie kumam gościu. Chodzi ci o bandery, baderole czy banery? Za banderole odpowiedzialna jest E Kruk, bo często je zrywa z z butelek, za banery jest odpowiedzialny ten, który je zaieszcza a za bandery? Bandera kojarzy mi się UPA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło o banery wyborcze.Pani Gąsior za jeden bukiet dla Grabarczyka chce żyć 12 lat na koszt podatnika. DO ROBOTY tylko kto da w Lublinie.Odpoczynek zasłużony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sondaże sondażami, sie okaze po wyborach. Mam nadzieje tylko ze ci ktorzy chcą zaglosować na Pis z jedyneczką okregu numer 6 Panią Elżbietą Kruk, w koncu na oczy przejrzą i wybiorą inna drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaże sondażami, a liczą się Fakty i to co dany kandydat zrobił do tej pory. Ja głosuję na Karpińskiego i jakieś brednie na jego temat głoszone przez Pisowców lub Palikota nic mu nie zaszkodzą. Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć jak dzięki niemu region się zmienił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyny słuszny wybór to właśnie Karpiński. dzięki niemu chociażby ok 200 osób z pszczółki nie potraciło pracy, a tego co zrobił jest wiecej, cała lista. Dobry polityk .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te sondaże nic nie znaczą, w zalezności od tego jaka firma je robi takie są wyniki. Takie to miarodajne jak te wszystkie bzdurne hasła wyborcze. DLa mnie liczą się fakty i lista rzeczy , które dany kandydat robił do tej pory . I zdecydowanie, ze wszystkich Pań i Panów polityków /niepolityków wygrywa poseł Karpiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że ugrupowaniu Palikota poparcie spadło ponizej poziomu 10%, swego czasu sam miał takie i bez zjednoczonej lewicy. Ciekawe czy koledzy mu wynik psuja, czy jednak polski wyborca zaczyna przecierac oczy i rozpoznawac jego tanie zagrywki pod publiczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiekszy ubaw bede miec jak jednak kaktus mu wyrosnie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sondaże najbardziej wierzy Pis przy czym jeśli są na ich korzyć to OK jeśli słupki im spadają to są zafałszowane. O ile sondaże pokazują przewagę pis to w rzeczywistości jej nie widać. Święta trójca Kruk, Masłowska i Michałkiewicz jest niewidoczna jak duch święty. Rozumiem, że dorobek kiepski, ale żeby aż tak olewać wyborców? <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaktus powinien wyrosnac, a jakze. Przeciez tak sie wyrzekal koalicji z Pisem, a tu bęc - masz babo placek i ZL bedzie ich popierać. Pewnie sam sie jeszcze nie zorientowal ze zmienil zdanie. Znowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Senatora w Lublinie popieram prof. Stanisławka. Senat to miejsce dla osób, z wykształceniem tak jak np. prof. Zając z Chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaże choć dobre dla pisu mogą działać właśnie przeciwko nim. Zmobilizują tych, którzy nie chcą sobonia, krukowej, michałkiewicza, żeby pójść zagłosować przeciwko nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt jeszcze samym sondazem nie wygral, trzba tez miec jakis program
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli chodzi o propozycje programowe to pan Michalkiewicz nie przedstawia zadnych rozwiazan systemowych ktore poprawilyby sytuacje wojewodztwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...